Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: MANGA Party - episodul I
Anime-Club Forum > Arhiva > Arhiva > Cafenea
Asra
Ma uitam si eu prin B-24-FUN si mi-a sarit in ochi

[img]http://img.photobucket.com/albums/v19/asra7/mangaparty.jpg[/img]

Sper sa fie ceva, sa nu fie teapa, asa ca daca stiti mai multe..
Ranma-kun
Ash pune-o la news pe site dar nu stiu daca e ceva de capul ei, poate mere cineva pana acolo si intreaba daca, chiar are loc, ca sa punem si noi asta la news :wink:
axi
nu cred ca e nevoie bre ranma de pus la stiri ... oricum noi de aici din bucuresti cam stim ... acu sa vedem care se duce.

eu o sa trec pe acolo oricum ... nu e mare lucru ... si ramane de vazut care e treaba.
Scorpio
Ma eu nu-mi dau seamana cine a putut sa faca party-ul asta......ca in afara de noi nu mai are cine....manga.ro e in brasov......iar m-a nu are resursele si organizarea pt asa ceva.....eu am duc mai mult de curiozitate sa vad cine a organizat.....
APoKLips
Asa cum in cj se fac uneori , pe langa animatie artistica si marveluri, proiectii anime , inseamna ca si in bucuresti se poate sa mai fie persoane !



Eu zic sa nu pierdeti ocazia !
Asra
okay, deci cine mai merge? eu cred ca vin sigur, numai sa nu intervina ceva in ultimul moment
axi
deci ... la 20:45 o sa ne intalnim cativa la cismigiu, la intrarea principala, vis-a-vis de primarie. asteptam si pe altii tongue.gif
APoKLips
Eh... inca un lucru care va imprima ideea ca manga e doar hentai :? ...
axi
de asta ne ducem acolo bre ... sa le explicam ce si cum tongue.gif ... poate ma supar si-mi iau si cd-urile la mine biggrin.gif
finn
salve

poate nu apuc sa vin(anarcho-punnk si heavy metal unul dupa altul...)

in fine as fi vut sa stiu cit e un bilet si cam atat,ev daca o sa mai fie un asemenea eveniment as merge smile.gif pina atunci...
Diana
Poate apar si eu pe acolo .. ma cam roade curiozitatea biggrin.gif. Dar pana miercuri mai e putin si nu promit. Ne vedem in fata la Cismigiu daca e sa fie.
LordMethos
hummm ....

suna binishor

tot curiozitatea ma atrage ...

dar in expirat ... oi oi .. hate that place ......

ma intreb ce hentai or baga ?happy.gif
Scorpio
Eu vin cu axi.....ca sunt f. curios ce-o sa fie pe acolo......Menthos...daca nu baga...facem noi :twisted:
Thor
Soundz nice...might be comin'...just for the laughts..
yoko_M
VIN SI EEEEEEEEEU !!!!!!!
zeri
Vorba lui finn, costa ceva treaba asta? intrare, bilet, anything? Daca e fara bani cred ca vin si eu biggrin.gif
Musashi
Scorpio adu-mi si mie niste hentaiuri.!!!!1
axi
te asteptaaaaaaaam tongue.gif

fin ... nu e cu bilet ... e club ... in cel mai rau caz e cu intrare ... o sa vedem noi acolo.
bogdan
hmm sa vedem ..partea cu "intrarea" si cam cat ar costa ma cam nelinisteste mai ales cand stiu cam cat costa sa consumi ceva pe acolo da sa vedem incercam biggrin.gif
finn
atunci have fun...as veni dar nix bani si inca adormit...

cu o alta ocazie o sa incerc sa vin... :roll:

ev (cine e interesat) poate ne vedem in underworld,un punk un heavy metal...mai vorbim biggrin.gif
Ingerasu
Me bi commin' too also... poate au reusit aia sa faca ceva dragut :wink:
Demona
Daca scap de la lucru la ora aia... So be it. I'm cominathya! wink.gif
Sidonix
eu sunt sceptic la proectiile hentai ...care ajunge sa dea detalii aci...sunt curios daca a fost pe bune :wink:
axi
k ... deci ramane stabilit ... cine poate sa vina noi ne intalnim in fatza la cismigiu ... majoritatea aveti nr meu de tel daca nu ne gasim ... cei care nu pot ... ne vedem acolo ...

