Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: My Galery...Not!!
Anime-Club Forum > Forum > Probleme tehnice
Samidare
Nu stiu ce se intampla, mi-am creat o galerie personala. Toate bune si frumoasa dar cand am vrut sa si bag o imagine imi da eroare si zice ceva la genul erroe atempt to use false admin cookie...Oo..pls help?
Ranma-kun
Incearca acuma, poate mere, daca nu..., back to the drawing board :?
Samidare
Gataaa mergee! Ty..whatever u did. *hugs till she cuts off circulation*
Ranma-kun
Ma bucura ca s-a rezolvat problema, in caz ca mai sunt useri in situatii similare, inform me, ok smile.gif
Samidare
Ok.. /happy.gif
cristina_skyler
daca tot e vb de imagini, la reply nu vad add photo, ce s-a intamplat????
Ranma-kun
Nu mai vezi si nici n-o sa vezi pentru inca o luna sau mai bine pana cand trecem pe Invision Power Board.

Sorry dar a trebuit sa updatam site-ul, ceea ce a inseamna suprascrierea fishierelor vechi, care contineau multe modificari, dureaza prea mult ca sa modificam totul din nou.. asha ca.... sorry
transe
...sa ma plang...sa nu ma plang...Vroiam sa postez niste desene la fanart shi nu vad nicaieri "Attach files" :roll: ...shi nici desenele pe care le-am postat deja nu mai exista /sweat
Ranma-kun
Posteaza-le in galerie la Fan-Art si pune-le cu [img][/img] e o idee mai buna oricum sa faci asha decat cu atach-urile...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.