Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalniri - Braila-Galati
Anime-Club Forum > Ro Anime > Cafenea > Intalniri
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
axi
topic facut la rugamintea a 3 fete ... va dati seama ca nu aveam cum sa refuz, nu? biggrin.gif
deci urmand exemplul celor din Iasi, Cluj, Piatra-Neamt ... dar mai ales Bucuresti ... sa speram ca si in zona va iesi lumea din case caci sunt destui fani pe acolo ... multa bafta si distractie placuta pe la intalniri.
predau legatura ...
Kisa
Tks, Axi! :weee: Iti ramanem datoare. /happy.gif Anyway, people, trebuie sa ne intalnim si noi ca doar suntem cativa! Abia astept sa va vad maine, la 16:00, la fantana.
Vebby
now..uitatzi care e treba..

1 axi sar`na...

2.e vb de 8 oameni parca...shi care se mai simte din braila sau galatzi sa dea o raita p`aci..

maine Sambata 28 Aprilie..cica:D are lok prima intalnire oficiala pt cei catziva fani din Braila shi Galatzi...am facut din ambele orashe pt c suntem putzini shi pt ca sunt apropiate..

apoi...asta se va face la ore 16.00., in fatza fantanii arteziene...apoi...je jtie un lokal...smile.gif

mai vb pe parcurs....SHI SPER SA FIE TOATA LUMEA LA APEL...DA BALTHASAR?????





am shi io o rugaminte...daca tot se face shi braila simtzita p`aci..rog un admin sa adauge orashu shi la harta de pe forum..multuzmiri....
Kisa
QUOTE(VirginBlood)
now..uitatzi care e treba..

am shi io o rugaminte...daca tot se face shi braila simtzita p`aci..rog un admin sa adauge orashu shi la harta de pe forum..multuzmiri....




Da, va rugam. Si in Braila sunt fani anime. happy.gif

Btw, Galati e pe harta de pe forum?
Balthasar
Observ ca am o reputatie deja de kiulangiu sau ceva de genu'...anyway,o sa fac prezenta maine la ora stabilita.
Vebby
multumiri prietenosului barbar pt prezentza...



galatziu este pe harta kisa_san...
Kisa
Sunt bucuroasa sa spun ca am fost la prima intalnire Braila-Galati (sau Galati-Braila... cum preferati). Mie mi s-a parut f distractiv. Mai ales ca am facut lucruri pe care nu le-am facut de cand eram f mica.

Anyway, abia astept intalnirea viitoare si sper sa strangem cat mai multi fani din aceste orase. /happy.gif
Vebby
slabutz comentariu pe cat ne-am distrat...incepand cu intalnirea care de la patru jumatae a ajuns la 5.00 pt ca unii oameni mai bat mingea in parc, altzii ink mai gatesc..shi unii nu nimeresc statzia...biggrin.gif a fost o incuracatura belea..

apoi..pana s-a hotarat unde merge lumea...ce facem... eh...mai greu..se face deja 5.30..apar shi cei trei crai de la rasarit la local, shi ies emaaare maare caterink...cred ca a fost cea mai vesela zi din 2005... plus minunatul parc shi totzi 6 oamnei saritzi dupa fix..so..data viitoare imi iau pastilele...shi am grija s anu mai mank nik..hihi...cand e urmatoarea??? /sweat
axi
nu cumva ala care nu a nimerit era balthasar? nu de alta da are antecedente si tot legate de o statie tongue.gif, undeva in partea cealalata a bucurestiului ... ce mai sunt 20 de km acolo tongue.gif
Balthasar
Faza respectiva era ca soferul uitase sa ma anunte ca se apropie locul unde trebuia sa ajung si in loc sa spuna sa cobor la statia dinainte abia dupa alta statie si ceva isi aduce aminte...geeeee thx grandpa
axi
deci nu pot sa cred ca am avut dreptate ... numai tie ti se putea intampla mey balthasar smile.gif))))))))))))))
Kisa
QUOTE(VirginBlood)
altzii ink mai gatesc




