Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Signatures contest !
Anime-Club Forum > Arhiva > Arhiva > Cafenea
Kagome-chan
Cu aprobarea administratorului , deschid aici un nou concurs ! The "signatures contest " unde vor fi alese 3 dintre cele mai frumoase semnaturi de pe forum .



Reguli :



1. Nu aveti voie sa va schimbati semnatura pe parcursul concursului decat o singura data .

2. Nu aveti voie sa va votati propia semnatura.

3. Nu aveti voie sa-i influentati pe ceilalti , pentru a vota semnatura voastra !

4. La semnatura nu aveti voie sa aveti mai mult de doua poze , maxim si textul nu este neaparat necesar .





Inscrierea va avea loc pe un termen de 2 saptamani . Dupa care acest thread voi cere sa se inchida . Eu voi fi cea care va supravegea desfasurarea acestui concurs ! /happy.gif Sper sa ne intelegem bine !



* Ma inscriu si eu * :wink:
Tenshi
Pai cam multi de aici au de obiectat in privinta concursurilor.... But I like them. Well, me have brand new signature, made by... MEEEE!! ^^;;



C'mon people, let the child inside you come out and play!! ^.^
Sidonix
jeesh...iar concursuri :roll: ...tocmai se discuta problema semnaturilor cu atashamente imagini prea mari...cu asta incurajati problema /...
Vebby
nice contest...da ma invata si pe mine careva sa imi pun o imagine???
Tenshi
Mergi la profil la signature si scrii acolo un quote sau ceva... Sau pui calea spre o imagine care iti place. Vezi sa nu fie o imagine prea mare... Dupa parerea mea, semnatura nu trebuie sa contina neaparat o imagine... :roll:





Sid, fata a spus ca are aprobarea adminilor. Dar... sa inteleg ca te inscrii? :3
Kagome-chan
In acest concurs , nu este obligatoriu sa aveti poze la semnatura ! :roll: Dar daca vreti , nu puneti mai mult de doua :? .
cilu
Ladies and gentlemen...runda x din cine e mai popular pe site tocmai si-a deschis portile. Vor urma acelesi voturi care au fost si la avatare si in mare reultatele vor fi aceleasi. Cred ca putem deja publica topul sa nu mai asteptam degeaba sa se desfasoare concursul.



Oricum, cred ca, la fel ca si la alte concursuri nu se vor vota cele mai bune semnatrui, ci votez pe cine simpatizez mai mult ........... whatever. Sid ia un pachet de seminte in plus si fa un loc pe canapea sa urmarim "desfasurarea concursului"
Sidonix
aham...nu am negat aprobarea, ci faptul ca lumea se va da in spectacol pe aci cu imagini la semnatura care mai de care mai jmechere in dimensiuni si animatie...si nu e bine pt conexiunea mea de net :cry:
zeri
Ma inscriu si eu la concurs, nu vad de ce nu.



Dupa parerea mea pozele din semnatura sunt irelevante, fiecare voteaza ce crede ca suna sau arata mai bine. Pe mine ma intereseaza mai mult mesajul transmis de textul de acolo...pozele din sig sunt mai putin importante.
kaoru
Sa ma inscriu..?....lol
Coyotee
QUOTE(YnuIada)
4. La semnatura nu aveti voie sa aveti mai mult de doua poze...




Vreau sa fac o corectare:

MAXIM 1 IMAGINE in semnatura



Alte informatii in privinta imaginilor din semnatura:



http://www.anime-club.ro/ftopict-2650.html
Tenshi
Eee, spui ca se "vor da in spectacol"... Pai la avatare cum a fost? Termenul e prea urat, Sid... Ce vrei, cand e concurs, lumea se "innoieste". :roll: /happy.gif



Da, Zeri, sunt de acord cu tine. Nici pentru mine nu conteaza atat de mult imaginea din semnatura. Dar, daca este aleasa cu atentie, o poza face cat 1000 de cuvinte. ^^
Immortality
Ma inscriu si eu.Si asa nu am altceva mai bun de facut. biggrin.gif
zeri
kaoru...tu va trebui sa ne si traduci tongue.gif
cioby2k
pai ha ca ma inscriu si eu. tre sa produc eu un mesaj pt semnatura in 2-3 zile...
Pegasus_the_duelist
ma bag si yo la samnaturi poate am noroc
kaoru
Este:

"Those who watch their backs meet death from the front" > drow saying.



