Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Petrecaretii de azi, spamerii de maine :)
Anime-Club Forum > Arhiva > Arhiva > Cafenea
Pages: 1, 2, 3
EXODIA
Pot spune cu mana pe inima ca sunteti(tem) o comunitate foarte stransa , cu relatii foarte puternice. Desi aceste forte sunt mai puternice intre unii decat intre altii , ele se mediaza si ajungem la o armonie deplina. Cine nu e de acord cu mine , rog sa se revizuiasca perioada cuprinsa intre ziua de vineri (25-II) si ziua de luni (28-II) , si veti realiza ca am dreptate :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: . Exista intre membrii acestei comunitati forte mai puternice decat FORTELE NUCLEARE TARI tongue.gif tongue.gif tongue.gif , si cred ca asta spune tot tongue.gif
Demona
Bey, relatziile de pe forumu` asta se complica pe zi ce trece... :twisted: Maaaaan... /!
Scorpio
Demona.....tell me about it tongue.gif :twisted: ....no rilly tell me about it biggrin.gif :twisted:



Exodia......o sa te contrazica aia care in perioada aia n-au fost unde am fost noi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif......adica la the wilest party this forum seen to date biggrin.gif biggrin.gif....ma da de vineri?...parca era sambata biggrin.gif.....sau tu ai luat a head start biggrin.gif....da parca si eu vineri aveam avans fatza de altii biggrin.gif biggrin.gif.......cine mai stie....dupa ziua aia de 48 de h biggrin.gif
axi
hahaha ... acu ... cine zicea de relatii si altele ... sa lase sa vorbeasca pe cei care au venit la party tongue.gif ... daca zice unu ca nu i-a placut il mananc (sper sa fie fata ca sa fie un deliciu :twisted: )muahahaha
Scorpio
Mane....ce ta faci daca e baiat? tongue.gif......poate e miaaaaaaaooooooooo biggrin.gif biggrin.gif.....ca el a dormit most of the time.....o fi nemultumit de faptul ca nu i-ai oferit un pat moale...si o perna pufoasa biggrin.gif biggrin.gif.......l-ai obligat sa doarma pe unde apuca tongue.gif tongue.gif tongue.gif
axi
lol ... pe mao trebuia sa il trimit la el acasa ca facea 5 minute maxim tongue.gif ... in loc sa stea la party si sa doarma ... putea fi contagios tongue.gif ... a si fost se pare ...cam intre 6 si 8 a.m. ... da asta a creat intimitati biggrin.gif
Demona
QUOTE(Scorpio)
......o sa te contrazica aia care in perioada aia n-au fost unde am fost noi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif......adica la the wilest party this forum seen to date biggrin.gif :




Deci a fost wild?! Sa shtitzi ca ME, THE LORD AND MASTER GIVES THE WILDEST PARTIES!!! :twisted: Dudes & dudettes, thank you for being there... Respect!!!
Scorpio
Aha....si intimitatile alea au avut ca rezultat dormitul separat tongue.gif.....sau taiatul frunzei la cainii in grup tongue.gif tongue.gif



Demona....true....true biggrin.gif biggrin.gif
EXODIA
SCorp , ce te plangi ??. Daca imi aduc aminte bine , cand am plecat tu erai in pat cu APok asa ca ..... , nu mai are rost ca continui :twisted: :twisted: :twisted: . Dar mao sigur are de ce sa se planga , mai ales dupa bancul de la categoria de bancuri de pe forum si dupa ce a spus tot ce "avea pe suflet" vecinului de la 2 biggrin.gif.



Las ca cine nu s-a distrat , sa faca un RELOADED si poate ii trece. Parca vad "PETRECEREA REVINE" sau "PETRECEREA CONTRA-ATACA". biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif. Si cat desptre taiatul frunzei la caini , in grup , nu prea sunt de acord pt ca , acolo erau numai pisici (maoooooooo) biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Scorpio
tongue.gif tongue.gif....pai ce ma...se mai odihneste omul tongue.gif.....si numai spune
QUOTE
Daca imi aduc aminte bine , cand am plecat tu erai in pat cu APok asa ca ..... ,
ca naiba stie ce se intelege....ca avem minti perverse pe aici biggrin.gif care asteapta un yaoi tongue.gif



