Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: spoiler tags
Anime-Club Forum > Forum > Probleme tehnice
axi
bey ... va rog eu faceti ceva cu spoiler tags ... nu-mi merg de nici o culoare ... folosesc theme-ul asta de sezon, cu craciunul...

faceti ceva chibi, ranma ... ca ma linseaza astia care nu au vazut vrun anime biggrin.gif

deci eu scriu cu taguri si nu mi le arata, nici textul nu-mi apare ascuns
Ranma-kun
Mda, nu merh, probabil pentru ca a trebuit sa reeditam totul la instalarea modului de subforumuri, acuma ai si tu ceva rabdare.. o sa trebuiasca sa traieshti fara el pt o saptamana sa vad de ce nu mere, ca teoretic ar trebui sa mearga tongue.gif
axi
ranma ... chestia asta tine de vreo ... luna ... poate mai mult ... mie personal nu-mi trebuie ... ca daca ma cearta careva ca sunt spoiler ... le dau linku de la topicul asta tongue.gif

dar nu e nici o graba ... incerc sa formulez oarecum mai atent posturile si asta e tongue.gif ... sarbatori fericite biggrin.gif
Uje
Mda, am intalnit problema asta si pe alt forum. Cred ca li se pune pata pe ceva tag-urilor astea si se strica X(

Cat despre postarea de spoilere poti sa te folosesti de [quote] si font color:

[quote]Boo!

Just highlight :)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.