Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /usr/home/roanime/forum.anime-club.ro/forum/lofiversion/index.php on line 655
Anime-Club Forum > Intalniri - Iasi
Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalniri - Iasi
Anime-Club Forum > Ro Anime > Cafenea > Intalniri
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
angel_of_night
Ma intrebam si eu cati din membri sunt din Iasi, poate ne putem intalni ca sa vb despre anime si multe altele daca sunt si fani yugioh e super cool
Kataracta
Stiam ca sunt cativa membri din Iasi (nu mai stiu daca sunt activi)

Era Bla parca.

Eu ajung prin Iasi destul de des (prietena mea cica este acolo studenta). Poate ca odata am sa imi fac curaj sa ma intalnesc cu cei de pe acolo biggrin.gif
Emanuel
Salut,

sunt emanuel si sunt din Iasi.Eu mai cunosc un fan anime de pe aici.Daca vrei eventual putem sa ne intalnim si sa facem schimb de anime, vedem ce titluri ai tu , ce am eu...

din pacate nu sunt fan Yugioh, de fapt chiar imi displace, il consider doar o copie proasta dupa Pokemon.Oricum asta-i doar parerea mea, sper ca nu te superi pe mine.

titlurile mele preferate sunt Sailor Moon, Cardcaptor Sakura si Angel Sanctuary

Ne mai auzim, da-mi eventual un private message

Ciao
WRCDriver
je este din iasi :twisted:
FumaX
buna! eu sunt din iasi iar Bla este vecin cu mine... /sweat el mai cunoaste cativa fani anime de pe aici, asa ca o discutie este bine venita oricand...
Pandel
si eu sunt din iasi... adica.. studiez in iasi. ma rog, important e ca petrec mult timp aici. si mai stiu vreo cativa fani anime de pe aici. ar iesi ceva fain daca am organiza o intalnire.
morebla
pai hai intr-un weekend la fotbal ( si bere ) pe Venetia ... daca are cineva in minte un loc mai bun de intalnire sa spuna /happy.gif
Pandel
venetia... venetia.... /sweat

nu stiu unde e venetia, in iasi. a se da mai multe detalii (nu neaparat ca ne-am intalni acolo.. nici nu am stabilit daca mai vor si altii sa mearga)
morebla
Venetia din iasi este langa Ciric ... mai exact ajungi in statia dispecer din tatarasi , apoi intrebi de liceul Al. I. Cuza ( gaura in care am invatat si eu vreo 8 ani /angry ) ; cand ai ajuns langa liceu intrebi de cel mai bengos cartier de prin zona ( cartierul ciric ) . Cand ai ajuns acolo o sa te ghidezi dupa miros ... mergi pana nu mai poti respira de putoarea de canal ---- pe undeva pe acolo e Venetia /happy.gif /happy.gif j/k
angel_of_night
eu sunt pe langa zimbru daca vreti sa mergem pe la venetia hotaram o data, dar cati ani aveti ca eu am doar 15 ani si am vazut ca sunt multe persoane in varsta caruia le plac anime (daca am suparat pe cuineva va rog sa ma iertati)
FumaX
angel, eu am 23 si nu am de ce sa ma supar. acest forum este dedicat pasionatilor de anime. iar daca vrei sa mergi cu noi (si sunt sigur ca vb si in numele lui morebla) esti binevenit (ca si ceilalti din iasi sau care invata in iasi biggrin.gif )!

morebla, daca nu-ti place venetia, de ce mai pierzi timpul pe acolo cu mine jucand tenis? daca e asa de groaznic mirosul pt nasucul tau fin, cum de mai poti bea bere?! :twisted:

deci, daca vreti sa ne intalnim la venetia la o berica si o minge, stabiliti o data in week-end (adica sambata sau duminica, specificatie pt cei care cred ca week-endul incepe joi... tongue.gif ).
morebla
pai atunci , hai sa mergem duminica asta . Cine poate veni sa posteze aici , eventual o ora la care sa ne intalnim in dispecer.
angel_of_night
QUOTE(morebla)
pai atunci , hai sa mergem duminica asta . Cine poate veni sa  posteze aici , eventual o ora la care sa ne intalnim in dispecer.

