Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Proiectii Anime
Anime-Club Forum > Forum > Anunturi
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Scorpio
Ok....a inceput anul scolar.....si multumita lui Kujaku-chan proiectiile de sambata au fost redeschise. Proiectiile o sa aiba loc la Liceu Ion Creanga.....la ora 11.....sambata.......so move your butts tongue.gif
axi
me crede ca va fi acolo, as always ... daca nu intervine ceva. oricum cred ca puteti conta pe zeri, poate si ingerashu scapa de lene ... si poate cei cativa care au mai fost or sa mai vina ... in rest asteptam si lume noua, putin curaj oameni buni tongue.gif
zeri
Cat timp e in weekend e perfect, o sa incercam sa o ajutam pe profa de japoneza cat de mult putem.
removed_on_request_20121227
Am inteles ca o sa vina vreo jumatate din clasa mea. Well, the more the merrier. Stie cineva ce o sa vedem?
axi
nu e nimic deja aranjat, o sa vedem la fatza locului. oricum o sa fim pregatiti cu mai multe variante daca e, sa avem de unde alege smile.gif
Konoko
tongue.gif am si eu o problema.....hmmm....exact unde trebuie sa ajung....ca un liceu este destul de mare...exista un punct de intalnire? Sper din suflet sa-mi puteti raspunde inainte sa trebuiasca sa ajung acolo...altfel tongue.gif trebuie sa ma descurc singura
LordMethos
teoretic ar trebui sa ne intalnim la intrarea in creanga ....
dar stii cum cu teoreticu si practicu
maestre scorp .. zai unde ne dam intanire ^_~
Scorpio
zici bine menthos tongue.gif.....in fatza la creanga ne gasim.....la 11.....bring cds biggrin.gif.....ca parca n-are dvd-rom pc=ul biggrin.gif
ICE
alta dilema... eu as vrea sa vin, dar nu pot sa ajung la 11 acolo... sa zicem doar... daca ajung mai tarziu pe unde va caut blink.gif?
removed_on_request_20121227
e... greu de explicat. Ask around de sala de festivitati, daca e sa nu ajungi before.

Well, azi a fost great. Can't wait for next week, sper sa fim mai multi.
Ingerasu
Croatii care nu au fost ieri ar fi trebuit sa stie ca a fost super tare... de data asta chiar a fost lume tongue.gif... ne-am uitat la primele 4 episoade din Genshiken and they liked it... asa ca saptamana viitoare o sa pun inca 4 episoade si sper ca peste 2 saptamani sa terminam si seria.
Interesant este ca a prins Genshiken... poate veniti si voi cu niste titluri similare sa mai diversificam.
axi
lol ... sa ne amintim cine zicea ca nu o sa vina? ... tu te-ai dus mey? si daca te-ai dus ce te iei de altii? tongue.gif
ma bucur ca a fost nice si ca a placut la lume, poate mai vine si mai aduce si pe altii smile.gif ... ne vedem in principiu sambata viitoare smile.gif
Audron
Genshiken a fost foarte fain acolo. Are un anumit feeling cand il vezi in multime si rade lumea.
removed_on_request_20121227
Dudes, maine nu mai veniti. E dezinsectie in scoala si nu putem face nimic sad.gif Sorry it's a bit late, dar abia am aflat si noi. Pass it on si celorlalti daca ii prindeti.
zeri
Well...that's surely sucks sad.gif
kujaku-chan
thx card k ai anuntat ... yo de abia akum am primit msj de la profa de japoneza ...
cre k tu ejti de la a9a - tipu de sapt trecuta !
ma rog ...

sorry everyone, da' nu a depins de noi ... sad.gif

xcum, ramane pe o aviatoare ... undeva pe sambata care vine ... k sper sa nu fie mult de dezinfectat si sa le ia pe reprize - k atunci tre sa punem de-un blat ... sa se declare liceul infunctionabil si sa facem nijte shedinte terapeutice de anime! eventual ne lasam si de scoala si ingrosham si nr shomerilor (ai care lucreaza desigur) !

