Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pt cei din Bucuresti
Anime-Club Forum > Non-Anime > Games > Fighting Games
Scorpio
La Plaza Mall am gasit KOF....de la 2k la 2k3 si SNK vs Capcome......Seby.....Whip.....hai cand mergem sa jucam una pe manete? biggrin.gif
Sidonix
cine vorbea...ba voi si manetele...muhahahaaha...
Scorpio
Croatule...daca esti asa de tare in clantza.....hai maine in Mall....ca oricum altceva mai bun de facut n-ai tongue.gif tongue.gif
Shingo
WOW biggrin.gif Stiu stiu ... old news .. cei drept eu nu dau asa frecvent pe aici asa ca pt mine sunt fresh..

Ce ziceti ne organizam mai multi si mergem? Ma gandesc ceva de genu mergem de dimineata si plecam mai pe seara :twisted:

Cu cat mai multi cu atat mai bine. Poate organizam si un turnament wink.gif
Immortality
Mai exista manetele alea?Ca poate va fac la un KOF joi. biggrin.gif
Scorpio
Mai sunt logic ca mai sunt....ca nu dispar astea asa de repede.....dar joi n-avem cand.....ca Mall-ul e departe de unde ne intalnim....si mi-e lene sa merg acolo joi....vreau sa stau si eu la o bere ca tot omul pe terasa tongue.gif
Whip
Nu te-ai intrebat..cine stie sa joace pe asa ceva? iar ca sa inveti iti trebuie..a cate fise 10-20 o fisa 1leu, acum din cate stiu era inchis centru sad.gif ..poate o sa incerc mai incolo daca va mai duceti! sa vad si eu un expert in manete biggrin.gif
Scorpio
Nu e greu Whip.....si nu-ti trebuie 10-20 de fise......mie cred ca 5 imi sunt de ajuns....da am avantajul sa mai fi jucat in stilul asta cand eram mic......si e mai dificil sa treci de la tastatura la maneta.....sper sa dea drumul la centru mai repede...ca sa ma duc cu frost sa facem cateva runde biggrin.gif
Shingo
Cand se va deschide acel centru poate mergem mai multi si organizam un turnament.

keep us posted scorp
Whip
Dupa cum am promis, m-am dus si..bad news.. sad.gif , s-a deschis centru..dar fara jocuri cu manete. Am vazut ca la locul unde era inainte il renoveaza, cred ca e temporar centrul asta de acum..sper..asa ca nu stiu cand se redeschide. Sincer era doar un joc cu manete atat..dar nu am auzit de el...
Ryo
Pt cei care vor sa faca un joc sa zica...nu neaparat pe manete, jucam pe kaillera pe PC.
Acum ceva timp vazusem un srv de kof pe ka prin Oradea so toti putem juca, indiferent de locatie.
Shingo
Nu prea merge Ryo .. se desincronizeaza in ultimu hal
Ryo
Well...da, dar daca avem peering bun ar trebui sa mearga acceptabil. Au jucat 2 oameni pe ka ,ei fiind in aceeasi retea, mvc si a mers perfect.
Vedem, incercarea moarte n-are.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.