Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intrebare
Anime-Club Forum > Forum > Probleme tehnice
Kisa
Nu stiu daca e chiar problema tehnica, dar nu mai vad subforumul cu "Fruits Basket". D c l-ati scos? Incepuse lumea sa posteze acolo... :naki:
Ranma-kun
Um sorry, e problema tehnica, momentan suntem in restructurare totala, daca tot vrei sa intri trebuie sa urmareshti linkul asta, forumul nu se mai vede din index, inca poti sa-l accesezi de aici: http://www.anime-club.ro/modules.php?name=...viewforum&f=110 posturile facute vor aparea la posts..
kengo_fudoshin
am shi eu o intrebare...., cum imi incarc avatarul propriu....??, caci lista aia e de cacao....(faza e ca nu gasesc unde shi cum....)

ii multzumesc de acum celui/celei care imi va da micul info...!
Urfe
Te duci pe 'Profile', iar jos de tot 'Upload Avatar from your machine:'...

Click pe 'Browse', si gata.







Linkurile:

Profile



http://www.anime-club.ro/modules.php?name=...ode=editprofile
kengo_fudoshin
asta shtiam shi eu de prin alta parte..., ideea e ca nu am gait profile...., oricum merci..., am sa ma descurc...
Urfe
Acesta este link-ul pentru profil:



http://www.anime-club.ro/modules.php?name=...ode=editprofile



Mai ai si tree-ul din stanga:

- Home

- Forum

- Downloads

- Your account

> Change themes

> Edit profile <<< AICI >>>

> Private messages

> Logout
kengo_fudoshin
nu il vedeam de "nas" /happy.gif ......, merci oricum...., am rezolvat...
Urfe
Cu placere. tongue.gif
kengo_fudoshin
inca o intrebare de cacao....

unde e log out -ul....., ca nu il vad...
Urfe
In tree, in 'Your account', ultimul de jos.
kengo_fudoshin
10x again.......(se vede treaba ca ma cam doare capul.....)
Urfe
Hei, nici o problema.



Stiu ca nu este cel mai intuitiv meniu.
kengo_fudoshin
f ciudat........,dupa ce login astea... /happy.gif ....,nu mai vad shout box-ul....,cum dau log out..., cum imi apare again...!!?, ce parere avetzi ?
zeri
Ce browser folosesti? Ai incercat si pe altul in afara de cel folosit de tine?
Demona
Ghici-ghicitoarea-mea! Unde au disparut RANK-urile?!?!?!?! :evil: :x
Coyotee
Rank-urile sunt in baza de date, dar forumul nu mai are mod instalat sa le afiseze. Din acest motiv nu mai sunt rank-urile. DAR ABIA ACUM AI OBSERVAT ???? O_o



Problema asta va fi rezolvata in momentul in care trecem pe noul engine (posibil peste max o saptamana)
liantasse
Right, iata-ma si pe mine aici. Ar fi mai multe chestii la care sa fac mofturi, prima e urmatoarea:

De ce nu se mai vad "interests" pe pagina de info a fiecarui membru? Era o chestie foarte faina, sper ca nu se va renunta la ea. Oricum e cam ciudat ca inca ai un spatiu in profile pt interests, dar ele nu apar nicaieri in vazul publicului. huh.gif

Si un alt moft, mai mic: am observat inca din versiunea trecuta a forumului ca se renuntasera la simbolurile pt gender, si probabil ca a existat un motiv foarte intemeiat pt asta. Numai ca mi s-a intimplat sa fiu luata drept baiat, ceea ce nu e chiar fain mellow.gif

Si ultima chichitza pe ziua de azi: Vreau smilies-urile vechi!!! Astea ma enerveaza mad.gif Si erau atit de dragutze alea cu Kitty si alea in bubbles!! sad.gif
zeri
Hm...ciudat, eu pot sa vad de exemplu ce "Interese" ai tu, apar jos in stanga la Information (asta daca dau click pe nick).

Si...da, da, vrem sa apara iar genul acolo cool.gif
Coyotee
O sa adaug (poate kiar azi optiunea de gender, trebuie sa incarc imaginile pentru ele si sa fac cateva setari in ACP).

Cu smilies am mai zis ca o sa-i incarc in curand.
liantasse
Thanks a lot pt gender si smilies, sorry ca n-am fost pe faza, Coyotee smile.gif

Could I hope ca si de interests se va ocupa cineva?! rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.