Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Hyper Police...never too many cats or fox babes :]
Anime-Club Forum > Anime detaliat > Action
Sidonix
Hyper Police este o comedie SF Shounen relaxanta si chiar destul de incitanta la un moment dat/happy.gif

Adorabila half-cat, half-cat beast, Natsuki, impreuna cu noua ei hot partner "a 9 tail fox" ,Sakura, sunt vinatoare de recompense intr-o lume in care oamenii sunt declarati specie pe cale de disparitie si protejati de guvern.Scenariul este interesant conceput avind elemente serioase pe linga cele de actiune si comedy...Va recomand seria mai ales daca va plac pisicutele :wink:

[img]http://otaru.warp0.com/hyper/four1.jpg[/img]
Scorpio
Lol....ma da vad ca idea concediului ti-a suras de mult daca ai vazut si HyperPolice-ul biggrin.gif......cred ca-l reiau si eu.....ca l-am lasat in paragina....da mai am cateva la coada biggrin.gif.....oricum e misto....si comic....biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Tenshi
@__@ Nelamurire... de ce au fetele alea urechi si coada?? In urma unor experiente genetice sau totul s-a intamplat pe o cale mai... naturala?... :magao:
Scorpio
Pai ei sunt monstrii...they are beasts biggrin.gif.......pesonajul principal e fata cu ADN de pisicutza......si cat de mult se vede biggrin.gif biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.