eu nu pot ca am planuri
Alexander
Si eu sunt din Iasi. Propun sa ne intalnim la un juice sau ceva cu alcool intr un bar la o dezbatere manga/anime...Ar fi super sa facem chiar in weekendul asta, eu merg duminica dar unde anume?
morebla
La venetia , pe la betoane ca sa putem bate si o minge .
Pandel
bine, oameni buni... se stabileste odata intalnirea asta?! duminica! am inteles, e perfect! vin si eu. dar la ce ora? si mai ales... cine vine pana in T19 sa ma ia si pe mine ca eu habar n-am unde e venetia asta? cu toate ca am primit indicatii cum se ajunge acolo, eu nu vreau sa ma las in baza asta pentru ca... "i suck" la primit indicatii... deci?

n-ar fi mai bine ca, stabilind o ora, sa stabilim si un loc arhicunoscut (ca sa stie toti unde trebuie sa vina) in care sa ne intalnim mai intai, si de acolo sa plecam catre venetia (ce fain suna smile.gif)? ca de exemplu: mall, copou, piata unirii, palatul culturii etc., you name it!

astept cu nerabdare...
angel_of_night
eu zic sa ramana la venetia pe la ora 2 cine poate duminica sa zica
Alexander
Eu pot, dar sa ne intelegem eu vin Duminica la 14:00, nu la 2:00! 8)

In caz de ceva nr meu este 0743274995.Nu dati beepuri ca va prind! :twisted:
FumaX
Pandel, daca imi dai si nr camerei tale, numele si niste semnalmente, vin eu si te iau la ora 13:00. Angel, cel mai bine ar fi sa ne intalnim toti in Dispecer in fata la farmacia mare la ora 14:00 pentru a merge organizat, sa nu ne cautam toata ziua pe acolo. Eu si morebla mergem sigur (daca e vreme frumoasa). Cine mai vrea sa mearga, post aici.

A, da! Tinuta obligatorie! :shock: Sport!
angel_of_night
ok eu voi veni cu the rocker of night , dar este o problema cum o sa ne recunoastem ????
Pandel
numaru' camerei mele? 2B.. parter, in T19.

numele: alin (sau chiar pandel tongue.gif). 1.65, brunet. parca as fi la matrimoniale. hahahah!
angel_of_night
nume andreea satena 1,60 am 15 ani sunt tunsa scurt (daca este urat cum a fost astazi mai veniti ?)
Pandel
tocmai am vorbit cu morebla. a spus ca daca va fi vreme frumoasa, mergem. nu ne ramane decat sa ne rugam la doamne-doamne sa iasa soarele in weekend smile.gif
Alexander
Bun deci daca e vreme frumoasa mergem...Daca nu e vremea buna lasam pe...?

8)
angel_of_night
tatal nostru care esti in ceruri da doamne sa fie soare in weekend

dar descrietiva sa stiu si eu cum o sa aratati
Pandel
pe saptamana viitoare, normal! tongue.gif cat mai curand. daca nici atunci nu e vreme frumoasa... peste doua saptamani. si tot asa.

lasa, angel_of_night, ca o sa vezi la intalnire cum aratam. de chipesi, suntem chipesi, oricum! tongue.gif
angel_of_night
o sa vin cu the rocker of night el e blond 1,75 numele real il intrebati pe el
angel_of_night
deci vine pandel, the rocker of night, eu (binenteles), LESTAT362, morebla , ..... alcineva???? (doar o fata) :oops:
Pandel
oare daca anuntam ca il avem pe mircea radu invitat, mai vin si alte fete?!

anyways... semne bune weekendul are. a iesit putin soarele. daca se mentine in ritmul asta, o sa fie seceta duminca. ha!
angel_of_night
oare daca anuntam ca il avem pe mircea radu invitat, mai vin si alte fete?!

