Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Concursul de avatare :: Runda a 2-a :: Top 5
Anime-Club Forum > Arhiva > Arhiva > Cafenea
Pages: 1, 2
Coyotee
OK, Aici e partea a 2-a a rundei a 2-a a concursului de avatare.



Specificati aici in ordine avatarele favorite in felul urmator:



1. primul (5 puncte)

2. al 2-lea (4 puncte)

3. al 3-lea (3 puncte)

4. al 4-lea (2 puncte)

5. al 5-lea (1 punct)



Cel care se va ocupa de acest concurs este CyBeR (eu o sa fiu doar ca sa ajut).



:arrow: Userii inscrisi in concurs (Pentru acest concurs au fost adaugati si CyBeR si Demiurgus)
Immortality
1.Cyber

2.Coyotee

3.Tenshi

4.elf_kid

5.lillith
LordMethos
1.Tenshi

2.trance

3.mya

4.Demona

5.Akari
axi
ba cate concursuri faceti mai? coyotee? ... nu ajunge un concurs de avatare? si sa stai tu sa calculezi bre top 5 daca voteaza 30-40 de oameni.

ps. consider concursul asta inutil ... am votat la celalalt ... de acolo nu top 5 iese?
CyBeR
Bre Axi...lasa-ma pe mine sa-mi fac griji de calculul topului la final...ala-i concursul pentru cel mai bun avatar...asta pt cele mai iubite 5 avatare tongue.gif .

Oricum asa vroiam sa-l fac eu initial.



Topul meu:

1. Tenshi > gotta love that attitude

2. Kagome > I love lemons

3. Demiurgus > no comment

4. Akari > what the hell???

5. Axi > don't know anything about Saint Seya dar imi place timingul avatarului.
removed_on_request_20121227
1. Tenshi

2. Demiurgus

3.LordMethos

4.zeri

5. ICE
kaoru
1.Tenshi

2.Demi

3.Zeri

4.ICE

5.Lord Methos



PS: stiu ca eff tarziu...exista vreo sansa sa manscriu si eu..?...lol
zeri
1. Tenshi

2. Axi

3. Scorpio

4. Kagome

5. bluekasumi
Scorpio
Ma sa-mi explice si mie cineva de ce sunt 2 topicuri si care e rostul astuia care e al doilea....ca eu numai inteleg.....
LordMethos
snt doua concursuri :-)

easy as that

be amazed by my new avy:PPP
ICE
1: axi

2: Scorpio

3: Tenshi

4: CyBeR

5: mya
bluekasumi
1 Zeri

2 Tenshi

3 Animal

4 Kagome

5 CyBeR
Tenshi
This is my top 5:



1. Axi - I have a thing for that guy. For Shiryu, I mean...

2. Zeri - cute avatar, like himself ^_~

3. Card - no need to explain why...

4. Demona - as much as she hates hearin' it, the girl in her avatar is not evil!! happy.gif

5. Demiurgus - I have no idea who that lil' guy is, but he's so cute... cute and... indifferent.
Sidonix
cred ca e prea mult zel in avatarele astea...eu am votat deja dincolo...insa aci il repet pe ala de data trecuta...

1.Uje (de ce nu e in concurs !?)

2.Demi (tenshi ala mic si indiferent este Ebichuan sau mai bine zis Chu happy.gif)

3. nu mai tin minte...si nu mai conteaza cred :roll:
Scorpio
Ba croatule.....citeste ma si tu cu despre ce e topciul asta......tre sa votezi 5 useri si pe aia care sunt in concurs nu din amintiri.....refa postul.....ca e degeaba tongue.gif
Sidonix
mah ce ai tu cu topu meu... reiterez:

1.Uje

2.Demi
Scorpio
MA tu esti cu capul? UJE NU E IN CONCURS!!!!! Ce e asa de greu de inteles....tu faci spam.....fa naibii un top 5 nu un top 2 si fa cu cei care sunt in concurs...si ia in considerare si distribuirea pct-lor pe care a zis-o coyot.....ce e asa de greu?
Lillith
oki let's see...

1.Bluekasumi

2.Animal

3.Tenshi

4.Shiun

5.Demona
Tenshi
Sid... c'mon... Uneori intreci masura! sad.gif Si mie imi pare rau ca Uje nu s-a inscris, dar nici chiar asa...



Si inca ceva... mereu esti atat de ironic... pana la urma o sa se sature toti de ironia ta. Daca nu s-au saturat deja.



Sorry for the off-topic.
WRCDriver
Ok, topul meu e urmatorul :

1. Animal (datorita lui am mai vazut o data the ring biggrin.gif)

2. Lillith (imi aduce aminte de never winter nights si nu stiu de ce biggrin.gif)

3. ibarbar (anime-ul meu preferat)

4. bluekasumi

5. elf_kid
cristina_skyler
ashaaa here is my vote:

1. Lillith

2. Axi

3. Elf_Kid

4. Immortality

5. Animal

:mrgreen: :mrgreen:
axi
sunt votat sunt votat sunt votat ... yeeey ... cei care m-au votat vor primi exclusiv alte gifuri cu Shiryu, unele nevazute inca ... biggrin.gif
Tenshi
Me first, me first!! /happy.gif
Scorpio
Croatia....nu uita sa specifici acolo si cui ii multumesti pt aceste gif-uri....tongue.gif tongue.gif
axi
pai nu stiu cui recunosc tongue.gif ... dar o sa ma uit pe site sa vad cine le-a postat biggrin.gif
wicked
1.scorpio

2.axi

3.immortality

4.Lillith

5.cilu
Miko
1.Coyotee

2.Bluekasumi

3.Demiurgus

4.Zeri

5.LordMethos
transe
I am hated... /sweat but then again...what's new?
kaoru
Avatarul lui Demi este Ebichu cand o zbura porcu si o face plopu' micshunele!!! > cred ca cineva s-a uitat 'prin' animeul ala...in nici un caz 'la'.

