Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pozele membrilor
Anime-Club Forum > Forum > Site
Audron
La sectiunea Galerry apareau inainte poze ale membrilor. Acum mie nu mai imi apar. Sunt eu chior sau s-a intamplat ceva cu ele? Astept lamuriri.
Coyotee
In galerie nu mai exista momentan NICI o poza deoarece nu a fost posibila conversia de la Coppermine la Invision Gallery. Pozele exista, doar ca nu sunt in galerie.
Audron
Bine ca nu s-au pierdut. Poti da o data aproximativa legata de reintroducerea lor pe site?
Scorpio
In a doua zi dupa ce vor fi rezolvate problemele mai importante.......nu inteleg de ce ai nevoie de galeria aia asa de urgent......ti-e dor de cineva?
Audron
Nu am nevoie de Gallery urgent, era doar o intrebare. Pur si simplu nu o mai gaseam atata tot. Aveam si eu o curiozitate.
^Dash^
Eah... acu' si cu tine, doar nu credeai ca o sa recunoasca asa ceva tongue.gif

PS: Audron vezi ca acum fiecare user in parte isi poate uploada si poza personala in profil wink.gif try that
Audron
Vreti sa imi pun poza la profil? Risc sa va stric ziua. Poate dupa ce fac si eu o poza ce merita facuta publica, atunci...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.