da ar veni babe ca alea mor dupa mircea radu( ce era sa bag cenzurat )
FumaX
In afara de morebla si pandel, mai vin cu fratele meu si cu prietena mea (deci nu vei fi singura fata, Andreea... ). Deci: daca e frumos, ne vedem la 2 in fata la farmacia din dispecer. Intre timp, morebla a mai crescut putin... Acu are 1,90 si o barba de invidiat... blonda... ochi albastri, imbracat cu hainele cu care a dormit in noaptea precedenta... /sweat Nu-l puteti rata...

Daca nu e vreme frumoasa, totul se amana pe urmatoarea duminica la aceeasi ora.
Alexander
Oki nush exact unde ne intalnim dar eu vin, si la farmacie, si la venetia.
angel_of_night
fumax, iubita ta e cunva roscata?? te intreb din curiozitate, si ati fost cunva 4 ????
Pandel
am fost la o intalnire faina. am cunoscut niste oameni de treaba. am batut mingea pana la epuizare. i-am dat marti tehnic lui fumax la table, chiar daca dupa regulile lui nu se pune (avea o piesa pe margine). am facut cu ochiul unor fete frumoase, si ele mie (s-a jucat killer! nu va ganditi la prosti...). am sarit garduri... (morebla, data viitoare e randul tau!) ne-am dat cu barca...

sa-mi zica vreunu' un motiv pentru care n-ar trebui sa ne mai intalnim! ii rup gatul daca indrazneste :evil:

astept pozele prin messenger, sau de ce nu, pe forum direct! tongue.gif
zeri
Poate reusiti si voi sa va intalniti saptamanal, ca noi in Bucuresti /happy.gif Poze nu ati facut?
Pandel
pai tocmai am zis: am facut si poze da' s-ar putea ca nu toata lumea sa fie de acord sa fie puse pe forum.
FumaX
Angel, prietena mea nu e roscata si nu am fost 4, ci 10. De pe forum am fost 5: Pandel (deja ati aflat), Alexander, Jhonyboy, Morebla si eu. Cu voi ce s-a intamplat de nu ati venit? Sper ca macar duminica viitoare sa ne cunoastem. Asa cum a sugerat si Zeri, cel putin pe perioada verii, ne vom intalni saptamanal duminica: la Venetia daca e frumos sau intr-un loc stabilit de comun acord din timp, daca nu e vreme frumoasa.

S-au facut si poze, dar acum trebuie sa dezbatem daca (sau care) sunt reusite si potrivite de pus pe forum. Se va vota si, in functie de rezultat, veti avea sau nu ocazia sa radeti de fetele noastre. /sweat

Eu m-am simtit excelent, dar mai multe nu va spun: cei care vor sa vada cum e, sunt invitatii nostri!

Toate viitoarele intalniri (ora si locul) se vor stabili aici, la acest topic.
Style_Ripper
akuma am nimerit shi eu pe aici...biggrin.gif.. sunt shi eu din iasi... care e faza.?! intalniri cu fani anime ceva?!
Pandel
Style_Ripper, intalnirea a fost ieri. dar nu e nici o problema, vei putea recupera la intalnirile viitoare! stick around here.. si vei fi la curent.
zeri
O sa schimb un pic numele topicului. Astept pozele /happy.gif
angel_of_night
ID-ul meu de messenger este blackangel141990 /happy.gif
Style_Ripper
hm.. shi.. cand se dicid detaliile urmatoarei intalniri smile.gif!?!??
angel_of_night
scuze ca nam putut veni, un drac ma udat si trebuia sa astept sa ma usuc am ajuns pe la 3 fara un sfert la farmacia mare si am vazut ca nu am dat de voi am mers la venetia, sper ca data viitoare sa ajung la timp :oops:
FumaX
In primul rand, vreau sa va urez Paste fericit, sanatate, fericire si tot ce va doriti, tuturor membrilor forumului si in special prietenilor din Iasi!

