Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Girls Bravo Second Season
Anime-Club Forum > Anime detaliat > Ecchi
Coyotee
Dupa o perioada destul de lunga de timp, Anime Yuki a lansat episodul 10 din Girls Bravo Second Season.
Sidonix
am sezonu 1 si nu m-am apucat de el...sezonu doi e on going insa merge greu...f greu...
Coyotee
Stiu, bine ca nu m-am apucat sa ma uit si la sezonul 2.

La primul m-am uitat ca l-am avut tot, dar la sezonul 2 nu m-am uitat ca astept sa iasa toate ep-urile tongue.gif
Kisa
Am vazut primul sezon... Sper ca al doilea aduce ceva in plus fata de sani pe metru patrat. dry.gif Si poate scapa Yukinari de alergia lui. dry.gif
Scorpio
Eu trasesem cu emule raw de la ep 2 din GB2 cand inca nu apruse subat....si in ala e un meci de wresling intre bodygarda lesbi si Kirie biggrin.gif biggrin.gif ..... in noroi si in bikinei...baieti....nu tre sa va spun ce-i acolo biggrin.gif biggrin.gif

Mai sunt 3 ep-uri....cand o aparea tot o sa il caut sa-l iau.....ca am niste file-uri si nu stiu ce sufletul meu au da nu le pot deschide cu nimic....nici VLC-ul nu le deschide dry.gif dry.gif mad.gif
Tessa
Mie nu mi-a placut de nici o culoare acest anime.
La inceput am vizionat 5 episoade de curiozitate. Nu am reusit sa vad mai mult deoarece glumele de prost gust si scenele ecchi m-au obligat sa trec la o alta serie. Apoi mai trecand pe la topic am spus sa mai ii dau o sansa. Am urmarit inca 3 episoade si iar m-am oprit. Daca sezonul 1 a fost cum a fost din punct de vedere al apartenentei genului ecchi, in al doilea se dezlantuie haosul: sani de toate tipurile si toate marimile fugeau prin fata ecranului, chilotei peste tot si baieti perversi care il bateau pe Yukinari ca sa ajunga la fete. *rade* E ceva inneregula cu mine daca toate chestiile astea mi s-au parut mai mult decat stupide? Nici pana azi nu am reusit sa termin seria. Vizionez cam 2 episoade pe luna. Creierul meu nu rezista la mai mult.

Concluzie: pt. mine a fost o adevarata durere sa ma uit la seria asta >.<. Nici nu stiu daca mai are rost sa termin acele 7 episoade pe care nu le-am urmarit inca.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2022 Invision Power Services, Inc.