Dar totusi zic ca erau si niste caini pe acolo......asa ca hai sa rectific......cainii taiau frunza la matze....miaaaaaooooooooooooooooooooo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Demona
... :roll: Acuma se latra sau se miauna? :twisted:
EXODIA
Asa mai mere ... maooooooooo .... Si cat despre faptul ca te-am vazut cu apok in pat , fiecare crede ce vrea biggrin.gif , eu spun ce vazui , biggrin.gif , si faceati un cuplu asa dragut tongue.gif. Ce numai fete , mai tre si baieti tongue.gif
Chris
Don't worry Scorp, sunt persoane care te cunosc destul de bine, si stim ca faza cu Apok in pat nu este nimic din ce se gandesc unii perversi... tie-ti place cand sunt mai multIi :twisted:



Bravo pt petrecere !!! Ati pus si niste poze pe la album, ceva ?
APoKLips
Ham Ham... miaoooooooooo... *cough* (furr ball) *cough* ... Bark bark !Aaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuu~~~!!! :twisted:



Deja e la copt "APoKLips Revine" 8)



PS: inca o data :HB: :HB: La multi ani mie si Demonei !!! :HB: :HB:
Scorpio
Demona...de toate....fara numar biggrin.gif biggrin.gif



Exodia....ai fost vrodata in croatia?...am inteles de la cativa nativi de acolo care sunt pe forum :twisted: ....ca e tare frumos in perioada asta a anului......vrei o viza? :twisted: biggrin.gif ....iti dau si bani de drum in monezi botswoane :twisted: biggrin.gif biggrin.gif Si lasa sa fie numai fete.....ca asa e mai bine biggrin.gif biggrin.gif



Cristi....o sa pun azi sau maine....cand am timp...oricum la anumite poze ma mai gandesc daca le pun sau nu.....sa vedem..... :twisted: :twisted: :twisted:
axi
lasa bre croatia tongue.gif ... propune un eurotrip ptr exodia tongue.gif

ps. daca nici eu nu am fost gazda perfecta tongue.gif ... si voi nu mai plecati odata ca sa dorm si eu ... pe la 13:30 am reusit sa adorm tongue.gif, dupa ce scapasem aproape de toti tongue.gif
bogdan
da cine a mai ramas asa de tarziu mey aia care stau mai departe nu ....mao and ... rest tongue.gif
axi
sa crezi tu mey tongue.gif ... daca era doar mao il trimiteam la casa lui de mult tongue.gif ... si asa l-am certat ca sta la 2 minute de mine (daca sta la lift ... ca altfel e la 1 minut:P) si a venit sa doarma la party, nu putea sa stea la el acasa? tongue.gif
Demona
QUOTE(APoKLips)
PS: inca o data  :HB:  :HB: La multi ani mie si Demonei !!! :HB:  :HB:




Amen to that ma man! wink.gif To us... Forevah! :twisted:
EXODIA
Scorp care e faza cu Croatia ca ma simpt pe afara. Daca imi platesti tu cazarea , transportul si imi dai si diurna merg cu cea mai mare placere biggrin.gif , iar daca imi gasesti si companie , iti ridic statuie biggrin.gif. Dar sa nu te gandesti la cine stie ce , torn beton peste tine si gata statuia biggrin.gif. Mersi oricum tongue.gif.



LA MULTI ANI DEMONEI PT CA E FATA SI AZI E 1 SI LUI APOK CA E BAIAT SI A FOST ZIUA LUI tongue.gif
Scorpio
Exodia....o sa-ti explic eu mai incolo tongue.gif tongue.gif.....si iti garantez ca iti dau eu bani de tot ce vrei.....te umplu din cap pana-n picioare de monezi botswoane biggrin.gif biggrin.gif
Cursed
la multi ani demona!se pare ca v-ati distrat la chef!ma bucur wink.gif
Demona
Aham Cursed, totally!!!
Musashi
A fost o super petrecere, Huge[/size] Demi[size=12] Happy birthday Demi & ApoK, povestile fratelui lui exodia rulz!!!!1
EXODIA
Uiteti un om care stie sa aprecieze arta. Dar pana la el asa ceva nu am vazut. A ras cu lacrimi la povestirile auf maine dear bruther biggrin.gif. Musashi stie ce e arta adevarata biggrin.gif. Ce mai una peste alta a fost groaznic.... ups ... super vroiam sa zic biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif. La mai mare lume ... si astept viitoarele invitatii in posta biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Demona
EXODIA, invitatziile urmatoare? Consider it done dude! Musashi, thx... biggrin.gif
Scorpio
Musashi...numai zi bre "demi" lui demona....ca noi pe aici zicem Demi lui Demiurgus......si creezi confuzie.



