Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cel Mai Sexy Personaj Masculin
Anime-Club Forum > Detaliat > Inuyasha
Pages: 1, 2
kitto
Care credeti ca e cel mai sexy personaj masculin din serial? Eu il prefer pe Sesshomaru, are niste musci asa de mari. smile.gif
Vebby
Wow....cred ca se duce la sala f des, nu crezi ca e demn de Flamingo boys?eu zic ca 100% da...pai..sa facem aici un Mister Inuyasha....cine stie... ohmy.gif

sa fie....Naraku?Fu fu fu... laugh.gif
Kisa
@VirginBlood: Nyuuuuu... happy.gif

Si eu as zice Naraku. tongue.gif Mai tot timpul apare la bustul gol in anime. laugh.gif

P.S. Sa inteleg ca vor aparea la mai toate sectiile de pe forum topicuri de genul "cel/cea mai sexy"? laugh.gif
Michiru
sesshomaru, sesshomaru, sesshomaru si apoi ar veni pe locul 2 inuyasha tongue.gif .....dar tot sesshomaru
sandokan
dupa parerea mea cel mai sexy e myoga desi e el cam lash
Moon
Fara nici o indoiala cel mai sexy este Sesshomaru.Nici nu e nevoie sa-l descriu....e de ajuns sa spun..SESSHOMARU!Bine,nici Naraku n-ar fi mai prejos dar....tot Sesshomaru e pe primul loc.
Alinaoptispe
Mie mi se pare Koga mai aratos...o avea el parul prins in coada dar e cum sa zic...elastic
Lumiere
Oh, Sesshoumaru all the way! Mi-am lipit o poza cu el cand isi scoate mana de demon si are pieptul dezgolit pe dulap... (Dap, sunt AtAt de disperata) Pe locul doi Naraku. E cumva o regula ca personajele negative sa fie asa sexy? (Desi Sesshy nu e chiar personaj negativ. Oricum, nu 100%) Hehe...
Trix
Egalitate biggrin.gif
Sesshoumaru si Naraku
(o fi aura asta negativa care ii face asa sexi si atragatori)
Mitsuki Chan
Fluffy si Naraku..Inu e km slabutz da' merge si el tongue.gif
Ayumi
Sesshoumaru!!!!i love him wub.gif ,dar nici Naraku nu arata rau wink.gif
Konoko
Mie imi este foarte greu sa decid intre sesshomaru si naraku. Intr-un fel il prefer pe naraku pentru ca am avut intotdeauna o slabiciune pentru baietii cu parul negru si lung, fiind in acelasi timp personaje negative...neaparat asta icon_twisted.gif Dar sesshomaru are ochi mai frumosi si promite parca mai mult unsure.gif offffff nu stiu...oricum...intr-adevar si mie mi se pare ca personajele negative sunt cele mai superbeeeee....m-am uitat intr-o seara la un episod...era o conversatie intre sesshomaru si naraku...muream pe acolo de fericire....