Bine ... destul cu visele si cu aberatziile ... unsure.gif

pe data viitoare ... cool.gif

bay-bay blink.gif
removed_on_request_20121227
QUOTE
cre k tu ejti de la a9a - tipu de sapt trecuta !
Yup, eu.


Maine prezenta, cu totii! Cica pe la 10 ar fi niste preselectii pentru nu stiu ce trupa de teatru, la care am sa fiu prezent, mai mult sau mai putin interesat de ele cat de eliberarea salii. Dar nu cred ca o sa dureze pana la 11, so we're good.

See you tomorrow!
eyeobs
maine sa vin?
kujaku-chan
Sure k poti veni ... everyone it's welcome ! tongue.gif

Maine terminam si seria de Genshiken ...

Yupi !

Pe maine wink.gif
Ingerasu
Sambata 17 Decembrie se tin proiectiile de anime la Liceul ion Creanga... doritorii sunt bine-veniti de la ora 11 (ca de obicei biggrin.gif )
kujaku-chan
Salutare dragilor!

Incepand de maine reluam seria de proiectii la Creanga

Asa ca va invita sa ingroshati nr. de "vazatori" de proiectii de anime la acelashi Liceu Creanga, la aceeasi sala de festivitati si la aceeasi ora matinala 11 !


Kujaku blink.gif


Ingerasu
COME ONE COME ALL!!
Maine 28 ianuarie 2006 se vor tine proiectiile de la Liceul Creanga in sala de festivitati... care a mai fost stie tongue.gif
eyeobs
well, am fost.... eu, andrei si ender... am luat si calculatorul, ne-am suit in masina si am aterizat la locul stiut la 11 fara un sfert. am montat panoul, proiectorul... am mutat niste scaune. si am asteptat. in acest timp am vorbit despre tot felul de lucruri interesante: despre jocuri, despre scoala, despre scopul vietii pe pamant. dupa o ora am strans proiectorul, panoul le-am dus inapoi sus, am strans si calculatorul si am plecat. era 11.45

a fost frumos. rolleyes.gif
zeri
Nu a venit lume deloc? Ciudat, de obicei veneau macar cei din liceu. Eu si cu Ingerasu am avut examen de dimineata si nu am putut sa ajungem. Imi pare rau ca ati venit degeaba unsure.gif
Ingerasu
Sorry about that guys sad.gif(... sa speram ca data aviatoare o sa fie mai multa lume.
Animal
Eu nu vin pentru ca stiu ce aveti de gand!Stati acolo frumos ne ademeneti cu proiector si animeuri si cand nu ne uitam ne bagati batista cu cloroform pe fata.Ne trezim intr-un dungeon unde suntem pusi sa citim yaoi MANGA FOR ALL ETENETY ! THE HUMANITY ! I SEE IT ALL NOW CAPTAIN ! It's a dreadfull plan.Evil Kenivl has his hand in this,I'm sure ! It all makes sense now !

P.S. pe langa subiect...unde e Liceul Creanga ? biggrin.gif si cand mai faceti proiectari dati cu goarna pe geam ca sa stiti sigur ca vine lumea.

Edit: La ce concluzie ati ajuns?"Despre scopul vietii pe pamant.".What is the purpouse of life?
LordMethos
hahahhaha
ce oamenii
se plang ca nu au evenimente
si cand incep sa apara
le e sila sa vina
eu personal nu pot sa ajung sambata ca snt la munca
asa ca poate apar doar in spirit sa va sustin:D
axi
bre mentos tongue.gif ... nu se plange nimeni de evenimente ...
eu personal nu mai vin din mai multe motive intrunite: mi-e lene, e frig, majoritatea anime ce se proiecteaza acolo le-am vazut deja, am si altele de facut, nu stau sa ma uit la anime in fiecare sambata la ora fixa ci cand am chef si timp tongue.gif, mi-e lene bis tongue.gif ... etc
Sidonix
eu propun ca fiecare sa-si ia cu rindu proiectoru acasa...hahaha...bey din ce am vazut si io va lispseste pofta de viata nu mai zic de anime...si imi mai zic mie mosule tongue.gif
Ingerasu
icon_twisted.gif AHA!
Deci... firstly ... lume - i'm really really sorry for last time... nu intentionam sa vorbiti viata si alte shelea ! ...
Eu personal am fost la olimpiada...si cam asta fu si explicatia ptr kare nu prea fuse lume...adik'te "veteranii" proiectiilor de sambata din creanga eram la liceu za mentioned day da' eram la olimpiada di engleza...
Daaaaaaaaarrrrrr...how about TOMORROW !? biggrin.gif
Am vb cu profa si face rost de proiector ptr maine !
Va astept akolosha maine la 11 la locu jtiut deja!

