Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dressup Inuyasha (funny Game ^_^)
Anime-Club Forum > Detaliat > Inuyasha
Ranma-kun
Am dat de un joc care mi s-a parut foarte comic, poti sa-l imbraci pe inuyasha in tot felul de haine diferite, e dragut, mie mi-a placut, is curios ce parere aveti si voi despre acest joc biggrin.gif

<center><iframe src=http://www.planetzot.com/an_inu_dressup.html width=800 height=600 ></iframe></center>
tine-chan
yup.... iz funny.. da io tot nu m-am prins cum dau drag & drop.. m-am dus p site-ul de unde e jocul si am incercat si acolo, dar tot degeaba..
Kagome
Cu un simplu click pe mouse se rezolva totul apesi pe o haina ...ti apasat si o plasezi deasupra lui Inuyasha , that's all. biggrin.gif



e funny cand le pui pe toate tongue.gif
Kagome-chan
Kawaiii !! :weee: I-am pus lui Inuyasha , fundita !!!! :weee: Just kidding ! 8) E interesant jocul si distractiv ! /happy.gif
RVR_Inu
Hi hi hi hi hi.... cute game... fainutz ca ii imbraci pe Inuyasha dar il si dezbraci (don't get any wrong ideas about my sexual orientation)
Mitsuki Chan
hmmm ce ziceti de inu meu???
Kisa
Interesant joculetz... Pacat ca nu are mai multe haine si accesorii... Dar imi place cum ii sta lui InuYasha cu ochelari de soare. cool.gif
Masatoshi
lol... ce le mai da prin cap la fani...
pacat ca nu are multe haine in garderoba...
rei21
super joculetul doar de-ar fi mai multe accesorii oricum inuyasha arata bestial cu ochelarii de soare
angel_of_night
e
suuuuuuuuupppppppperrrr jocul
Alinaoptispe
e misto mai ales cand poti sa-i adaugi si o fundita...hihihi wub.gif
Coyotee
QUOTE(tine-chan @ Feb 2 2005, 10:42 PM)
yup.... iz funny.. da io tot nu m-am prins cum dau drag & drop.. m-am dus p site-ul de unde e jocul si am incercat si acolo, dar tot degeaba..
*



Se pare ca jocul nu mere pe toate browserele. Daca nu-ti merge cu Firefox/Opera/etc. foloseste IE.

Joculetul e kiar amuzant biggrin.gif
Kanessj
WTF?!?!?!!
user posted image
Nu-mi vine sa cred ca am stat 25 de secunde sa-i atashez nishte pantaloni lui Inu-dog-crap-baka-boy-yasha?!?! Macar de ai avea mai multe tzoale! Super aiurea!!!! dry.gif
ja ne!
Konoko
Eu nu am gasit nici o fundita si nici un ochelar de soare...sau voi glumeati cu astea?
Ayumi
nice game wub.gif .....oare sa il imbraci pe sesshoumaru nu este? tongue.gif
Inu-Yasha
nu am mai ras asa de bine de mult timp , tineti-o tot asa laugh.gif
Iusty
Sincer... not my kind of game. De obicei, nu-mi place ca personaje de anime să fie ,,dezrădăcinate" din poveste şi puse în ipostaze caraghioase din epoca noastră.
Ja ne!
Inu-Yasha
vreti jocuriluati de aici, putin cam simpliste darmerg, cred
http://anime-storm.net/iygames.htm
Dark_angel00
Yaaay!!!Pacat ca nu are prea multe haine...arata caraghios cu fundita aia si cu chiloteii aia rosii..hi hi dry.gif
Anzai
funny game!ii sta bine cu hainele moderne! biggrin.gif
Tenshi no Yume
Stiu jocul....e dragut. Dar i-ar trebui lui Inuyasha mai multe haine si accesorii rolleyes.gif
waste
E un joc amuzant. I-am pus tricoul rosu, blugii albastri si ochelarii de soare. Ii vin mai bine decat kimonoul rosu. tongue.gif
Akimoto Kumiko
E chiar amuzant jocul, ar fi fost mai super daca avea mai mult accesorii dar asta e
Patty
Mishto joc!!!Mai ales k Inu are si un "tatuaj" pe piciorul drept cu planet zot laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.