Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Discutii despre Esf
Anime-Club Forum > Detaliat > Seriile Dragon Ball
SSJ-Vegetto
Eu am Esf 2 si nu se blocheaza pe langa asta transformarile sunt toate boti sunt geniali iar luptele sunt si mai tari tongue.gif
Forsaken
Si ce mah? tongue.gif tongue.gif



Ce mai faci ? tot nai teminat seria de revazut? smile.gif



BTW pot sa intru pe evolva deci poate stabilim ceva daca ne prindem pe YM
SSJ-Vegetto
Yo cornel ce faci tata cum e in amerik?

Bah poate vbim si pe Evolva da sa imi zici si mie ce nick ai akolo.
SSJ-Vegetto
A si nu am terminat de revazut seria pt ca nu ma intra ala sa iau episoade sad.gif.
Ingerasu
Bine-bine... cum pot intra si eu in posesia acestui ESF care nu se blocheaza?

Poate ne spui si noua celor interesati biggrin.gif. eu unul il vreau... poate sharezi si tu kitt-ul pe undeva /happy.gif
SSJ-Vegetto
Kitu nu il mai am dar jocu e instalat si e perfectionat la mai tot.

Dak ai Odc intra pe Gemenii intra la Eminem si intra si ia tot CS 1.6 si cam atat dupa aia HAPPY GAME PLAYIN'.
Scorpio
Sau mai mai bine da link-ul de unde ai luat Kit-ul....ca ne e mai usor
Majin
s-a redeschis www,redsaiyan.com..sau .org...akolo e tot ce iti trebuie pt esf...esf 1.2 si avm pe esf 1.2 care emrge sigur,pt ca il am si eu si merge fara probleme...deic daca vreti esf intrati pe redsaiyan..

ja ne!
Forsaken
well this solves the ESF 2 dillema smile.gif



P.S. Vlade nu o sa pot intra asa usor tiam spus parca... o sa intru mult mai tarziu (poate 2 luni ?!? )
Majin
ok,am modificat numele topicului...asa ca aici se av discuta e akum desper esf...nimik ami mult..orice topic care nu isi are rostul va fi sters...
Mizrael
Care personaj vi se pare cel mai tare in esf ... mie cre ca Piccolo ... nush ... are cele mai faine atacuri ... si Vegeta mai e tare
Majin
pai depinde de modul incare joci...eu am invatzat sa joc f bine cu vegeta si kakarotto,dar cunosc pers care joaca xtrem de bine cu freeza de ex... oricum, la atacuti devastatoare nr 1 este vegeta...self detonate si final flash....

ja!
Bawmwolle
Sorry, guys, dar exista Games Group, asa ca acolo ar trebui sa stea un astfel de topic.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.