Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: CERF - A doua intalnire nationala. CONCLUZII.
Anime-Club Forum > Ro Anime > Cafenea > Intalniri
axi
ok lume sa va aud ... care cum s-a distrat, care cum si prin ce a trecut tongue.gif.

intalnirea asta din perspectiva fiecaruia.

cuvintul "nationala" din titlu e un pic fortzat ... din tara au venit in total doar cei din Cluj, Ploiesti si Focsani. daca focsanenii si clujenii erau o prezenta obisnuita, ne bucuram ca am avut printre noi si lume din ploiesti.

in rest celor care nu au venit le vom arata ce au pierdut imediat ce voi uploada pozele la album.
Immortality
Axi,nu pozele cu mine,ca te OMOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Asa,revenind la concluzii,pot spune ca a fost SUPER!Toti au fost super de gasca.Eu una nu am d ereprosat nimik.

Axi,my bro, vroiam sa fac eu topicu asta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Inuyasha
Pot sa va intreb ceva ?

Ce e cu intrunirea asta, ma scuzati da nu prea sunt la curent.



Multumesc :twisted:



















S: Inuyasha :twisted:
Scorpio
Inuyasha.....too late mane.....a fost....citeste aici : http://www.anime-club.ro/ftopic-2355-days0...orderasc-0.html



Ma...a fost misto.....aproape perfect.....intotdeauna se poate si mai bine.....sa vedem la anul ce-o sa fie......sa vedem pe cine mai lipim de tavan :twisted:
jory
O well....nice meeting there...had fun!!!! looooooooooots of pics, nu m-am putut abtine sa nu prezint in postul de fata una f interesanta... :twisted: sper ca protagonistul sa nu se supere prea tare tongue.gif what the hack was that?!?!?! o sa incerce scorp sa se scuze, ceva cu scaunul de la masinute.... tongue.gif don't trust him.... :twisted:
Vebby
MUHAHAHAHAA!!!c`mon people, it`s not nice..but it`s funny :twisted: sa fim un pic rautaciosi.....no matter what, it`s his memory..no ofense
Scorpio
Jory....u're so dead....u're so f***** dead.......si ti-am zis sa-i pozezi si pe mox....ca si la el era la fel...da pui mei.....whatever.....era de la masinutze....se pare ca cu mox si cu apok am avut norocul sa nimerim pe alea mai ploate......si mox a si schimbat masinutza
Kataracta
Scorp, degeaba incerci sa te ascunzi. Eram de fatza. Se pare ca viteza nu iti prea prieste tongue.gif Degeaba incerci tu acum sa dai vina pe ploaie tongue.gif



Mai bine ia o bere.



PS: Nu ai fost cand au incercat sa ma lipeasca pe mine de tavan tongue.gif Se pare ca mai era nevoie de oameni biggrin.gif M-au ridicat doar pana la jumate tongue.gif
cilu
:pachi: Hahahahaaaaaa scorp lasa ma scuzele ieftine ca nu rpind...cine scuza se acuza, zi mai degraba ca a fost viteza la masinute prea mare si ai baut inainte prea multe beri....oricum...LOOOOOL
Scorpio
Am scos poza....im primul rand pt ca a fost pusa far aaprobarea mea....in al doilea rand o las numai daca puneti si cu chibi si apok care au avut aceeasi soarta....daca nu....nu accept poza aia....sa fie clar



Kata....asta e ma...daca n-am fost eu.....n-au avut cu ce tongue.gif
Style_Ripper
zicea cineva de un album cu poze ?! vreau shi eu sa vad..,. how .. where ?!
SonGoku
Imi pare rau ca nu am venit si eu, dar tocmai trecusem pe acolo joi si nu prea mai avea farmec, mai ales ca stiam ce va fi inauntru sad.gif(, cerf-ul de anul asta a fost nashpa, dar cred ca voi v-ati distrat acolo, ceea ce e bine. biggrin.gif.



btw as vrea sa vad si eu poza despre care s-a vb mai sus.
Scorpio
goku......nu stiu ce ti s-a parut tie asa de naspa la cerf-ul asta.....mi s-a partu cel mai bune de pana acuma......ce-a mai tare expozitie de femei frumoase pe care am vazut-o tongue.gif tongue.gif........daca tu te mai uitat la partea IT a targului......e naspa de tine tongue.gif tongue.gif
SonGoku
M-am dus acolo cu stimata mea dirginta (si cu idiotii mei de colegi) care a stat tot timpul cu gura pe mine, si pe deasupra imi dadea peste mana cand fotografiam fetele mai sumar imbracate(sau mai bine zis dezbracate), si in plus urla la noi sa alegem un domeniu, sa ne documentam si sa facem un proiect asa pt un 10 la info.



