Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Propunere De Subforum 2 :))
Anime-Club Forum > Forum > Site
Alonso
hmmm propun si eu un subforum pentru zilele de nastere sa numai uram la multi ani la cafenea blink.gif
Scorpio
Mmmm......idea e asa-si-asa.......pe de-o parte e buna.....dar pe de alta.....nu-si prea are rostul......pt ca nici un topic nu ar supravietui mai mult de 1-2 zile......ca altfel deja se da in spam....si numai are rost.........dar la fel e si bine ca sunt toate intr-un loc si se pot inchide....sa vad ce zice si coyot
Kisa
Si vor aparea dubluri la un moment dat? tongue.gif Ca doar nu e ziua cuiva doar intr-un an si atat. laugh.gif
Scorpio
Pai intr-un an....eu zic ca o sa dispara topicul vechi....sau daca ramane o sa ajunga pe o pagina la care numai intra nimeni tongue.gif
Kisa
Si daca sunt persoane care nu vor sa fie topic de ziua lor?
Scorpio
Sa se anuntze tongue.gif.......sau daca ziua nu e trecuta in lista lui kata......atunci sigur n-o sa apara topic
zeri
Dupa logica mea, atunci cand se face un topic si i se ureaza cuiva toate cele bune, lucrul acesta se face pentru ca persoana respectiva sa se simta mai bine si sa stie ca cineva se gandeste la ea/el. Dar ce rost are sa urezi La Multi Ani cuiva care nu a mai dat pe forum de un car de ani si care sigur nu va vedea urarile alea.

Nu stiu ce sa zic, poate ca un subforum separat pentru lucrurile de genul asta ar fi o idee buna, dar sa fie felicitati numai userii activi.
Alonso
pey topicu il tii deschis maxim 4 zile apoi il inchizi iar anu viitor il deschizi iar , cam aiurea , nu ? decat sa faci alt subiect mai bine il redeschizi pe ala biggrin.gif
Scorpio
4 zile e mult....si zeri are dreptate.....au fost create topicuri de la multi ani la useri de care eu n-am auzit in viatza mea ...... nu e ceva practic asta.......oricum ca parte buna ar fi ca ne-ar scuti sa tot stergem topicurile de la cafenea.....
Alonso
pey facem doar la membrii activ huh.gif , ce nu e bine ? wink.gif
Vebby
avand in vedere ca printre ultimele topicuri facute de tine , erau topicuri de la multi unor useri total necunosctui(Cyber stie f bine...ca el intreba "asta cine mai e" laugh.gif ) ...o sa fie f bine daca faci doar pentru cei acitivi , eventual doar pentru cei care sunt in lista lui Kata , pe care ar trebui s`o actualizeze cineva biggrin.gif
Kisa
@VirginBlood: Si in lista lui Kata sunt destuli useri necunoscuti. blink.gif dry.gif
Alonso
asa ca VirginBlood numai vb de mine laugh.gif
LordMethos
jizaz... parerea mea e ca nu are rost sa fie thread
e mai dragut sa apara la cafenea :-)
stii ca se gandeste cineva la tine ^_~
Kisa
Subscriu la ce zice LordMethos. happy.gif Si nu ar mai aparea problema dublurilor de posturi odata cu trecerea anilor. happy.gif
Alonso
deci pana la urma ramane la cafenea blink.gif ? ok smile.gif
LordMethos
nu .. il mutam la subsol :-)
dohh ramane unde e ><
stop spamming ..
u make me spam ><
axi
beeeeeeeey ... ce e raiul asta de spam aici, aici trebuie sa fie o sectiune serioasa preocupata de dezvoltarea site-ului.
in plus, nu inteleg ce atata agitatie. daca vrei sa urezi cuiva la multi ani ii trimiti un mesaj privat sau ii spui pe ym sau la telefon etc. se va simti f bine si asa. nu e nevoie sa faci tam-tam pe forum ca e ziua lui x sau y care vorba lui VB poate nu a mai dat pe aici de un an. asa o sa vada si cel in cauza cine si-a amintit de ziua lui poate tongue.gif.
in principiu sunt de acord cu crearea unui subforum ptr asta, poate fi pus la cafenea ptr ca e o chestie care tine de comunitate, se pot face topicuri cate vreti, chiar nu ma opun sa fie pastrate si facute altele anul urmator. as adauga ptr coyotee ca sugestie sa nu se contabilizeze posturile de acolo nici la puncte (nici plus nici minus) nici la numar de posturi.
asa va fi toata lumea fericita. si cei care vor sa zica la multi ani si cei care se plang de spam.
am zis, astept comentarii pro sau contra, rog sa fie la subiect sau deloc.
Kisa
@axi: Ai dreptate. Exista PM! Poate o pers nu doreste sa se faca mare tam-tam de ziua ei/lui. Eu zic ca e bine asa cum e acum.
Immortality
Iddea cu subforumu nu e prea buna.incurajeaza spamu.Dar se poate face un topic zile de nastere si atunci cand e zia cuiva i se ureaza la multi ani si tot asa.Nu stiu,asa e parerea mea.E mult mai usor si mult mai economic.Si se pot sterge mai putine posturi. biggrin.gif
Kisa
QUOTE(Immortality @ Sep 27 2005, 08:37 PM)
se poate face un topic zile de nastere si atunci cand e zia cuiva i se ureaza la multi ani si tot asa.
*



Suna mult mai bine decat un subforum. Plus ca asa nu ar mai aparea o groaza de topicuri "La multi ani".
Ranma-kun
Um.. am discutat cu Coyotee de mai multe ori sa introducem eventual un feature de blog-uri personale pentru fiecare user.. acuma ca avem un host cu spatiu serios.. o sa introducem si functia aia in site cat de curand.

O sa poata fiecare user sa-si faca blogul lui, daca vrea, si puteti acolo sa-i urati la multi ani.. etc.

How bout that ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.