I'm in i guess...(desi stiu deja cine castiga...).SO let the best....lol...[spoiler:b6af6b86cc]die like the rest, offcourse [/spoiler:b6af6b86cc] :twisted:
angel_of_night
intru si eu ca cred ca am sansa de a castiga mai ales cu roscata asta biggrin.gif
nek-o
daca ar sari un pic mai sus ai cistiga cu siguranta smile.gif)))))

hey andreea

" daca ar sari un pic mai sus smile.gif)) "

oricum arata bine, si textul e nice tongue.gif
angel_of_night
QUOTE(nek-o)
daca ar sari un pic mai sus ai cistiga cu siguranta smile.gif)))))




serios ...... mai facut fericita ........ chiar crezi ca pot castiga??
Kagome-chan
Ma bucur sa vad ca s-au inscris membrii si inca destul de multi . :wink: Daca inscrierea va avea succes si vor fi multi inscrisi pana la sfarsit, atunci dezbaterea va deveni mult mai interesanta ! /happy.gif
CyBeR
I'm in I guess!
Demona
... Count me in... /sweat
Tr0tineTa
count me in , nu imi schimb sigu il las pe asta nasparliu!

inuyada sunt uimit de ce ai reusit sa faci

monkey see monkey do :roll:

i dont really care , sincer , macar spunem ce user ai pe m-a sa stiu si eu care-i papagalu



P.s : va zic de pe acum ca nu o sa iasa cine stie ce contest

ps2 : (nu consola mai , post scriptum tongue.gif) nu ma bagati in seama

:roll:
shuin
i'm in ... dar nu cu semnatura actuala.. imi fac semnatura in max 2 zile biggrin.gif
Pegasus_the_duelist
he he he he sper noroc chiar pt cei cu yugioh ca vad ca oameni astia numai posteaza stiu magazin de unde sa iti ei boostere adevarate
removed_on_request_20121227
count me in. smile.gif
WRCDriver
i'm in, i like the competition biggrin.gif
nek-o
i'm in daca se poate cu asta a mea

n-o schimb nici daca ma muscati tongue.gif
mya
im in 2....
Mizrael
I'm in too .... even though i don't stand a chance (especially against the red haired chick) ... apropo ... interesanta idee
Lucifer
Concurs de semnaturi...ja...why ta' f#ck not?...

I'm in....
RVR_Inu
I'm in.. biggrin.gif.. Sa vad si eu ce sanse am cu semnaturica mea.. Cu tot ca nu cred ca o sa am mai mult de votul meu /happy.gif biggrin.gif. Cu tot ca semnatura cu "Red Haired Gal" is cea mai bestiala si nu nu se poate compara semnatura mea cu ea :wink:
SonGoku
ma inscriu si eu biggrin.gif





btw sig-ul va venii in curand biggrin.gif
angel_of_night
cand se va termina inscrierile si va incepe voturile ????? si daaca cineva are ceva impotriva semnaturi mele il rog sa imi deie un pm ca sa mil schimb pana se termina inscrierile
Style_Ripper
vreu shi eu sa ma inscriu smile.gif
Kagome-chan
Aveti voie sa va schimbati semnaturile numai pe parcursul inscrierilor . De pe 3 mai incolo incepe votarea si e bine sa aveti si o semnatura care sa va convina .
Asahel
Ma inscriu si eu. Asta e primul gif animat pe care l-am facut, si nu-i tocmai spectaculos, daaaar...cred in mesajul pe care il transmite /happy.gif



Citatul e din Keats - "Endymion"



QUOTE


A thing of beauty is a joy for ever:

Its loveliness increases; it will never

Pass into nothingness; but still will keep

A bower quiet for us, and a sleep

Full of sweet dreams, and health, and quiet breathing.