inuyasha mi-e tare drag wub.gif dar daca l-as intalni pe bune m-ar enerva groaaaaaaaaaaazzzzniiiiiikkkkkk!!!!!!!!!E foarte dragut si cum arata dar nu se compara cu naraku si sesshomaru...am auzit ca tatal lui inuyasha si sesshomaru e si mai mortal...dar nu l-am vazut sad.gif naraku si sesshomaru si ca desene sunt foarte complexi si frumos lucrati...inuyasha mi se pare mai simplu...dar nu mi se pare ca e slabut inuyasha...
L@dy D@rkness
SESSHOMARU Forever!nici nu mai trebuie sam ai spun altceva,p locul 2 Naraku(dak nu era Sessy el era cel mai sexy din tot serialul),apoi.....credk Bankotsu si el e kam dragutz smile.gif AAAAAAAA!!!!!!!! da si tatal lu inu si Sess e mortal e un fel de combinatie intre cei doi
El3ctro
100%Sesshoumaru este cel mai interesant personaj din aceasta serie plus si aspectul fizic este mult mai cool decat la celelalte personaje.
L@dy D@rkness
I TOTTALY AGREE El3ctro!:D
layla_kagome
sesshoumaru si inuyasha......desi si naraku e dragut tongue.gif
friderika
Baneinteles ca il aleg pe Sesshoumaru pentru ca este cel mai sexy barbat,este inalt,este calm,stapan de el,este un desen f reusit ,atat de bine lucrat,ochii sant frumosi,iti da un aer plin de mister,aceea privire si are muschi........de unde stiu? biggrin.gif .....pentru ca am niste poze cu el dezbracat ,se afla pe pat intins ,este atat de sexy hmmmmmmmm.....si felul cum te priveste smile.gif ,sorry dar nu iti arat pozele cu el tongue.gif ca le tin doar pentru mine. laugh.gif
black_rose
mie imi plac baieti cu parul blond si argintiu. nu stiu pe care sa-l aleg drintre inuyasha si seshomaru. l-a inuyash imi place cum arata si in forma umana si cand e demon. asa ca cred ca merg cu inuyasha.
caroline
100% Sesshomaru. Cred ca e cel mai frumos dintre toti. Are ceva care iti atrage atentia si te captiveaza.
Am vazut ca Konoko a scris despre tatal lui Sesshomaru si Inuyasha. Apare si el, desi nu il vezi foarte clar, intr-unul din filmele Inuyasha si anume in Sword of world conquest, la sfarsit. Si mie mi s-a parut mai frumos decat Sesshomaru.
Tenshi
Inafara de tipul ala dur, Sesshomaru, niciun tip din Inuyasha nu mi se pare sexi... ceilalti sunt doar cute. :3
Crystall
100% Sesshy!!! rolleyes.gif e cel mai tare dintre toti, atat prin fizicul sau, kt si prin mentalitate si atitudine si mai ales k nu vb f mult laugh.gif e cel mai hot wink.gif tongue.gif
cdg
Pana acum cateva zile as fi zis 100% Sesshomaru ......inca cu parere de rau a trecut pe locul 2 in favoarea lui Darkness din Shadow skill
Mai ales cand este cu parul negru lung ...cine a vazut stie ce zic biggrin.gif e adorabil de "dark" biggrin.gif
***yo_d3vil_grl***
sersshomru rulzz.. biggrin.gif biggrin.gif .apoi imi place Kouga...si miroku e simpatic tongue.gif tongue.gif
Mir_San 4ever love
Shessomaru-100%
Miroku-97%
Koga-90%
Inu-94%
Naraku-98%
Karin_Aoi
Pfffuuaiii!!! Nimeni n-a pomenit nimic de Bankotsu?!! mad.gif
Ok...Ok.. Inuyasha si Sesshy... sunt beton, dar pe Inu il vedem in fiecare ep. si pe Sesshy destul de des (thank God...)...dar fratilor,voi v-ati uitat atent la BANKOTSU?!! rolleyes.gif
He's HOT HOT HOT!!! Ce imbracaminte cool are, parul este "to die for" si in plus... (fetelor!) avem o scena cu el si naked Mai vreti si altceva??!!
Si sa nu uit... HE'S a "KILLER" icon_twisted.gif la propriu dar si la figurat ( the killer of my heart... )
Shichinin-tai 4 ever!!! E cel mai tare sezon din InuYasha!
Foreman
Eu crd k trebuie sa va chioriti la imaginea asta: user posted image
Park a intrebat cineva cum arata tatal lui Inu si a lui Sesshomaru.E in mijloc.
Ookami46
foreman,nu crezi ca imaginea e cam mare ca sa ne "chioram"la ea? si talal lui inuyasha nu arata chiar asa,fan arturile sunt asa nereusite. dry.gif
revenind ontopic,cel mai sexy personaj,pai cred ca singurele sexy (care apar mai des) sunt:sesshomaru,inuyasha,naraku,miroku (wha?the boy is sexy too,difera decat capul la astia 4,ca in restXD)
si topul meu cred ca ar sun cam asa:sesshomaru-come on,nu trebuie sa ne uitam decat ce e de la gat in jos,ne?the boy is kaway din cap,pana in picioare
naraku-eh merge,insa are parul ala...si nu prea imi place fata tongue.gif
inuyasha-mai mult in forma demonica,cand nu mai are fata aia asa,copilaroasa.
si miroku intr-un sfarsit,nu stiu de ce,insa nu ma atrage sub nici o forma...oare de ce???
skillz
pur j simplu pt ca good girl like bad guys j ca sa intzelegetzi mai usor d c maj alegetzi sesshomaru j naraku ... ascultatzi mel : DMX - why do good girls like bag guys. biggrin.gif
andreea_vcl
ok... dak ar treb sa aleg intre inuyasha, kouga, sesshoumaru, miroku si multi alti ooooo.....si bankotsu e sweet..... as alege p .....inuyasha normal wink.gif
Sweet_ayu28
Naraku.....he's absolutely hot!
kittykirara
Sessy e hot datorita lookului,dar in ceea ce ma priveste aparenta nu e totul.in plus sa fie sexy nu inseamna neaparat sa aiba o atitudine de bad guy,rece,cool.
Dupa parerea mea Sessy si Naraku sunt hot cum am zis mai sus pt felul in care arata,pt atitudinea cool dry.gif
Kouga pt felul in care se tine cu incapatanare dupa Kagome. biggrin.gif
Miroku pentru contrastul dintre faptul ca e calugar si felul in care se poarta(mai ales cu Sango prin preajma) tongue.gif
Si taticul lui Inu e tare ,dar saracu e mort asa ca nu se prea mai pune sad.gif
Dar cel mai cel e tot Inu.Chiar daca nu are lookul lui Sessy nici nu i-ar sta bine altfel.Are el asa o baby face,dar asta e farmecul lui e strong fara sa aiba nush ce infatisare fioroasa wink.gif
mayteme
premiul de "cel mai sexi" (dupa parerea mea) ar trebui sa mearga la Sesshoumaru...e kawaii nu doar pentru infatisare ci si prin atitudine!! :X
Hitomi
Eu il aleg pe Kouga. Este atat de salbatic...si imi place cum este imbracat...Nu trebuie sa aiba nu stiu ce muschi ...mie una imi place de el biggrin.gif
livia_c12
mie una imi place naraku...dar si sesshomaru e dragutz....tongue.gif
sinedd
Wow ....celmai sexi personaj .....pai pentru cred ca ar fi Sesshomaru ...cool sesshomaru ! biggrin.gif
Inu-Daiyokai
Sesshy is very sexy and his father to cool.gif
Layla
cel mai sexy e sesshomaru. privirea lui rece si tacerea ii confera un farmec aparte
Love-chan
biggrin.gif Uuuuu, cel mai sexy personaj masculin tongue.gif ....Hm, asta da intrebare....Poi, sunt cu voi fetelor : Sesshomaru biggrin.gif
adri_yume4ever
of k aici nu pot sa spun prea multe decat poate..... a, da!
SESSHOUMARU!! clar! E cel mai hot si mai destept (exceptie facand doar faptul ca l-a subestimat pe inuyasha) dar el e cel mai cel dintr cei.....
asta e clar!
Zamo
Exista mai multe personaje masculine in anime'ul asta ? Eu stiam doar unul , si ala era pe jumate caine dry.gif .