Exodia....invitatiile urmatoare o sa fie un semn pe cer biggrin.gif.....the Party light biggrin.gif biggrin.gif
mitii
ia uite unde se mutase petrecerea si eu nu stiam /happy.gif Indeed...o petrecere reusita....2 sarbatoriti super si o gazda primitoare tongue.gif invitati care mai de care....tot ce vrei... La multi ani again...pt Demona si Apok coz they rul biggrin.gif Si multumim axi for the house si pt micu recital /happy.gif Cred ca abia acum imi revine auzu :twisted: In rest....maoooooooooooo biggrin.gif
axi
QUOTE
In rest....maoooooooooooo


subscriu tongue.gif si adaug niste "o" la sfarsit tongue.gif
Demona
QUOTE(mitii)
ia uite unde se mutase petrecerea si eu nu stiam /happy.gif  Indeed...o petrecere reusita....2 sarbatoriti super si o gazda primitoare tongue.gif invitati care mai de care....tot ce vrei... La multi ani again...pt Demona si Apok coz they rul biggrin.gif Si multumim axi for the house si pt micu recital /happy.gif Cred ca abia acum imi revine auzu :twisted:  In rest....maoooooooooooo biggrin.gif




mitii, thx girl! wink.gif Data viitoare le dansezi mai mult, ca altfel ne suparam! /angry :roll: :twisted:
Sidonix
sa mai zica cineva ca nu suntem comunitate unita... /happy.gif ...

Ps: a fost cumva si striptease la petrecere? :twisted: ... daca da, am gresit ca nu am fost prezent :cry:
Demona
QUOTE(Sidonix)
a fost cumva si striptease la petrecere?  :twisted:  ... daca da, am gresit ca nu am fost prezent  :cry:




Nope, nu a fost... sau o fi fost cand nu eram eu prezenta... Eu le-am ceut, ca doar era ziua mea, da` s-au codit... :roll:
Sidonix
...ce sa faci unii nu inteleg dorintza launtrica a omului /happy.gif ....apropos...La multi ani domsoara Demona :kisskiss: ... chu ! /happy.gif
Demona
Thank you Sidonix... "chu" back at ya... :roll:
bluekasumi
Yaaa! It was fun. /happy.gif Dar vad ca pozele nu au apaut inca. sad.gif
DMonk
QUOTE(EXODIA)
Pot spune cu mana pe inima ca sunteti(tem) o comunitate foarte stransa , cu relatii foarte puternice. [...]


Sa-ti spun un secret... e mai degraba un club, o "comunitate" artificiala selectata de organizatori, administratori, moderatori.. si alti -atori. Asa a fost tot timpul. Bucura-te ca esti pe lista. Anyway.. era greu sa fiti mai discreti? Probabil a-ti facut sa se simta prost persoanele neinvitate.

Sunt si poze? Oh goodie, am ce sa mazgalesc!
bogdan
mey mey da ce curioasa e lumea sa vada pozele alea .... i wonder why tongue.gif



bluekasumi nu ai luat pozele de pe dc ? ca pe forum nu o sa apara prea curand ....daca nu cotizeaza nimeni :twisted:
axi
sa stabilim cate ceva tongue.gif... dmonk: fa bre si tu un party si sigur te invitam la el tongue.gif

si apoi asta era si ideea ... sa facem sa se simta prost persoanele care nu au venit ... ca sa vina alta data (cele invitate ... "cele" e de la feminin nu de la "persoane" tongue.gif )

si ca bonus ... cred ca anu trecut prin mai cand vroiam sa dau party nu prea te-ai inghesuit sa vii ...

ps. maooooooooooooooooooo![img]http://www.anime-club.ro/modules/coppermine/albums/userpics/10008/normal_imgp39667up.jpg[/img]
EXODIA
Axi , eu vreau sa spun doar un cuvand , si cred ca poti ghicii care este. Ei ca sa tai suspasul: MAAAAOOOOOOOOOOOOOOO. Si cred ca ai dreptate cu "cele" care au lipsit , s-ar fi distrat de minune intre ele :twisted: :twisted: :twisted: . Ms pt gazduire si te mai astept sa ma mai gazduiesti tongue.gif.





P.S.2: MAAAAAOOOOOOOOOO. Si daca cineva se intreaba ce este cu maooo, ei bine el a fost sufletul petrecerii , cam adormit , dar el a fost biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
APoKLips
Dmonk... nu e nimica selectat. si exista o propozitie acolo care ma supara mai tare pe mine decat pe persoana vizata.



Daca se poate cu toata lumea.. fie.. dar trebuie si spatiu.



Rog pe cineva sa puna poze in album... mie nu'mi mere sa mi le scot de pe aparat .



PS: axi are dreptate.
Miko
welllll....sa incep prin a zice la multi ani sarbatoritilor....am auzit ca ati avut o petrecere super!

