Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Interlude
Anime-Club Forum > Ro Anime > Anime FAQ
Anael
cine stie sa-mi zica ceva despre un anime de 3 ova-uri caruia ii spune

[Triad]Interlude?

merci mult



p.s: I googled it si n-am gasit mai nimic
^Dash^
Informatii despre el poti gasi aici: http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show...=anime&aid=1645... l-am vazut si eu acum ceva timp si am ramas impresionat de story. Are cateva faze super misto (printre care intro-urile :roll: ) si grafica frumusica, dar nu ti-l recomand ca anime pe care il faci cadou prietenilor, uita-te la el si o sa intelegi de ce biggrin.gif.
zeri
Sau...mai multe informatii pe topicul cu pricina tongue.gif



PS: [Triad] vine de la grupul care l-a subtitrat.
axi
bey ce oameni rai tongue.gif, mi-ati luat-o inainte ... tz tz tz ... rusine tongue.gif

interlude e de vazut, merita, e un anime mai deosebit, not everyday's hero saving the princess story biggrin.gif

si prin cluj ar trebui sa-l aiba lumea ca i l-am dat personal atat lui apoklips cat si lui chimera ... ask around.
liantasse
Mi-a placut foarte mult Interlude ca atmosfera, dar n-am inteles nimiiiiic! sad.gif Sau aproape nimic. Sau mi se pare mie ca am priceput cite ceva pe-ici-pe-colo, dar nu sint sigura! sad.gif

Poate cineva sa mi-l explice si mie, asa ca pt un copil mai simplu, sau macar sa-mi dea niste clues? Multumesc.
axi
pey vezi la general anime ... cauta topicul cu pricina tongue.gif ... vezi ca are multe semne de ??? sau !!! in titlu si putem continua discutia acolo tongue.gif ... eventualele intrebari poti sa le scrii acolo biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.