Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Shoutboxul
Anime-Club Forum > Forum > Site
Audron
Am si eu o propunere legata de shoutbox. Nu credeti ca ar trebui sa arate posturile incepand de la cel vechi si continuand cu cel nou si nu invers? Zic si eu...daca gresesc imi pare rau.
Coyotee
Cate shoutbox-uri ai vazut tu care sa arate mai intai posturile vechi si pe urma pe cele noi????

Daca le-ar arata mai intai pe cele vechi, atunci ar trebui ca utilizatorul sa faca scroll ca sa vada daca au fost adaugate mesaje noi, dar daca sunt afisate primele, atunci utilizatorul vede imediat daca a fost adaugat un mesaj nou sau nu.
Audron
Nu am vazut prea multe shoutboxuri. Aveam doar o idee. O alta ar fi sa scrie si ora la care au fost facute posturile si sa apara incepand cu cele vechi. Dar sa faca scroll de la sine ca inainte, dar de la cel mai vechi la cel mai nou.
axi
dap ... data si ora ar fi bune coyotee ... si plingea lumea ca ar mai vrea autoscrollarea aia care era inainte smile.gif asa ca transmit mai departe biggrin.gif
bogdan
daaa vrem the old shout box back tongue.gif pe mine deja am doare degetul sa fac scroll pe acolo ....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.