Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Noul Engine
Anime-Club Forum > Forum > Site
Coyotee
Am incarcat primul test al noului engine pe site.



Cine vrea sa-l vada il poate accesa aici :arrow: Test Engine Nou
RTS-Bone
Hehe invision.... nu preferatul meu dar dak aveti nevoie de ajutor lemme know wink.gif



btw, daca vreti vreodata sa rameneti cu phpnuke va recomand din suflet orice varianta platinum



www.techgfx.com
^Dash^
Arata bine... merge bine... daca ar si suna bine (bit de hiphap pe fundal) ar fi cool 8) .

Munceste Coyotee, ca ne plac rezultatele... :wink:
Coyotee
Am facut un update la engine.



Printre cele mai importante update-uri este un editor WYSIWYG.



:arrow: Preview noul engine
zeri
Stiu ca WYSIWYG vine de la What You See Is What You Get, dar nu stiu ce face, poti sa ne explici si noua o leaca?
Coyotee
Cel mai simplu mod ar fi sa intri aici, pagina de adaugare de comentarii la stiri, si sa te joci putin cu textarea-ul unde scrii mesajul (o sa vezi cateva butoane sub el, ia vezi ce fac smile.gif )
Immortality
Inceput promitator,sfarsit SUPER!Tot respectul meu Coyotee!Ai facut o treaba mai mult decat buna.
APoKLips
Ca la fiecare mare schimbare se pierde mult din galeriile foto... Rugamintea mea ar fi daca poate fi refacuta galeria cu pozele membrilor
Coyotee
Nu am sters nimic din vechiul site. Adica toate pozele sunt la locul lor.

Va dura ceva cu refacerea galeriilor, dar vor fi refacute.
axi
aha aha ... si poate imi recapat si eu accesul ca sa pot pune in sfarsit pozele de la CERF ... pina nu incepe urmatorul
bogdan
hehee nice work tongue.gif da acu sa pun si io o intrebare "desteapta" cum trec de la forum inapoi la site ca butonul de home ma duce la indexul forumului rolleyes.gif
axi
sincer il caut de juma de ora si degeaba ... dar ... un mare dar ...
daca folosesti ACI o sa reusesti tongue.gif ... meniul tree din stanga face minuni tongue.gif
Coyotee
Ok, am adaugat link pentru site in header. Il gasiti in lista de link-uri din dreapta sus (in fata la Home, se numeste Site smile.gif )
axi
tz tz tz ... in loc sa popularizezi ACI ... rusine tongue.gif ... oricum butonul e acolo si merge biggrin.gif
Coyotee
Trebuie neaparat sa fac un update pentru ACI. Poate cu update-ul asta care o sa-l fac in viitorul apropiat o sa-l trec pe backbone de FireFox
Urfe
Weeeeee..

#1. Albumele mai vechi exista?
#2. Reclamele?
#3. Forum/Index/Stiri = totul? Dictionar, mici informatii despre geografie etc, mai exista?

Invision e OK.
Coyotee
#1 - Albumele exista. Trebuie doar portate pe noua galerie
#2 - Nu mai sunt ca bulangii de la Google ne-au sters contul sad.gif( sad.gif(
#3 - Restul informatiilor vor fi din nou prezente imediat ce termin modulul de continut
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.