in principiu si eu sunt sceptic sid .. .dar ma duc sa vad ce si cum ... macar atat ... daca nu-mi place ce gasesc nu stau ... e simplu ... oricum nu cred ca o sa fie cine stie ce multa lume in Expira la faza asta ... e si in timpul saptaminii si e si ceva ciudat ptr majoritatea ...
^Dash^
La mine in camera scrie mare:

MONEY FREE ENVIROMENT



Am si certificat de autenticitate /happy.gif
Scorpio
Deci atat de ieftin esti Dash tongue.gif tongue.gif tongue.gif...banuiam eu da nu eram sigur tongue.gif tongue.gif



Hentai n-o sa fie asta e un lucru cert....si nici nu prea ma intereseaza daca o sa fie proiectii sau nu.....ca oricum ce ar putea aia sa proiecteze?.....daca nu sunt de la noi sau de pe m-a sunt sceptic in privintza cantitati de anime pe care o pot avea.....



oricum......vedem noi in 2-3h biggrin.gif
Forsaken
Wish I could come to tha party ... sad.gif( , dar cred ca miar lua cam 13 ore si vreo 1000$ ca sa vin tongue.gif



Din America , your's truely , va ureaza sa va distrati la party , And , again , wish i could be there...



P.S. Sami explice si mie cineva cum a fost plzzzzzzzzzzzz biggrin.gif
zeri
Sa speram ca nu e vorba despre Mang? Party, ci de Manga Party :?
Scorpio
It was a joke....a madafuking joke....era vorba de DJ MANGA nu de ce credeam noi......oricum noi.....ma rog......unii am plecat.....restul nu stiu ce-am facut dar am aflat ce-a fost...deci TEAPA!!
ruxi
mda, deci pe scurt: programul a inceput dupa ce a plecat cam juma de roanimeu din Expirat si s-a cerut taxa de patrujdemii pt statu la program lol. se pare ca urmau a fi proiectate Ghost in the Shell 2, Appleseed si 2 hentaiuri. eu am plecat inainte sa inceapa deoarece plictiseala devenise prea apasatoare lol. or sa va furnizeze amanunte cei care au ramas (Asra, Forbin si inca vreo cativa).
Asra
Pai ce pot sa spun... au pus Appleseed si Blood si hentaiuri(La Blue Girl si.. restul nu le stiu titlul) oricum noi am stat pana dimineata pentru ca asa ne propusesem, chiar daca s-ar fi terminat mai repede programul de anime. S-a dansat, putini au vizionat(s-a mai chiorat putin lumea de pe acolo la unele hentaiuri, cred ca se gandeau "........") tongue.gif ne-am distrat ce mai. Oricum am ramas patru, restul erau oameni care venisera in club nu pt programul 'special', sau poate ceilalti fani anime erau rasfirati si nu-i cunosteam..
Sidonix
pai inseamna ca s-au tinut de cuvint cu proiectiile si o fost mijto...nu inteleg de ce s-a bosumflat ruxi si da mesaje eronate...cred ca e anti-party all the time /happy.gif
Scorpio
Si eu am alte info :?......mda....ma rog.....nu stiu ce-o fi fost exact....da oricum nu mi s-a parut nimic interesant...in plus chiar daca era sa ramanem nu aveam unde sa stam.......whatever......o sa fie mai misto in Creanga....prietenii stiu de ce biggrin.gif biggrin.gif
ruxi
Sid, nu dau informatii eronate si nici nu sunt anti-party. ia behave, te rog! Astea sunt informatiile pe care le-am primit de la Forbin care s-a dus personal sa intrebe ce anume se va proiecta. am si specificat ca n-am ramas sa vad cum a fost. daca Asra zice ca o fost fain, atunci n-o contrazic, ca ea a ramas si stie. si eu eram curioasa sa aflu ce s-a mai intamplat.
Sidonix
a...pai zic un sorry cu juma de gura atunci...PP
Asra
mai mai, nu a fost cea mai grozava chestie, s-au tinut de cuvant ca au pus cateva anime-uri(macar atat...) dar proiectia era dupa un stalp de abia vedeai daca erau mai multi prin preajma, eu vroiam sa zic ca am ramas si m-am simtit bine pt ca am iesit cu cativa prieteni, ca altfel nu a fost cine stie ce.... scuze pt ca s-a inteles gresit _(--; )_
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.