Hei! Am crezut ca intr-o ora termin. /sweat

Slabutz comentariu zici? K! Eu am ajuns pe la intalnire la 16:30. Ce e drept am stat ceva acolo pana s-a convenit unde sa mergem (chiar daca VirginBlood zicea ca stie ea unde). Dar dupa ce am trecut de faza terasa si am ajuns in parculetz, a fost super. 6 oameni (nu cred ca i-as mai incadra la categoria copii decat mental /happy.gif ) au invadat parculetzul copiilor ca nu mai aveau loc de noi. Ne-am dat in tot ce am gasit pe acolo mai interesant (Braila ofera totusi posibilitati limitate). Dupa care ne-am plimbat prin padure (sugestia fionei) de ii trecea pe baietzi toate apele pt ca pierd trenul. Anyway, eu m-am simtit super bine! /happy.gif

Multzumita, VirginBlood? :niko:

P.S. Balthasar, abia astept sa vad pozele de la intalnire. biggrin.gif
Vebby
ff multzumita....dar io stjiam unde merghem..dar nu ma asteptam ssa il vad pe liviu asa cum era...purt shi simplu ma indoiam ca puteam intra n local...dar....totul s-a dovedit a fi mai bestial decat m-am asteptat..chiar daca am avut ceva surprize la inceput...

balthasar...nu-tzi face griji ..s-a mai ratacit omu(am un exemplu prorpiu) oar data viitoare vei shti mai bine..



kisa_san....dar pozele pe forum cine le pune??la asta v-atzi gandit???
Kisa
QUOTE(VirginBlood)
kisa_san....dar pozele pe forum cine le pune??la asta v-atzi gandit???




Pai, ma gandeam ca o sa rezolve problema asta Balthasar (e baiat si sigur stie ce sa faca mult mai bine decat mine :hiku: ). Sa le puna pe un site si sa posteze link-ul aici, nu?
Balthasar
Pozele au fost uploadate pe photobucket:

http://photobucket.com/albums/y300/balthas...16ro/?start=all

Nu am pus nume la poze,trbuie sa plec la scoala.
Dark_Lady
ce frumos a fost! dar eu nu pot sa spun prea multe pt k a trebuit sa plec!.............. :cry: ce rau imi pare...............da ne mai intalnim si sambata asta!cat despre poze sunt super bestiale!poate data viitoare mergem la gradina zoologik /happy.gif
Kisa
QUOTE(Dark_Lady)
poate data viitoare mergem la gradina zoologik /happy.gif




Ar fi o idee! /happy.gif Eu as propune si Lacul Sarat pt intalnirile viitoare. Asta daca n-are nimeni nimic impotriva. biggrin.gif
Vebby
eu una nu am nik impotriva nici cu zoo^_^ mai ales ca je nu a vizitat vreodata Gradina Zoologica :oops: .. shi Lacul Sarat mi se pare o idee buna. Numa sa imi spunetzi dinainte daca merem sa vizitam mik statziune(inclusiv manastirea) sau merem la plaja..happy.gif
Kisa
QUOTE(VirginBlood)
Numa sa imi spunetzi dinainte daca merem sa vizitam mik statziune(inclusiv manastirea) sau merem la plaja..happy.gif




Eu ma gandeam ca putem sa facem ambele lucruri (si vizitatul si plaja). biggrin.gif
Vebby
pai daca ma ducetzi sambtaa la plaja ma fac tziganca..la cat is de bronzata deja...sad.gif( dar sa vedem ce zik restu... e cam greu sa ii convingi..sad.gif(
Livache
revin si eu ..... tongue.gif

a fost super intalnirea sau facut o groaza de poze am ne-am distrat chiar daca mi-am rupt eu un picior tongue.gif bla bla bla bla.....



propunere ..... GALATI ca eu am fost deja de 3 ori la voi in BR so.... biggrin.gif
Livache
virginblood ...... care sunt aia care bat mingea in parc..?

