Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ce parere aveti de noul aspect al forumului?
Anime-Club Forum > Forum > Site
WRCDriver
Mie personal nu imi place(e prea alb biggrin.gif ma dor ochii)
mai bagati niste skinuri
zeri
Mie imi place cum arata.

Mai asteapta si tu un pic ca inca nu e finisat, mai trebuie adaugate multe printre care si niste skinuri.
Scorpio
O sa se faca si skinuri.....mai aveti si voi rabdare......ho cu tata
WRCDriver
nu am mai intrat de vreo 3 zile si am avut o surpriza neplacuta biggrin.gif, is un pic cam confuz, plus ca ma doare cap-ul de la atat alb smile.gif
oricum ca design imi place dar alb-ul ala ma termina smile.gif) tongue.gif
Kisa
Still getting used to it... dry.gif Dar parca daca era un skin mai inchis la culoare, ar fi fost mai bine.
Anyway, imi place mai mult decat precedentul.happy.gif
Tenshi
Eu am votat DA! Imi place cum arata, mie nu-mi plac skinurile prea inchise la culoare. Dar abia astept sa fie incluse skinuri ~ sper ca va fi si unul roz. happy.gif
Kataracta
He he he, deja m-am obisnuit, si imi place foarte mult. Cu alte cuvinte, este acceptabil tongue.gif
Majin
damn.....fratilor...da ca ati patit???cand am intrat pe forum am crezut ca am o experinetza de aia..extrasenzoriala....totul e alb..sis imti ca te ridici..wtf!?mult alb...muuult prea mult alb...da ceva mai inchis nu se putea???ce frumoas ar fi aratat un NEGRU..sau macar o nunatza de GRI INCHIS...am votat NO WAY JOSE !
Tenshi
Majin, asteapta si tu cuminte skinurile. Sigur va fi si unul inchis la culoare. >.>
Sidonix
mi se incarca instant cind nu am banda full pe down...lucru excelent...la culori nu fac mofturi...mi-e indiferent atat timp cat nu e pink ^__^
Tenshi
Si la mine se incarca instant, spre deosebire de cealalta versiune. happy.gif

Avatarul tau e pink, Sid... >.>

Sidonix
mi se pare o idee buna cu fast reply...
ps: was...i'm back to my little ol' flame...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.