Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: In atentia abonatilor RDS CableLink
Anime-Club Forum > Arhiva > Arhiva > Cafenea
Coyotee
Vesti bune pentru toti abonatii RDS CableLink



:arrow: http://www.cablelink.ro/stiri/stire7.htm



Ce scrie pe site-ul lor?



Cam asha ceva:



QUOTE(RDS.LINK)


* pachetul de 9 USD/luna care la viteza de pana la 256 kbps are de doua ori mai mult trafic (4GB)

* pachetul de 15 USD/luna are viteza si trafic duble: 512 kbps cu 8 GB

* pachetul de 19 USD/luna are acum viteza de trei ori mai mare (768 kbps) cu trafic de 16 GB.



Beneficiarii actuali ai abonamentelor de 20 si 29 USD/luna trec la pachetul de 19 USD economisind astfel 1 si 10 USD/luna, la viteze si trafic de 2 sau 3 ori mai mari!





Daca nu ma credeti intrati si vedeti cu ochii vostri...
axi
ca proaspat abonat rds cablelink confirm si astept cu nerabdare sa imi si puna astia netu acasa tongue.gif

cat despre noutate ... e cam veche

ps. in curind daca nu au facut deja o sa fie asa si la astral
Tenshi
Abia astept sa am si eu acasa internet prin cablu. Cererea e FOARTE MARE in Arad, dar sper ca se vor tine de cuvant si vor rezolva totul in vara asta... :pachi:
Samidare
Hahahaha...e chiar bine, stiam de chestia asta si practic nici nu mai ai limita de trafic, cel putin pentru mine..tongue.gif
APoKLips
:wink: desi ziua o sa am limitari majore... astept cu nerabdare conexiunea noua... ca asa o sa fac trafic de 4 GB in fiecare noapte ... ia cate abonamente de 9 usd e alea ? 8)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.