Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dungeon Siege 2
Anime-Club Forum > Non-Anime > Games > Role Playing Games (RPG)
Majin
no..ma gasit dupa mult timp un joc care sa am faca sa stau in fata monitorului cu orele.DS2.nu stiu cand a aparut ,da rs tiu ca lam cautat disperat! celor care sau simtit ok jucand nwn , d2lod..le recomand jocu cu placere!!!!
p.s.: sorry..tre sa fug de 2 half giants si un dark elf!!!gtg!
byyyyyyyyyyyyeeeeeeeeeeeee!
LordMethos
mdea
cand a aparut l-am si luat .. pot zice ca e misto .. addictive cam 3 zile .. cel putin la mine nu a rezistat mai mult
am am ajuns lv 43 si l-am cam lasat balta .. got bored .. nu stiu .. mi sa parut prea usor (sau poate ca snt eu prea bun icon_twisted.gif )
oricum a fost bun pt perioada lui .... acum am trecut la Fable ... care este superrr tare :-)
Majin
inca unu lovit de virusul fable..marfa jocu, da pananu termin dungeon siege 2 nu ma apuc de el...nu vreau sa il las.ds2 e cam greut initial daca vrei anumite skiluri...am fugit de gigantii aia 6 ore ca sa invat un rahat de skill...aia viatza 15000 si eu faceqam damage cu arcu 3..iti dai seama..sper sa fie la fel de interesant si de la juma in colo!
ja ne!
Abel Nightroad
cand a mai aparut si dungeon siege 2 si pe cate cd-uri e ?
l-ati downloadat de pe dc ?
mi-a placut mult 1 si sunt curios de continuare sper sa nu fiu dezamagit tongue.gif
Majin
man...eu nu stiu cand a aparut..il am de vreo 2 saptamani..si mi al dat cyber..la tras de pe dc parca...asa ca pune mana soi cauta:D sau roaga pe careva sa til dea..si credema, nu o sa fii dezamagit !!!! the elvs ruuuuulz!
ja!
Shingo
Terminat acum cateva zile .. foarte complex si bine realizat desi uni se plang de faptul ca e prea liniar dar subquesturile mai scot din asta. Mi-a luat ceva timp sa le fac pe toate dry.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2022 Invision Power Services, Inc.