Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: 26 Ferbruarie - Un an de intalniri saptamanale !!!!
Anime-Club Forum > Arhiva > Arhiva > Anunturi
chibimox
Az mi-am adus aminte .. pe 26 feb s-a implinit un an de intalniri saptamanale .. cine ar fi crezut ca va rezista ideea ? Joia, saptamanal .. o sa ne plictisim de aceleasi mutre !

Nu s-au pus prea multe la cale da macar s-a baut /happy.gif



Here's a reminder : Pozeeee
zeri
He he ce vremuri. A si trecut un an, sa nu-ti vina ca sa crezi. Sa vedem si peste inca unul ce-o mai fi :wink:
Livache
:HB: si sa o tineti tot asa daca macar sa baut chibi tot e bun biggrin.gif eu macar

ma uit la poze si ma oftic ca nu sunt si eu la greu acolo cu voi la un pahar biggrin.gif
Kataracta
he he he, se pare ca a tinut Chibi, chiar daca la inceput eram sceptici smile.gif



La cat mai multi ani impreuna smile.gif
Scorpio
Chibi...ca nu se spune asta nu inseamna ca nu si se intampla.....tongue.gif tongue.gif.....la ce moace aveti.....s-ar plicitisi oricine duce 2 saptamani tongue.gif tongue.gif....freash meat rar.....the same guys week after week...afler week... tongue.gif tongue.gif



Lasa ca anu asta o sa apara si sange proaspat....da sper ca n-o sa fie numai baieti...ca de voi ne putem lipsi tongue.gif tongue.gif tongue.gif
chibimox
Da ce forum e asta ? .. Al artistilor pasionati de moddeling care saluta Zapp Sharefree ? tongue.gif ce sa zic .. ca tu ai fi mai frumos :twisted:
APoKLips
Eu cred ca al politicienilor pasionati de S.F. :twisted: :twisted: :twisted:
Scorpio
Nu ma....a sandwishmakerilor flamanzi tongue.gif tongue.gif....si lasa mox nimeni nu te poate egala pe tine cu ochelarii lui Apok tongue.gif tongue.gif
Livache
biggrin.gif bahh scorp tu mai iei alocatie?

/gg
Urfe
Lasati-l, este la o varsta delicata. biggrin.gif
Scorpio
Smurfe.....tu esti delicat la o varsta inaintata tongue.gif tongue.gif....mosule tongue.gif tongue.gif



Livache....numai ma....am finanatari din alte parti acuma tongue.gif tongue.gif
Livache
hai sa lasam vrajeala la o parte si sa revenim la un an de intalniri defapt voi sa reveniti pt ca eu am fost o singura data :cry: pana ma mut eu la bucuresti o sa termiati toata berea de acolo /happy.gif

stiu ca sau facut o gramada de poze in tot acest an restul sami spuneti voi ca voi ati fost pe acolo biggrin.gif
Vebby
topicu asta e ca sa faceti in ciuda la altii mai mici si mai blegi care stau la capatul lumii??!! nu ma mai jok...sad.gif((

anyway, f frumoasa treaba cu intalnirile..sa o tineti tot asa..mai ales daca faceti si poze..o sa aveti ce povesti nepotilor... :wink:
Livache
virginblood .. daca ma gandesc eu bine esti mai aproape de bucuresti biggrin.gif
Vebby
daaa.....apropape pe n....smile.gif)))) macar ca tu esti mai departe dar u ai sansa sa te duci acolo...io ma duc la pastele cailor in bucuresti..sad.gif(((asa ca....MOR!!!!
axi
hehe ... 1 an biggrin.gif ... woaa ... si eu o sa-l fac in curind tongue.gif ca nu am fost chiar de la prima intalnire ... da am recuperat pe parcurs.

