Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Workshop-uri
Anime-Club Forum > Forum > Site
DMonk
Despre Anime-Club Workshop-uri..

Diplomatic era sa li se multumeasca tuturor persoanelor participante.
Frumos era sa se faca o galerie cu toate imaginile.
Cinstit era sa fie alese si folosite unele lucrari, cu sau fara "castigatori".

Acum, dupa muuult timp..

Partea buna e ca participantii (si nu numai) au castigat experienta, si nu ma refer la grafica...
Partea proasta e ca mutarea pe noul "enjin" a dus la pierderea atasamentelor, deci munca si timpul pierdut nu pot fi nici macar justificate prin ceva.

Eh, cel putin fiecare persoana participanta are acum 'din oficiu' titlul "Golden Sucker".

Mai in gluma sau mai serios, astept opiniile tuturor celor care au participat la workshop-uri.
Coyotee
Din pacate ai dreptate in anumite privinte.

Bannerele create le am (am facut backup) dar din pacate nu mai stiu cine a facut bannerele respective.

O sa le pun pe toate online mai devreme sau mai tarziu. Intre timp, voi incerca sa aflu cine le-a facut.
Tenshi
Eh, DMonk... cam ai dreptate. Imi pare rau ca mi s-au pierdut imaginile (pare-mi-se ca toate erau atasamente). Intr-adevar mi-am dat toata silinta sa creez niste bannere potrivite pentru integrarea intr-un skin... sad.gif

Pe de alta parte, suntem oameni, prin urmare suntem supusi greselii. Si mie mi s-a intamplat sa incep unele proiecte, ca mai apoi sa le las pe toate balta pentru a incepe unul nou si mai interesant...

Si... da, puteau sa foloseasca ceva. Dar acum nu prea mai au ce.
Sincer, daca s-ar mai organiza un concurs de acest fel, si totul ar fi serios de data asta, eu as participa. Guys, hai sa nu-i "clapacim" prea tare, ok? smile.gif Iar voi, cei "de sus", fiti un pic mai atenti, noi chiar vrem sa ne implicam si sa contribuim la dezvoltarea acestui site.



LATE EDIT ~ COYOTEE: Se pare ca am postat de-odata. Deci ai imaginile. Nici o problema, cred ca toti si le vor recunoaste. rolleyes.gif
Coyotee
QUOTE(Tenshi @ Sep 14 2005, 08:47 AM)
COYOTEE: Se pare ca am postat de-odata. Deci ai imaginile. Nici o problema, cred ca toti si le vor recunoaste. rolleyes.gif


Singura problema e ca tre' sa le caut in sutele de atashamente tongue.gif O sa-mi ia ceva pana o sa le gasesc pe toate tongue.gif
APoKLips
Sunt sigur ca o sa fie si imagini care pot fi folosite. Eventual sa inceapa faculta , prilej cu care sa facem alt workshop fie el si cu durata mai mare. Sunt sigur ca s-a invatzat ceva din experienta vechilor workshopuri si de partea administrativa, cat si de partea celor care au participat. Am chef si imi voi da concursu pe acolo daca va fi din nou cazu smile.gif.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.