:cry: pacat ca eu nici nu stiam ca se tine acest party....ca faceam pe cineva in patru sa vin si eu :twisted: :twisted:

Anyway....poate data viitoare o sa vin si eu ....sa aveti mai multe fete.

Apropos...va saluta Anca pe toti... :wink:
EXODIA
Mda , a cam fost penurie de fete. Sa va spun evolutia lor , dar fara a va spune cine erau ele , asta este intre mine si ele biggrin.gif. Una pe un scauna intre biblioteca si tv , 2 in bucatarie , dar care mai treceau si pe la dans dar numai una dansa la ROck biggrin.gif. Apoi alte 2 au fost cand la dans , cand pe balcon , cand in dormitor , cand la dans. Una mai tot timpul la dans. Apoi una a dansat f mult si a plecat inainte de 12 , una a venit pe la 12 si a dansat putin , in rest bucatarie si a plecat la 2. Asa ca nu au fost toate la un loc decand la prezentarea de la inceput , asa ca mai era nevoie , si asa dupa calculelele mele au cam fost 8 fete la vreo 13 baieti , asa ca ...... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
axi
QUOTE(Miko)
welllll....sa incep prin a zice la multi ani sarbatoritilor....am auzit ca ati avut o petrecere super!

  :cry:  pacat ca eu nici nu stiam ca se tine acest party....ca faceam pe cineva in patru sa vin si eu  :twisted:  :twisted:  
 Anyway....poate data viitoare o sa vin si eu ....sa aveti mai multe fete.

 Apropos...va saluta Anca pe toti...  :wink:


looooool ... pe cine faceai mey in 4? lasa ca vedem noi cu facutul in 4 ... ca de CERF nu poti sa zici ca nu stii tongue.gif ... si in plus va mai fi curind un party ... sa te vad atunci tongue.gif.

exodia ... exact ... am calculat si eu ... 13 baieti si 8 fete ... acum nu se poate zice ca a fost chiar penurie ... e drept ca nu era rau sa mai fie tongue.gif
transe
...wow...dupa descrierile voastre vad ca v-ati distrat bine biggrin.gif

La multi ani (cu intarziere) lui Apok shi Demonei :kisskiss: As fi vrut sa fi vorbit macar putin cu Apok...cine shtie cand mai vine in Bucureshti; dar...ca sa-l citez pe EXODIA:, "ata ete". :magao:
APoKLips
OH... Trance la CERF mai vin... cel putin imi dau silinta. Axi... itzi dau lista si'ti garantez ca au fost 24 de persoane daca il punem si pe fratele tau tongue.gif. desi nea'm rarit cand au plecat colegii Demonei.
EXODIA
Apok , ai dreptate , doar ca Musashi s-a trecut de 2 ori pe lista pt ca singur nu incapea biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif (me mean sad.gif ). Dar sunt curios pe cine am sarit , cred ca pe MAOOOOO de vreo 3 ori , desi nu sunt asa de sigur tongue.gif. SI wow am devenit om dupa care sa citezi biggrin.gif , asta este cu adevarat o realizare. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif. Si eu as fi vrut sa o vad pe Trance , nu ca ar conta , dar totusi tongue.gif. Si AXI , daca est bun poate o sa ma iei si pe mine sa ma aduci la vestitul cerf ???. Dar numai daca esti bun biggrin.gif. Dar nu e nevoie sa spui acum pt ca mai e paine multa de mancat pana atunci biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif. Si Trance din punctul de vedere al majoritatii (101 %) , petrecerea a fost un succes , desi oricand este loc de mai bine biggrin.gif
Chim3ra
Vreau BIS! biggrin.gif EXODIA descrierea activitatilor cu fetele de la chef a fost super realizata biggrin.gif...ce sa zic..CERF sau no CERF eu deja imi adun banii pentru o shedere mai lunga in Bucuresti...Party-ul il astept cu nerabdare!!! :wink:

Ma gandeam sa zic ca o sa dansez si mai mult si o sa petrec mai putin timp in dormitor..dar nu pot garanta chestia asta biggrin.gif /happy.gif
axi
looool ... onee-chan ... hahaha

lasa ca pot garanta eu tongue.gif ... inchid cu cheia dormitoarele si gata :evil:
EXODIA
Axi , te ajut si eu , stau de straja biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif. Si Chim ce sa ii fac si eu , sunt mai atent la ce face lumea in general biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Chim3ra
Onii...daca ma cunosti bine stii ca n-am nevoie de cine stie ce spatiu :twisted: ..baia nu cred ca o poti incuia numai eventual pe dinauntru (avantajul meu) iar daca nu,atunci pot tzine de clantza 8)

Hai ca o iau razna cu prea multe ganduri frumoase la ora asta...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.