Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: American Pie 4!!!!!!:d
Anime-Club Forum > Non-Anime > Seriale si Filme TV
elf_kid
Tot speram sa mai vad o comedie buna,like american pie 4 it rulzzzzz!!!:D,credeam ca no sa fie la fel de bun ca primele 3,si ma gandeam cu ce pot sa continuie,pai pt aia care nor vazut facetiva rost,o s fie o surpriza placuta,it freaking rulzzzz:D
Duncan
Film prost. Clisee prezente: extrem de multe. Suprafolosirea numelui Stiffler si notiunilor implicite: iminenta si suparatoare. Flicku continua decaderea seriei , care a inceput inca de la The Wedding , intr-un stil mult mai adolescentin. (nu ca Amircan Pie-urile si-ar fi propus vreodata sa fie altceva)
Tenshi
Bine zis. Dar mi-a placut mult cuplul Stifler's Mom ~ Paul Finch. :D
elf_kid
QUOTE(Duncan @ Nov 4 2005, 03:35 AM)
Film prost. Clisee prezente: extrem de multe. Suprafolosirea numelui Stiffler si notiunilor implicite: iminenta si suparatoare. Flicku continua decaderea seriei , care a inceput inca de la The Wedding , intr-un stil mult mai adolescentin. (nu ca Amircan Pie-urile si-ar fi propus vreodata sa fie altceva)
*




lol???duncan dude nu trebuia sa te uiti de la primu film,TOATA SERIA A FOST ASA,SI ASTA A FOST SCOPU EI,teen age moovie,dahhh...oricum it rocks:D
Alexander
Acest film este cel mai slab din serie. NUsh ce va placut...
Preferam ceva in care sa apara vechiul casting.. Nimeni nmu i ca vechiul Stifler!
MajinCloud
e cel mai slab din serie dar nu e un film slab. ca film e destul de frumos si comic. pacat ca nu continua atat de bine traditia American Pie
Vebby
Trilogia American Pie e printre putinele filme reusite din punct de vedere comic. Asa cum este si Scary Movie.
Dar, din pacate, American Pie 4 nu prea se merita a zice ca are legatura cu trilogia, ca este mai mult o poveste de dragoste decat toata panarama care se intampla in celelalte. Spre deosebire de primele 3, e un esec. Dar luat separat, e simpatic, insa cu un subiect mult pre fumat ><
Van Dan
mai fratilor fiecare aveti dreptate : decadenta a inceput de la The Wedding, cast diferit etc. mie mi-a placut faza k tatal lui Jimbo face legatura intre ele mai mult decat o face numele de Stiffler si altele.
asta mi s-a parut cat de cat originala
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.