:twisted: eu cu sorin si Fiona ne jucam cu mingea aia de la ora 14:00 tongue.gif

deci vam asteptat 2 ore :hammering: asta pt ca nu faci poze cu noi ....

data viitoare te leg de masinute si conduc eu biggrin.gif
Vebby
oare care or fi aia care bat mingea in parc??? wey, da vb cu tine pe mess ca ne int la 4... da de fapt cate nu am vb noi pe mess... data viitoare...nu mai sunt mashinutze:P mergem la zoo sau la lac..asa ca... :twisted:
Balthasar
Las' ca daca e dupa Livache, vine cu masinutele de acasa... :roll:
Kisa
Hello, people!

Sambata asta se face intalnire? Eu sunt in Braila si mi-ar placea sa ne intalnim din nou.

Asa ca daca vreti sa ne intalnim, just let me know. /happy.gif
Vebby
hey wqelcome back alexandra... pentru ca sambata am lenevit(vorba vine) ar fi bie sa ne italnimi sambata asta..no problem for me... dar nush daca mai pot veni asa devreme... shi s-ar putea ori sa lipseasca catalina..ori sa avem un musafir ohmy.gif mai vedem pana sambata
Vebby
e joi ....cred ca e timpul sa stabilim ceva, nu??nu de alta, dar sa se aranjeze lumea care vine de departe..pacat ca nu am gasit topicu de data trecuta, ca duminica ar fi venit mai multi. So now, cine vine acum?Am baza si in livache, aoi si balthasar...i`ve got a new kid 2.!!!de data asta ma gandesc serios sa mergem la zoo.Nu de alta, dar daca facem ca duminica, aoi o sa innebuneasca, right??
Kisa
Facem ceva weekend-ul asta, nici o problema! Si mergem la zoo. Si cred ca ai dreptate ca Aoi s-ar plictisi altfel. Altceva nu stiu ce sa mai scriu, dar promit sa postez imediat ce imi vine o idee. tongue.gif Abia m-am trezit. T_T
Balthasar
In principiu vin, sa vorbesc si cu Aoi ca sa stabilim ce si cum.
Kisa
QUOTE(Balthasar)
In principiu vin, sa vorbesc si cu Aoi ca sa stabilim ce si cum.




Chiar sper sa vii ca sapt trecuta nu ai venit! :cry: And we missed u. /happy.gif
Balthasar
Awwwwww,las' ca vin saptamana asta sa te fac happy tongue.gif Fetele au nevoie de mine,tre' sa ma sacrific /happy.gif
Vebby
hhhaaaahaa....normal ca vii daca nu vrei sa incep iar"te strang de gat" data trecuta ai venit si ai scapat...si poate tragi si de Livache..nu de alta, dar el zicea ca nu vine cu Maxi...motive are, dar poate il convingem noi^_^...
Kisa
Hai mey! Convingeti-l si pe Livache sa vina... :cry:
aneresia
eu am avut nishte probleme cu netul......... dar poate reushesc sa ajung macar la o intalnire. am vazut nishte poze....... shi m-atzi facut curioasa biggrin.gif......... so we will see........ distractzie placuta in continuare
Kisa
Sure, aneresia!
De cand am inceput vacanta se pare ca am dobandit obiceiul de a nu sta in orash in weekend, dar cel care vine acum se preconizeaza a fi unul linistit, fara places to go. Asa ca poate ne vedem sambata, daca toata lumea este de acord. ^.~
Michiru
sa inteleg ca tot in braila au loc intalnirile?? nu prea cunosc orasul dar daca pot vin si eu cu aneresia................can i? biggrin.gif
Kisa
biggrin.gif Ce intrebare, Michiru! Binenteles! Scopul e sa fim cat mai multi. Dar sa mai vb si cu ceilalti ca altfel ne trezim doar noi 3. tongue.gif
Balthasar
Propun ca brailencele sa isi miste poponetzu' pana in galati.Aici sa se desfasoare intalnirea asta ca deja va invatati numai in braila.Plus ca numai asa ma vedeti pe mine tongue.gif
Kisa
QUOTE(Balthasar @ Jul 27 2005, 03:37 PM)
Propun ca brailencele sa isi miste poponetzu' pana in galati.


