Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Salutari din Praga
Anime-Club Forum > Arhiva > Arhiva > Cafenea
Ingerasu
De cand nu ne-am mai vazut multa vreme a trecut... eu sunt la Praga acuma in a doua saptamana a Congresului European de GO (EGC) cu 3 victorii si 3 infrangeri in momentul de fata dry.gif
Aici e foarte mishto din toate punctele de vedere... asta ca sa nu va mai spun ca e plin de japonezi si coreeni... japonezi care sunt foarte haiosi si in mare parte peste 60 de ani tongue.gif

Poate ma mai tine cineva la curent cu ce am mai pierdut ca nu mai stiu nimik din tara sad.gif

All the best from Prague
zeri
Mama ta de croat, iti zic eu ce ai pierdut...o caldura infernala si o armata de tzantzari tongue.gif

Felicitari pentru cele 3 victorii si un shut in fund pentru fiecare din cele 3 infrangeri. Sa ne aduci cel putin un premiu in tara ca altfel nu e bine...de tine biggrin.gif
Sidonix
old guys form japan playing go...haha...that's a prety site biggrin.gif...Praga e frumos...enjoy while u can...
Scorpio
Bey.....vezi ca tara ta natala e la o aruncatura de pamant....nu te duci sa-ti vizitezi rudele? tongue.gif tongue.gif

3 infrangeri....atat??......speram sa mature aia pe jos cu tine.....sa-ti scoata go-ul din cap icon_twisted.gif icon_twisted.gif

De pierdut....n-ai pierdut nimic....decat litoralul plin de fetitze tongue.gif tongue.gif

si nu uita IA CU PAINE tongue.gif
Ingerasu
Ce-i drept nu prea sunt fetitze pe aici care sa merite atentia mea dar nu pot sa ma plang foarte tare tongue.gif
Si btw... sunt si croati de-ai nostri pe aici cool.gif

P.S. Astia nu mananca paine pe aici blink.gif ... cred ca am mai slabit 3Kg... ceea ce e bine (la o masa pe zi si in rest bere sau cafea cu tzigari wink.gif )
Scorpio
Pai daca bey bere e ca si cum ai manca paine tongue.gif.....1 bere = 2 paini tongue.gif.......si oricum....pui tu la loc cand te intorci tongue.gif tongue.gif
axi
sa-ti fie de bine pe acolo mey si lasa croatii ptr scorp tongue.gif ... ca e tare nesatul tongue.gif
te asteptam la intalniri cand te intorci ca sa ne povestesti in detaliu cum a fost pe acolo tongue.gif asa ca daca nu tii minte ia-ti notitze tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.