Cu toate astea, crede-ma ca nu m-am dus acolo pt it, m-am dus mai mult pt ferrari-ul ala de la rds si pt motocicletele, pe cae le stiam de anul trecut.(si pt gagici, ca nu le poti lasa deoparte)



In plus anul trecut era mai marfa pt ca erau mult, mult mai multe domnite pictate, anu asta eu am vazut doar una, care nu a vrut sa stea la poze biggrin.gif.
kaoru
Mda...a fost ok.Pizza was good pt ca mi-era tare foame.desenele lui lillith erau nice si ma bucur ca mi le-a aratat.Momentul in care am facut cunostinta cu Exodia a fost si cel in care ne-am luat la revedere...nice though.Am fost multi si a fost nice.



Si faza cu Scorp e complet funny si atat> http://img.photobucket.com/albums/v385/shy...hynta/scorp.jpg



Bafta.
^Dash^
Oameni buni, unde sunt pozele? Nu de alta da parca vreau un wallpaper cu baietii incercandu-si fortele cu Kata... se pare ca nu a reusit sa atinga tavanul tongue.gif

Give uz picz... /happy.gif
Style_Ripper
QUOTE(Style_Ripper)
zicea cineva de un album cu poze ?! vreau shi eu sa vad..,. how .. where ?!




>?!??!?!?!
EXODIA
Dap ... pai a fost super marfa... Parerea mea ... Faza cu , Kaoru a fost cam asa:" Salut EXODIA... Salut Kaoru... Imi pare bine ... SI mie ... LA revedere ... Mai Vorbim..." tongue.gif...

La party am ras de m-am desfacut in toate cele 5 parti ale mele .. Scorpio , Apok , IceJack , CHris , Scoofy , Choby2k , Lumpy , si restul pot sa comfirme , mai ales frigiderul lui AXi , care a patimit cel mai rau biggrin.gif... Maoooooooooooooooooooooooooooooooo



El cred ca a fost si de data asta centrul petrecerii (nu cred , sigur)... A avut 3 melodii dedicate cu suflet si din suflet "ChiuMAO" ... "Living next dor to MAO" si "Who tha f*** is MAO ??"... daca nu era el cred ca ar fi fost foarte banala petrecerea....





Din pacate am de reprosat ceva ... Nu prea au fost fete... cred ca nu mai mult de 9 fete ... pai asa ceva nu se poate .... Vreau ca data viitoare sa fie fetele in majoritate (oricine are drepatul sa viseze , NU ???? tongue.gif )....







Altceva ... bautura putina , mancare si mai putina (aici Miti si Immo au lucrat biggrin.gif )... Scuzati-ma si restul au lucrat... Toti au facut acte de iluzionism semi-reusite in care faceau sa dispara sandwhich-ul , dar nu mai puteau sa il faca sa reapara tongue.gif...



Una peste alta a fost foarte frumos.... si imi pare rau ca a trecut asa repede ... Eh dar acum vine 2006 tongue.gif...
Animal
Eu am ajuns doar la party(mam trezit la 3 si nu am reusit sa ma scol din pat decat pe la 4-5...moment in care ma taram mai mult decat mergeam)

dar a fost distractiv.Nu prea am intrat eu prea mult in mood-ul de party da nici ca stiam mai mult de 30% din oamenii de acolo(cand am inceput sa fac cunostiinta cu cei care nu ii stiam am fost putin panicat avand in vedere ca trebuia sa retin circa 20 de nume noi si fete noi) sad.gif dar mam distrat si sunt sigur ca si ceilalti sau distrat.

Anyway la cat mai multe intruniri de genul acesta si let's have fun si in continuare.