In al doilea rand, pentru ca morebla nu a mai postat pe aici, o sa-mi asum rolul de organizator (astept eventuale sugestii):

--- intalnirile vor avea loc Duminica, la Venetia (lac+barci+iarba verde);

--- in cazul in care nu este timp frumos, locul desfasurarii intalnirii se va stabili din timp, in functie de dorintele membrilor participanti;

--- in cazul in care locul desfasurarii intalnirii este Venetia, intalnirea membrilor are loc in fata Farmaciei din Dispecer;

--- in Dispecer se poate ajunge cu tramvaiul 3 (gara, dancu); 1,13 (copou); 11(maxi+tramvai)(dacia); maxitaxi 121 (nicolina, podu ros);

--- cei ce vor sa participe la intalniri sunt rugati sa posteze din timp acest lucru si ora la care ar putea veni;

--- daca exista nelamuriri, dati pm.

Deoarece Duminica, 31 mai, este prima zi de Paste, intalnirea nu va avea loc decat la eventuala cerere a membrilor. Este valabil si pentru o eventuala intalnire intr-una din celelalte zile de Paste.

Teoretic, marti, a III-a zi de Paste, ora 11, se prefigureaza o intalnire.
angel_of_night
sa ne intalnim a 3 zi de paste, marti ora 2 in Dispecerat in fata farmaciei mari, cine e de acord ???? si va urez un paste fericit si sa va dea dumnezeu tot ce doriti si pt cei care au examen anul asta le urez tot norocul din lume si sa luati 10
Alexander
sa ne intalnim a 3 zi de paste, marti ora 2 in Dispecerat in fata farmaciei mari, cine e de acord ???? si va urez un paste fericit si sa va dea dumnezeu tot ce doriti si pt cei care au examen anul asta le urez tot norocul din lume si sa luati 10

Bah... tu iar incepi? Pacat ca n am voie sa injur pe aici ca te bagam de la maimutza la pentium 8!

Te a udat un draq... Mdea.. si mie imi place de Britney de la 16 ani!Daca zici ca vii undeva esti acolo, nu vii "la 3, ca ai stat sa te usuci" te mai gandesti daca uitam sa folosesc si eu deodorant si JohnyBoy era molestat de purandeii de tzigani...Etc.

De data asta scapi ushor, dar la a doua abatere o sa vin cu swatu pe tine.

PS: Great moronic one, vezi ca mi am lasat nr de tel exact pt faze dinastea, si n a zis nimeni nik.

Creatures of the night be ware! I'm out there!
FumaX
Hai man, nu fi uracios! Se mai intampla si dintr-astea! Mai bine ziceai ceva de "regulamentul" intalnirilor :wink: sau daca poti veni martea viitoare /!
Pandel
uh... imi pare rau, dar eu nu va pot onora cu prezenta marti. dupa cum am spus (cred...) eu sunt din vaslui si voi pleca acasa in vacanta de pasti si nu ma intorc decat pe la sfarsitul saptamanii viitoare. dar o sa va distrati voi si fara mine, cu siguranta!

si ce se mai aude de pozele alea? avem de gand sa le iau acasa pentru a da cu ele de cap alor mei, care inca n-au inteles diferenta dintre desene animate si anime! /angry they always tease me about this...

anyways.. paste fericit tuturor (inclusiv celor care nu sunt din iasi) si o vacanta cat mai placuta si plina de distractii!
angel_of_night
se pare ca alexander nu ma place dar fie el nu e singurul de pe lume mai am persoane care cred ca sunt diavolul in persoana ,,, ma gandeam sa facem un picnic de paste ,,,, cine e de acord ??? si ca sa nu se mai intample ca data trecuta va dau nr meu de tel pe mess blackangel141990
Alexander
Nu esti diavol, ala ar fi venit in chip de manelist. /happy.gif

[img]http://www.maj-jk.si/f%20Bungee%20z%20216m.jpg[/img]

Cam asa a fost. tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.