Si care e problema Imo ca esti urata?!?!? LOL.Welcome to the real world.TREZIREA! NEATA! lol.

Cand se termina poll-ul....aflam si noi anu' asta castigatorii? (nu ca n-ar fi deja evident...jeeezs).
mya
da e evident,cand mai apare un concurs? da de data asta cu mai multi nu cu 30....
Coyotee
Acest concurs (inclusiv cel de Best Avatar) se termina pe 10 aprilie (adika saptamana viitoare).
Scorpio
Kaoru.....si tu te-ai uitat prin posturi....nu LA posturi....sau mai exact la cine posta.....Trance a zis aia nu Imo.....
transe
(1) Demiurgus

(2) Animal


Imi plac mai toate avatarele, iar acestea 2 pe care le-am ales imi plac la fel de mult ^ ^

PS: Scorp, nu imi mai shterge posturile. Daca vrei sa faci curatenie, incepe mai intai cu posturile tale.
kaoru
waw...ce am gresit!! ca sa vezi...Gata..pana aici..osa ma duc sa stau la colt 5 min..intradevar...mda..WHATEVEEEER!!!!!!!!!!!!!!! Bine ca am cine sa ma corecteze.Lucky me!!!

Imi sustin parerea.Bafta.

Astept rezultatele concursului.
Majin
vreau si eu sa particip
Whip
I like this concurs tongue.gif : Ok





1. Scorpio

2. Immortality

3. Axi

4. Zeri

5.Kagome
Rizi
si eu vreau sa particip! pe forum arad, pe care il fecventam intr-o vreme fff des, imi schimbam avatarul tot timpul! Aveam un otpic cu cel ma interesant avatar, si cand ne schimbam avatarul postam acolo sa vada toata lumea! Aici vad ca lumea il schimba din ani in pasti, sau nu il schimba! Eu am avut aici 3 avatare si vad ca sunt multe si alea smile.gif

Oricum, vreau si eu sa particip, mai ales ca am acest nou tip mijto cu sabie care parca are si urechi de elf /happy.gif
bogdan
oki here is my top 5 nu ca ar interesa pe cineva cu exceptia celui care o sa faca adunarile de rigoare la sfarsit tongue.gif

1. demiurgus

2. animal

3. demona

4. lillith

5. elf_kid
Scorpio
Trance....eu nu stiu ce-ai de urli ca n-am sters nici un post.....deci wasn't me



Majin si Rizi....nu se mai poate.....trebuia sa va inscrieti la timp...sorry



Kaoru...sustine-o.....da macar fatza de cine trebuie.....ca nu-ti pasa ca incurci useri problema ta.....dar nu cred ca ai vrea ca altcineva sa te incurce si pe tine si sa faca o remarca mai acida.......
Kagome
OK here's my top 5:



1.Demona

2.Asra

3.zeri

4.ibarbar

5.mya

/happy.gif
CAT_woman
1. Scorpio

2. Axi

3. animal

4. Demiurgus

5. immortality
Demona
QUOTE(Tenshi)
4. Demona - as much as she hates hearin' it, the girl in her avatar




But she's sad as I am...



So, topu` e asha...



1). Demiurgus - hilarious...

2). APoKLips - the same!!!

3). Tenshi - cuddly like her...

4). Trance - twisted...

5). mya - nu`sh de ce shi la schimbat, ca primu` era mai fain...
Cursed
1-Demona

2-trance

3-kagome

4-APoKLips

5-Asra



si vreau sa ii multumesc lui Uje ca a dat link-ul cu POWERPUFF GIRLS ANIME!
Demona
Uh, shi-a schimbat sor`mea avataru` shi semnatura shi locationu`. Savede influentza Tokyo Babylon. :twisted: Glad you likes it sis...
cilu
Lasa trance ce te plangi ...ca vad ca te-o votat lumea.....

Yeyy am si io un vot, mersik MUULT de tot



Kaoru, nu mai divaga. Daca esti plictisit si ai chef de aberatii mai bine abtine-te sa postezi...cum am facut eu o vreme..... oricum... topul meu?

rili don't care bout that....

cine avea avatare faine or si le-o schimbat or nu mai posteaza de ceva vreme....

sau nu sunt inscrisi pe aci la concurs...

a lu uje e wicked k de obicei.... si ea ar merita pt ca she's tha one that drew it.....

pe trance o caracterizeaza mai ales dupa cat de mult ne-a zis ea ca o caracterizeaza (not fair ne-ai alterat opiniile)

tenshi era mai simpatica in trecut.....

demona is like the first day i've met her, and still kickin ass.....

restu.... sanatate si fericire....
Sidonix
JA cilu /happy.gif ...bun rezumatu'...Uje e da best /!

Ps: Seinfeld rulz :wink:
akashi
Data viitoare ar fi fain sa pot vota pentru 10 avatare. Sunt asa de multe care-mi plac! /sweat



1. Tenshi (how cute can someone be? happy.gif)

2. elf_kid (i love elves and orange!)

3. bluekasumi (and purple and blue!)

4. LordMethos (and kids... err... hehe /sweat )

5. card (ahhhh! kawaiiii!)
removed_on_request_20121227
uhm?! err..credeam ca sa terminat concursul si miam schimbat avatarul /sweat
akashi
Nu s-a terminat. tongue.gif Se termina pe 10 Aprilie.
Coyotee
Concursul s-a terminat.



CyBeR va determina castigatorul.



Nu mai sunt acceptate voturi.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.