Mey, nu te mai lua de "poponetzu'" meu ca inca ma mai ustura de la soare. tongue.gif Eu sunt de acord sa vin in Galati (nu de alta, dar vreau tare mult sa te vad pe tine laugh.gif ). Acum sa vedem ce mai zic VirginBlood & co. happy.gif
Michiru
eu vreau sa vin in galati tongue.gif pardon eu stau in galati, am inteles ca pana acum intalnirile au avut loc numai in braila....si cred ca ar fi frumos sa veniti sa ne vedeti orasul.....ei ce ziceti?? biggrin.gif veniti?
Kisa
Eu vin destul de des in Galati in timpul saptamanii (interes de serviciu) asa ca m-am cam familiarizat cu orashul vostru. dry.gif Anyway, mai vedem ca mai e putin timp pana in weekend, right? happy.gif
Vebby
hm..se infierbanta topicul fara mine...cum se poate...mai..da voi sunteti in stare sa puneti tara la cale in doua minute 2 inse...se pare ca vreti sa va miscati "poponetzul" spre Gl in weekend...deic va veti lispsi de prezentza din diferite motive....stiu ca veti plange, imi veti simti lipsa...veti muri fraa mine...dar ata ete..glumeam.Cu plansul..
oricum..mai e pana in weekend...
Kisa
Imoto! Nu e la fel fara tine! Esti sarea si piperul. Nimeni nu vb ca tine (sau cat tine... laugh.gif ). Pls come!
Daca nu, people din Galati, poate veniti voi. Ca fara Yulik nu e la fel. unsure.gif
Vebby
oh...alexa...mesri pentru ..reclama..dar astea nu mi se potrivesc... vedem noi ce facem cu intalnirea..da sa zica si restul lumii...ca eu stiu orasul destul de bine...m-am pimbat de cateva ori p`acolo...si daca nu ma insel din br oricum am mere numa noi doua..dark_lady nu merge..alexya nici atat..fiona o sa fie plecata...si sa speram ca livache nu e prea suparat laugh.gif
Kisa
Mai ai timp sa te gandesti, k? Ca si doar noi 2 am putea merge. Sau ti-e frica sa te urci cu mine la volan? dry.gif
Anyway, care e faza cu Livache?
Vebby
daca merem cu masina ta...ma mai gandesc biggrin.gif ..am vb cu dark_lady..si az zis ca daca nu pleaca in weekend mere si ea...si cu livache..auzisem ca se suparase ca se luase cineva de viatza lui... icon_twisted.gif bietu om..
Dark_Lady
cred k vin si sigur vin si eu in galati da doar dak nu plec in brasov.....da saptamana viitoare se mai face?....k atunci sigur merg biggrin.gif
Aoi
Ce de activitate domle' ... in caz ca va hotarati sa veniti i'm free SAMBATA ..sau in weekend-ul urmator . Kisa ..zici ca vii cu masina.. ? rolleyes.gif daca ai un Hummer prezenta lui Bogdan e garantata ..nu acelasi lucru il pot spune despre Liviu ..care se pare..din motive necunoscute rolleyes.gif tongue.gif va absenta . Yulika .. ohmy.gif nici sa nu te gandesti sa nu vii ..promit ca nu ma mai
joc cu ploaia tongue.gif
Kisa
Hummer zici? Hm... Sa vad daca pot face rost de asa ceva (macar in miniatura tongue.gif ), daca zici ca asta il va duce pe Balthasar.happy.gif
In alta ordine de idei... we might have a problem this weekend... unsure.gif
Livache
wow gaseala in Galati ...... marfa dar eu in seara asta plec la Sighisoara deci nu o sa va deranjez de data asta tongue.gif dar am sa vin iar in braila...... icon_twisted.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.