Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Anime Reviews Site
Anime-Club Forum > Ro Anime > Linkuri Utile
Knight
http://enthropia.srv.ro/

Toate review-urile de anime de pe fostul www.enthropia.ro in formatul original !
Odeena
Interesant site... si e impresionant mai ales numarul de serii si filme pentru care exista review-uri. Totusi, n-am putut sa nu remarc o anumita doza de subiectivitate in ceea ce priveste acordarea notelor... Mi se pare mie sau unele review-uri au fost scrise sub influenta impresiei de moment? Mie, cel putin, mi se intampla sa fiu super entuziasmata imediat dupa ce am vazut un film sau o serie, dar apoi, cu timpul, sa-mi dau seama ca nu era de fapt chiar asa grozava... Oricum, trecand peste asta, la partea de design se mai poate lucra, dar ca si continut e OK. Spor la treaba in continuare!
Coyotee
Knight nu a facut nimic altceva decat sa "reinvie" site-ul enthropia a lui nuku aka 7of9. Design-ul e facut de nucu, iar review-urile de nucu si inca cativa.
Odeena
Well, in mare m-am prins si eu de asta pana la urma (de faptul ca review-urile nu au fost scrise de el adica) tongue.gif
Knight
Da, exista subiectivism destul de puternic in reviewuri, dar sunt pareri oneste si unele destul de bine dezvoltate ale celor ce au vazut respectivele anime-uri, nimic mai mult.
Si da Coyotee, este o bucatica din siteul facut de Nucu mai demult cum zice si pe prima pagina.
Tot ce am facut e sa il uploadez pe srv.ro in esenta. Imi parea rau de asa amar de reviewuri (fie ele si subiective tongue.gif) sa ramana in anonimitate sau sa fie revendicate de.... unii... aiurea... icon_twisted.gif .
Cam atat. Numai bine. cool.gif
Odeena
Good point... exista si unii care au obiceiuri din astea mai 'dubioase', din pacate.

Daca vrei, pot face eu un layout pentru site... tot n-am ce face zilele astea wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.