Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cateva Din Desenele Mele
Anime-Club Forum > Fan Area > Fan Art
Uje
Fana Tanemura Arina? (:
Imi place primul desen. Apreciez faptul ca ai facut rochia transparenta happy.gif
Mai posteaza!
APoKLips
smile.gif Ai un stil aparte ceea ce e bine. Mai ai de muncit la anatomie, dar las pe cei mai experimentati sa'ti dea sfaturi. Ma bucur ca le'ai postat... si sper ca ai sa pui mai multe desene in timp. smile.gif


Later Edit : se pare ca mi'a luat'o Uje inainte... nu'si cum reusesc sa nu pot posta primu niciodata.... blink.gif
Tenshi
Very kawaii!! Felicitari. ^_^
(Mana dreapta a fetei a doua este intr-o pozitie nenaturala, in rest is ok ^.~)
Ayumi
yeap sunt fana Arina Tanemura she rocks biggrin.gif.... mersi ....(stiu ca mana ii intr-o pozitie mai ciudata,dar nu mi-am dat seama numai dupa ce am terminat desenul de conturat sad.gif .......am vrut sa il retusez dar nu am mai avut cum...eh asta e..data viitoare nu o sa mai gresesc)
si inca cateva fanart-uri.....
tery
Waw,ce bine desenezi! Cel mai mult mi-a placut Jeanne D'Arc; mi se pare ca se apropie cel mai mult de perfectiune. Am vazut ca ai si poze 'WITCH'(ft bune);esti cumva fana?De unde ai invatat sa desenezi asa frumos? Sau,pur si simplu, te-ai perfectionat singura in timp?...hmmm,cam multe intrebari wink.gif ,daaaar,oricum...
Ayumi
sunt fana witch si am cateva reviste....well pai de desenat ....am invatzat cu timpul si eu cred ca daca ceva iti place cu adevarat poti sa faci lucrul ala chiar daca nu te pricepi asa de bine.. biggrin.gif
darkbombonik
destul de reusite desenele!de le mine un 10 (cu felicitari)..oricum trebuie sa te mai perfectionezi tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.