well ... speram ca sa-i vedem mai des pe cei care au fost acolo acum un an, mai dati bre si voi semne de viatza!!!
Livache
axi eu nustiu cum de mai ai timp in fiecare joi sa mergi pe la intalniri pe la un pahar ceva daca tu stai mereu cu fetele biggrin.gif sa stie si lumea cand nu te duci sa stie ce faci tu tongue.gif



VirginBoood : daca vrei si poti sa mergi la cerf te iau cu mine cu cea mai mare placere numai sa ai ati rezervi o cazare ceva acolo biggrin.gif pt tine nu cred ca e o problema pt ca AXI asi face mereu datoria biggrin.gif
axi
lol ... bre te balbai si te repeti tongue.gif ... ce ai bre tu cu timpul meu liber tongue.gif?

ps.
QUOTE
AXI asi face mereu datoria
... are dreptate, virginblood tongue.gif
Livache
axi :hammering: Livache /happy.gif
Scorpio
Pt fete nu e o problema cu cazarea....imi dau colegii de camera afara biggrin.gif biggrin.gif



Livache.....tu n-ai auzit de varianta cu statul la un pahar CU FETE ?? tongue.gif tongue.gif....sau esti prea croat ? tongue.gif tongue.gif....asta se numeste maximizarea satisfactiei prin minimizare de efort tongue.gif tongue.gif



VirginBlood....nu e facut in ciuda....e drept ca pt cei noi e putin cam frustrant ca nu sunt din Bucuresti si nu pot venii la intlanirii....da no prob....o sa ajungeti....si o sa aveti un mic aperitiv la CERF biggrin.gif biggrin.gif ..... asa un demo biggrin.gif biggrin.gif
LordMethos
oi oi

this is fun biggrin.gif

1 an :-)

deci e clar .. joia viitoare FORBIN tre sa vina :-))

we must partyyyy
Vebby
sad.gif( livache mersi pt invitatie...dar stii ca mi-e imposibil sa plek de acasa... si de axi stiu ca isi face mereu datoria..m-a cinvins de asta, si nu cred ca lva fi o problema cazarea..right,axi?:DDjoking..

scorpio...mersi..:PPP /happy.gif
axi
bre ... se rezolva tongue.gif

livache ... sa vezi ce-ti dau eu la cerf tongue.gif

ps. ca preview la ce va fi: o sa fie o masa mare cu eu,scorp si fete si restu meselor ptr voi tongue.gif ... punem rezervari pe locuri ... cu numele scris pe scaune tongue.gif
kaoru
:HB:

been there before....been there after...hope i'll be there in the future too...

La multi ani pt. noi :naki:



[spoiler:8338bbbf4f]baka.cut the crap...[/spoiler:8338bbbf4f]
EXODIA
Pe 26 cand multi au implinit 1 an , eu am implinit 1 zi juma biggrin.gif. Deci e chiar fain , biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif , deci la multe zile inainte pt mie biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Sidonix
daca tot sunteti la bilanturi calculati si cata bere s-a baut la intilniri intr-un an /happy.gif
Scorpio
Aia e fara numar ma tongue.gif tongue.gif
zeri
Later edit: au fost niste poze pe aici, dar numai sunt smile.gif
Scorpio
MA nu sunt exact pe 26 facute sunt de fapt facute pe 10 martie da ma rog tongue.gif tongue.gif....oricum lipseste poza care i-am dedicat-o lui Ingeras tongue.gif.....da e o poza cu dedicatia printre astea tongue.gif......merge.....in rest.....la mai multe biggrin.gif......fete la intalniri....tongue.gif tongue.gif....si la cati mai putini baieti tongue.gif tongue.gif
zeri
Gata, in sfarsit am reusit sa le pun intr-un album, bineinteles cu ajutorul lui Chibi, care intelege limba aia de mult uitata numita php /happy.gif



So...vizitati link-ul: http://zeri.dap.ro si aruncati cu comentariile in poze...
Demona
Now that's so cute, fix pe 26 februarie... Aaawww! wink.gif :twisted: La multzi ani for all!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.