I'm so "whatever" with this topic
Noi chi
Cel mai sexy .....asta ar fi cu siguranta Sesshomaru happy.gif nu zic ca Inuyasha nu arata bine doar ca Sesshomaru e mai matur si..mai cool!
Botan
QUOTE(Noi chi @ Jun 23 2007, 08:57 PM)
Cel mai sexy .....asta ar fi  cu siguranta Sesshomaru  happy.gif nu zic ca Inuyasha nu arata bine doar ca Sesshomaru e mai matur si..mai cool!
*



Ai dreptate, Noi chi. Te aprob biggrin.gif wink.gif
akasha
ah...tre sa va dau dreptate...sesshomaru...
sora naegino
Mie imi place mai mult de Sesshomaru pentru ca este mai matur si arata cool,imi place la nebunie luptele dintre el si Inuyasha ma tine in suspans...oare cine va castiga?el sau Inuyasha?se pare ca amandoi sunt puternici dar cum totul este doar o poveste si personajul principal este Inuyasha...logic ar fii sa fie el mai puternic si sa invinga raul dar nu conteaza..atat timp cat imi place de Seshomaru nu ma intereseaza cine va castiga.
crys
sesshomaru pe primul loc, clar. e cel mai bine conturat personaj.
si inuyasha, dar si miroku, ca deh.. sunt personaje principale.
wite_cat
SESSHOMARU si INU cu toate ca si NARAKU arata bine tongue.gif
Inuyasha and Kagome for ever
Cel mai zooper dragut personaj din Inuyasha e..........SESSHOMARU. E atat de dragut. Arata foarte bine si e cel mai bine desenat personaj anime din Inuyasha. E calm, misterios, dragut, frumos si toate calitatile . E super tare!!!! Inuyasha nu e deloc dragut si nici frumos. De fapt Sesshomaru e singurul personaj care ma atrage biggrin.gif . Pana si numele lui suna foarte bine.!!!!!! Sesshomaru is so beautiful!!!!!!!!!!!! smile.gif rolleyes.gif
^loveless^
Cred ca ar fi trebuit sa se numeasca animeul Sesshomaru, in loc de Inuyasha laugh.gif . Oricum, sunt de acord cu toti .. el e cel mai aratos personaj. si de asemenea are si un caracter mai special.
painfull_days
Cel mai sexy personaj din inuyasha este[dupa parerea mea]

MIROKU
kaguia
Sesshomaru cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.