P.S. La multi ani Axi /happy.gif

P.S.S Am primit o lovitura sub centura care o tin minte si acum... /!

P.S.S.S. Cand am ajuns acasa am stat cam 40 de minute in frig pe la ora 5 dimineata pana a deschis cineva usa /sweat ....
Scorpio
Exodia......ai repetat o melodie biggrin.gif.....Livin next door to MAO si Who the f*** is MAO e una si aceeasi melodie.......ce-a de-a treia melodie este "MAO doesn't know" biggrin.gif biggrin.gif



Animal.....ce lovitura ai primit ma? tongue.gif
Lumpy
Am plecat de dimineata de la ora 6 din Focsani si am ajunjs pe la vreo 8:30 - 9:00 la TNb ne-am despartit am lasart bagajele, dupa care am mers la locul de intalnire. Am facut cunostiinta cu IceJack, Demona, Chimera and other people(scuze memoria mea pe termen scurt sucks) am vazut CERF-ul, dar al dracului sa fiu daca am gasit migiile alea din burete, galbene si cun un smilley face pe ele, they're so good for stress relief.

Am fost am mancat dupa care am plecat la petrecere la Axi si acolo am gasit inca un headbanging partener pe langa scufi, Demona you rock girl!!!

si cele mai tari replici au fost IceJack :"Hello my name is IceJack and I'm an idiot!" Exodia:"Eu sunt..buna!" si desigur everybodies favorite Maoooo!!!
EXODIA
Mersi Scorp pt corectie ... O asteptam ... dar melodia trebuia rescrisa ca "EXO doesn;t know" smile.gif)).... Iar lumpy: HAHAHAHAHAHA .... Multi s-au prapadit de ras la faza aia asa ca mersi ... O sa raman in memoria tuturor ca
QUOTE
\"Eu sunt..buna!\"
...Cea mai tare faza a fost ..... Hmmm .... MAJORITATEA au fost tari ....

Cel putin orele cu bancuri au fost criminale .... traiasca BANCUITORII forumului ... si sa se pregateasca pt data viitoare ... ca vor avea concurentza serioasa (MEEEE)...



Una peste alta ... SPER SA MAI FIE CERF-UL DE INCA VREO 3 ORI (CEL PUTIN ) VARA ASTA smile.gif)))))))
Sidonix
o fost un uichend interesant...cunoscut Demi cu care vazuram tehnologie cu fustitza /happy.gif ...petrecere interesanta...si acum munca stimulata prin bonusuri grase ...asa ca continui postu' peste 2 zile
IceJack
Stati sa ajung eu acasa...adica la Cluj...ca acum sunt la axi(home away from home...nr 2) si o sa postez 'The tale of CERF' <--inspirata din fapte reale(CERF-before-after,and Mao) by Baka-Jack smile.gif



Apropo doar pt ca nikul meu eu ICE-Jack nu inseamna ca nu inghetz cand temperatura e undeva in jurul a 0 grade celsius...
cioby2k
mai una peste alta a fost super belea. si ziua si noaptea. foarte interesante reprizele de atins tavanul (faza cu kata am nu vazut-o). scorp a fost in mijlocul fetelor (ceea ce era de asteptat), axi a simulat o cantare la chitara cu ajutorul... da mai bine o sa vedeti pozele... zeri a fost f pasnic. baronuvaleus si phoboss au fost de nedespartit. immortalaty a renuntat destul de repede (si se ameteste repede).



ps: axi, pozele cu un anume blond "dotat" cu anumite obiecte din bucatarie la camuflezi si tu...
Demona
A fost mishto, mai ales ca am avut ocazia sa cunosc personaje noi. Surpriza a fost sa descopar ca for real many users nu sunt asha annoyin` ca pe YM sau forum and then... got the chance to be with my gf again... :twisted: 8)



As for Scorp he haded comin`... Nu cred ca se facea asha mare caz pe poza aia Scorpule daca shtiai sa faci macar pe diplomatu`... As for jory, nu`sh care din voi e "mort" la faza asta... That makes u wonder, why everybody is so happy to see you mocked!? /? :barf:



Animal... sorry dude... Am uitat ca precizia mea la "balls" e inca buna, even if I don't pay much attention to that part of the male... :roll: :wink:
Scorpio
Cum se zice demona?.....Momentele de bucurie sunt scurte si rare....nu?
Diana
Adica fost-a nice ... si s-a terminat cam prea repede ..dar cu prima ocazie o luam de la capat ca ne sta bine smile.gif.