Therefore, on every morrow, are we wreathing

A flowery band to bind us to the earth,

Spite of despondence, of the inhuman dearth

Of noble natures, of the gloomy days,

Of all the unhealthy and o'er-darkened ways

Made for our searching: yes, in spite of all,

Some shape of beauty moves away the pall

From our dark spirits. Such the sun, the moon,

Trees old, and young, sprouting a shady boon

For simple sheep; and such are daffodils

With the green world they live in; and clear rills

That for themselves a cooling covert make

'Gainst the hot season; the mid-forest brake,

Rich with a sprinkling of fair musk-rose blooms:

And such too is the grandeur of the dooms

We have imagined for the mighty dead;

All lovely tales that we have heard or read:

An endless fountain of immortal drink,

Pouring unto us from the heaven's brink.

:blah:  :blah:   :blah:  :blah:  :blah:  




_______________

_______________



EDITARE: Se pare ca photobucket imi micsoreaza semnatura sad.gif . Se ofera cineva sa gazduiasca un gif amarat pe perioada concursului? Pretty please /sweat
zeri
Trimite-mi mie gif-ul si se rezolva. Mail-ul meu este cristi@allnet.ro
z-kun
ma intreb daca sa particip si eu la asa ceva...



vechiul meu sig



[img]http://naruu.rdsbv.ro/aya/yuki_sig_small.jpg[/img]

"In search of lost wings" (ushinawareta tsubasa wo sagashite)



alte sig-uri mai vechi de-ale mele:

[img]http://naruu.rdsbv.ro/aya/wings_miho.jpg[/img]

megatokyo - in search of lost wings



[img]http://naruu.rdsbv.ro/aya/mihosig1.jpeg[/img]

[img]http://naruu.rdsbv.ro/aya/mihosig2.jpeg[/img]

in search of love [ai wo sagashite]





[img]http://naruu.rdsbv.ro/aya/airsig1.jpg[/img]

[img]http://naruu.rdsbv.ro/aya/airsig2.jpg[/img]

cel mai recent sig pe care l-am facut, diferite dimensiuni pentru diferite forumuri pe care le frecventez.

"Even wings that can't fly have a meaning. They are a precious memory of the days you were flying in the skies with them."

(Tobenai tsubasa ni mo imi wa aru sa. Sore ga sora wo tondeita hibi no taisetsuna omoide dakara ne...)
Asahel
Multumesc, Zeri :kisskiss: (am trimis)



De-acuma semnatura mea nu va fi mai buna...dar cu siguranta va fi mai mare :mrgreen:



_____________

_____________

Regards, Asahel
Kagome-chan
Bineinteles ca poti si tu sa participi , z-kun ! Alegeti doar semnatura preferata si intra in competie ! /happy.gif
z-kun
multumesc, kagome-chan~

daca intru, intru cu cea curenta.
Animal
Sign me in. smile.gif Am facut o sigla special pentru acest eveniment. Hope you guys like it.Pacat ca nu e la o rezolutie mai mare,da asta e.
blackinque
/... ok, ma inscriu si eu, ce am de pierdut :?



creatie proprie
Majin
daca reusesc sa imi pun naibii semnatura aia o data intru si eu ... grrrrrrrrr

ja!
wicked
Intru si eu.Chiar daca am vazut altele mult mai interesante...
EXODIA
Doresc si eu sa particip in acest ilustru concurs pe care mai mult ca sigur nu il voi castiga ... Dar stiti cum e ... " Conteaza sa participi , nu sa castigi , dar daca il castigi e si mai bine " tongue.gif
Majin
intrebare : de ce exisat inca un topic identic pe forum ??? rog mod sa uneasca cele 2 topicuri

ja!
Kagome-chan
QUOTE
intrebare : de ce exisat inca un topic identic pe forum ??? rog mod sa uneasca cele 2 topicuri  
ja!




Dar unde este al doilea topic identic ? :shock: Unde ?Unde?

Eu oricum voi ruga un moderator sa inchida acest thread pe data de 4 mai iar eu voi face in aceeasi zi un alt topic in care se va vota . :wink:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.