Sorry ink o data si nu fiti sceptici k poa' sa iasa si bine (xcum sa jtiiti -> puteti pune ce anime doriti...k noi estem kam afoni in domeniu k sa cerem sau se recomandam ceva anume dry.gif )

Oke...see u tomorrow foooooooocz !!!

AA! Btw...sa nu-i ziceti lu ingerashu k am postat cu al sau nume ... (yo mi's Kujaku de la creanga smile.gif <that's why I know so much wink.gif ... inclusiv di se face sau nu blink.gif >


Scorpio
Iar ti-ai uitat parola la contul tau?? laugh.gif laugh.gif Oricum care te stie si-a dat seama ca nu postase croatul ala inaripat tongue.gif

Maine eu am testul la japo asa ca poate dupa vin si eu pe acolo....sa vad la cat termin si ce stare de spirit am....n-am mai fost de mult...de foarte mult....de la inceput sa fiu mai exact biggrin.gif
Phaze
se face ceva sambata asta ? wink.gif adica pe 25 feb .
zeri
Da, se pare ca se vor face. Oricum lumea va fi prezenta si daca directoarea nu o sa aiba treaba cu proiectorul sigur vom proiecta ceva (slabe sanse sa mai aiba nevoie de el si saptamana asta)
Phaze
ok well im coming happy.gif Cya there folks.
kujaku-chan
sad.gif No no No !!!!! pls don't come k va luati tzeapa !!! ideea e k maine majoritatea celor de la noi di la creanga avem olimpiade ba la engleza ba la romana !!!!! iar profa de japo nu poate veni !!!!!!

Asa k this time focx we pass it !!! da' sambata viitoare revenim !!!

Sorry ptr data asta !

Sa crejteti mari !!!! rolleyes.gif


PS Na bey scorpeone k nu mi-am uitat parola si postez di pi contu meu !!! Era mai mult sa-i revigoram imaginea de stana de peatra a lu ingerila ala ! hihihi (jk) icon_twisted.gif
zeri
Damn, copchilashii astia de la Creanga sunt prea destepti, nu mai olimpiade dau in ultima vreme... eh, exista intotdeauna sambata viitoare smile.gif
Phaze
damnit . Sapt viitoare nu pot :/ arghhhh
kujaku-chan
S-a facut cumva saptamana trecuta !?
Sorry ... i wasn't around ... sad.gif
kujaku-chan
boys & girls !
PLS nu calcati maine pe la creanga dak cautati proiectii de anime k NU SE FAK ! cik n-a venit alde directa adjuncta deloc azi si n-a avut profa de unde lua scula de proiectie ! dry.gif
Sorry k va anunt d'abia aku ... da' aku am aflat si mititik de yo ! rolleyes.gif

Week-end placut

Sa crejteti mari ! cool.gif

Kujaka tongue.gif
LordMethos
mdea .. laserrr
vreau sa stiu .. daca fac rost de proiector .... putem face ceva?
(nu e garantat 100%)
kujaku-chan
Pey practic problema cu facutu sau nu de proiectii la noi e legat de scula care cand e cand nu e !!! avem i directa cam ciufuta si care park traieste in lumi tridimensionale !!! mad.gif
Profa de japi nu poate lua proiectoru decat vineri k in alta zi nu i-l da directa si dak aia nu vine sau nuj cum o amana pe profa vineri ... no anime ptr ziua urmatoare...d'aia si va anunt ff tarziu cand nu putem face...
Dak tu ai putea aduce un proiector nu cre k-ar fi o pb sa tinem proiectiile...la urma urmei amanarile au depins in mare de proiectoru de care n-am putut face rost!