Eu ma bucur ca am avut reusit sa mai vad lumea la ochisori (chiar imi era dor de unii dintre ei ) si ca am mai cunsocut forumisti happy.gif.

Multam axi pt ca esti o gazda buna.



PS: next CERF o sa ma pregatesc ca pt o expozitie de fetite imbracate /dezbracate in piele si pe motociclete..ca de calculatoare nu prea mai e vorba pe acolo biggrin.gif.
Lumpy
Mah toate bune si frumoase dar niste poze un album ceva hai ca vreau sa me vad biggrin.gif Si o parte din poze sunt pe apartul lui Scufi si o se le uploadeze el daca-i dati un link
Chris
A fost super, dar Hex-o avea dreptate, mai trebuiau cateva fete... tongue.gif dar data viitoare sper sa fiu deja in bucuresti ca sa nu mai fiu mort de oboseala si stres...



Axi -> PLEASE lipeste lama de la un cutit, sau macar ascunde-l ca Musashi e periculos cu ala in mana, din greseala ia sarit lama cand se juca cu el exact in my balls... /angry



I got to be called a hundred times bitch and dog by the same person... it ain't that bad... :twisted: HeIl Demona !!! :wink:



Killer (IceJack) -> eu am invatat oamenii prost in ce priveste chestia cu gheata... live up to your name, dude !
axi
ok ok ... mi-e asa o lene sa uploadez pozele ... moama moama ... nu aveti idee ... sunt doar vreo 220 /angry ... da ma sacrific pentru voi ... cat de curind tongue.gif ... comentariile pe poze tot aici sau la fatza locului tongue.gif
Kataracta
Axi, vorbeste cu vre-un admin sa le puna ei ca ei au dreptul sa puna un calup intreg de poze. Eventual joi la intalnire adu pozele pe un cd (pt Chibi sau Coyotee, daca vin)
Scorpio
Daca nu mi-e lene le pun eu in seara asta...ca le iau de la axi......daca pana maine nu apare nimic inseamna ca mi-a fost lene...sau pur si simplu nu am avut chef
ICE
party-ul a fost ok... adica avand in vedere ca e primul la care apuc sa particip a fost just perfect.

am avut ocazia sa cunosc lumea de pe forum, care de altfel este foarte de treaba si sper sa se repete astfel de party-uri cat mai des biggrin.gif



am ramas cu multe amintiri frumoase... dar una care mia ramas imprimata pe creier (fara sa vreau)... era cu un anume "blond "dotat" cu anumite obiecte din bucatarie"... ahh the horror

data viitoare lasati instrumentele ascutite bucatarului sef, care nu este phoboss smile.gif... chiar daca arata.



sper numai ca data viitoare sa vina mai multa lume din toate colturile tarii...
Vebby
gata m-am suparat pe voi!!! nici macar o poza, mah?....nu v-a fost lene sa va duceti la petrecere si sa va dstrati si sa FACETI poze, dar va e lene sa le puneti pe un amnarat de forum!!!gata, imi iau jucariile si plec acasa!! :evil:
Scorpio
Te conduc eu biggrin.gif.....si din moment ce nu-s poze.....e calr ca nu am avut chef sa le pun tongue.gif
Lillith
Si mie mi-a placut foarte mult...mai putin faza cu lipitu' de tavan...I was the first sad.gif one ...si am mai dat si un cap...God.Anyways,arigato kaoru...I try,I try...hope every1 liked my drawings for them.I made a lot.
Style_Ripper
spunetzi-mi shi mie din moment ce vad ca nu avetzi sa postatzi pozele alea pt cei care nu au fost... cand se va organiza urmatoare intalnire.. pt ca sunt din iasi.. shi ash vrea sa stiu din timp smile.gif
axi
in principiu ... la anu biggrin.gif ... desi daca ar fi dupa mine ar fi binevenita si maine tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.