Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [1000 items remaining!] Opening://anime-club.ro
Anime-Club Forum > Forum > Probleme tehnice
Zink
Hey all! Long time no see! Just wanna say ca forumul este prea impodobit! Prea multe chestii! Se incarca foarte greu shi imi este jena sa fiu vazut pe el! Please stop playing around and make this place more seriouse! :wink: /... /angry /$ /! /? /omg /love /gg /smile
chibimox
Mda .. mersi de feedbackul profesionest ca deobicei. "Please make this more proffesional!" .. nu suntem profesionisti in caz ca nu te-ai prins si tot ce facem aici nu e pt noi ci pt comunitate .. cand ai sa vezi adduri google, marriage si enlarge your **** pe sait atunci sa-mi zici ca ti-e rusine.



Pana atunci pune-ti o masca pe fata sa nu te recunoasca lumea sau zi la obiect ce anume te deranjeaza /angry /angry /angry
APoKLips
/hmm Zink... ia zi ce te doare ? smile.gif... mie imi merge perfect...so, waz wid iu ?!
Urfe
Nu, pe dial-up se misca incredibil de incet...
APoKLips
mie mi se incarc a din cache... ca am cache bun la opera si are si serveru squid /happy.gif ... maritzi lume cacheul si o sa mearga mai bine
kaoru
Adevarul e ca forumul se misca greu si nu e cazul sa ne etalam orgoliile peaici.Cand osa stie toiata lumea ce e aia "cache"ul si daca e bun de mancat osa fie probabil mai bine.Pana atunci ...Oray no shieta koto jenai!!!

Cred ca topicul asta nu are ce cauta aici...si cred ca daca ti-e rusine domnule Zink ar trebui sa iei masuri si nu in felul asta.Si zi si mie unde ai vazut tu unul mai "serios" ca sa luam si noi exemplu.Si fi punctual si spune ce nu iti convine scurt si la obiect.

Si cine marog te vede si ti-e rusine de acea....umm....stuff...?

Si bine ai revenit.

Ja!



PS: ai grija la spelling putin....and be more serious!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.