Eu nu-ti poti zice 100-n 1000 k e oke si asa...tre sa vb cu profa ...

Revin maine cu un rasp xcum

Si ink ceva - sambata asta nu vom putea tine xcum proiectiile ptr k e concursu de speechuri in limba japoneza organizat in fiecare an. Si de la liceu deja participa pujtoaice cu speech-uri si altii cu momente artistice etc...

I'll let u all know za next time ce si cum ... desi ma gandeam sa va intreb pe voi cei care ati mai mers la proiectii la creanga si care intentionati sa mai mergeti dak aveti propuneri cum sa facem this thing to work mai bine k asa e aiurea mereu cu amanarile si kestii d'astea...
profa e fff ocupata lately cu atestate, scul aku speechuri...da' dak am veni cu o propunere (realista si oke ptr toti) poate reushim sa stabilim clar cateva ore de proiectii de anime pe saptamana ... xcum la noi la liceu se poate face... poate asa mai veniti si voi mai multi si pujtanii de la liceu (xcum remember k puteti veni cu orice propunere de anime de vizionat si kiar si cu ce voi n-ati vazut pana aku...k mie personal mi-ar fi aiurea sa vad ce-am mai vazut xcum...bine depinde de fiecare aku)...

oke...gata cu scrisu k ma ia de motz scorpeone ... huh.gif

Sa crejteti mari si aveti grija la plopi, vant, ninsoare si raceala biggrin.gif

Bai bai

Kujaka wink.gif

sorry de greselile de scris ... se mai intampla rolleyes.gif
LordMethos
legat de ce putem vedea .... facusem deja un program (era battle programer shirase si legend of duo)
pb e ca nu avem unde vedea biggrin.gif
^Dash^
oh my god... biggrin.gif battle programer shirase e genial. As mai vrea sa il vad odata pe un ecran mare wink.gif
LordMethos
deci se face ceva maine?
removed_on_request_20121227
Practic, da tongue.gif
Eu unul sunt cu cheia, asa ca vin sigur, insa pe Ender nu prea l-am vazut online si nu am dat de el..


edit: God, ce tare a iesit azi biggrin.gif
LordMethos
MAINE ( paradoxal 1 aprilie , sper sa nu fie o gluma ) NU SE TIN PROIECTII >_< UNKOWN REASONS GOMEN GOMEN
Ingerasu
Confirm cele spuse de Methos... maine 1 aprilie NU se tin proiectii. Sorry guys sad.gif
LordMethos
Topic revived .. biggrin.gif
proiectiile din creanga .. se vor din de la ora 13 de acum in colo biggrin.gif
cine vine este bine venit ..
in viitoru apropiat vom posta o grila cu serialele care le vom difuza .. eventual vom face un poll biggrin.gif
aldonza
de acum incolo vor fi mereu de la 13?pana la cat stati la liceu?poate mai am si eu sanse sa mai prind ceva... biggrin.gif
removed_on_request_20121227
Pana la sfarsitul saptamanii nu stiu cum or sa se mai simta oamenii, dar acum eu unul sunt pissed off cu toata treaba asta. De trei patru saptamani incoace acolo apar doar Eyeobs, Methos, Ender si cu mine, so pana nu get together un plan bun, eu unul nu mai imi pierd vremea.
Dimineata ati zis ca nu e bine, asa ca am pus la 1, dar vad ca nici asa nu e bine. O sa vorbesc si cu profa azi, dar nu cred ca vom mai tine proiectii daca aparem doar noi 4.
Multumim pentru suport, England prevails.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.