Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Revelion 2004-2005 Cluj-Napoca
Anime-Club Forum > Ro Anime > Cafenea > Intalniri
Pages: 1, 2
IceJack
Topicul asta e facut ca un fel de invitatzie generala(ca mi-e lene sa va intreb pe totzi) la petrecerea de revelion pe care eu si APoKLips o sa o tinem in Cluj(de revelion doh).Invitati sunt totzi de pe forum care vor sa vina.

Momentan inca nu ne-am hotarat daca o sa il facem in cluj acasa la mine(o sa fiu singur) sau la o cabana undeva la munte.Oriunde se va tine cazare nu o sa fie o problema(cu conditiza sa nu vina 100 de persoane ca n-am loc de atatea biggrin.gif).Sper ca nici mancarea sau bautura nu o sa fie dar degeaba sper asa ca daca puteti sa aduceti ceva(ori mancare ori bautura) eu v-as multumi.

In momentul de fata 4 din club au anuntat ca o sa vina eu,APoKLips,NightLady si Chimera(mai sunt si din cluj cu care nu am vb nici eu nici APoK pt ca nu avem timp)

Daca vreti sa veniti vb cu mine sau cu APoKLips inainte(ca sa nu avem surprize)



P.S. Anuntati cei ce sunteti interesati !!!



[Last edited by APoKLips tongue.gif]
Immortality
Ce bine ca ai facut topicul!Cel putin,asa va vedea toata lumea.
IceJack
Apropo s-a hotarat ca daca vom fii mai mult de 10 persoane o sa luam o cabana de rev daca toti sunt de acord ofc
Immortality
Tu spune-mi doar cu ce trebuie sa vin.Cati bani se dau de pers,etc
axi
tehehehe ... bafta ... maybe i'll considere it tongue.gif
Immortality
Vii si tu axi?Hai sa fim mai multi de pe forum.
SSJKakarott
Ce idee super biggrin.gif ,poate ca venim si noi(Me,MajinVegeta si MajinGoku),ca tot am vrea sa petrecem Revelionul cu altcineva,si Cluj e destul de apreoape de noi,mai ziceti voi cum sa procedam,si vb cu ceilalti
Immortality
Super!cu cat suntem mai multi,cu atat mai bine wink.gif
elf_kid
as veni si yo un revelion"anime"ar fi interesant da is invitat din pacate altundeva.....i wanna come:D..si in caz k totusi ar veni ziceti si voi cat ar fi de persoana....mama da cluju ii asha de departe de timisoara hai tinem si noi la munte mai aproape de mine:P....
IceJack
E cam prea tarziu pt cabana...

Oricine poate sa vina lol. De persoana nush...nici nu am hotarat pt ca e o decizie prea mare...mai bine aduceti niste snacuri sau bani de mancare/bautura(cat puteti) mai ales cei care o sa vina cu 1-2-3 zile inainte.

P.S. Ne-am gandit si sa facem ceva mancare japoneza...o sa incercam vinerea asta de proba sa vedem ce iese.O sa fie si mancare normala pe care o sa o facem noi(Eu,Apok,Chim si cine mai e din CJ sau vine cu 1-2 zile inainte si stie sa tai o paine)
IceJack
Hehe...se pare ca nu se poate vinerea asta ci vinerea viitoare...scoala asta ne incurca planurile biggrin.gif

Nu se mai anuntza nimeni? Eventual dati sugesti despre ce ar trebui sa mai fie.

P.S. Din cei care vin poate cineva sa aduca un amplificator?
APoKLips
nu murim de foame ... stai linistit... exista paine de cumparat gata feliata biggrin.gif
IceJack
Lol da nu-i buna aia ca e cam veche...oricum tu m-ai intrebat cam cat sa dam...mai zii si tu ca eu nu pot decide singur...asa ca daca nu dam ci aducem nu mai tre sa decid biggrin.gif

Mai zii si tu ce si cum...

Ah apropo era sa uit...are careva becuri si neoane albastre,rosi sau mov?(sau de disco)
IceJack
Of come one ppl plz...why am i the only one posting here? sad.gif

Nu mai vine nimeni de rev in cluj???Come one o sa ne distram...de ce sa face-ti ce ati facut si anu trecut cand se poate incerca ceva nou?



Anyway...are cineva retete de gatit mancare japoneza?
presedintele
Şi p?nă cand tre' să ?ţi dau un răspuns? Chestia e că vreau să vin la Cluj de rev. dar este o şansă(una mică ce e drept) să merg cu prietenii de la liga pe undeva. Deci cam p?nă c?nd mă pot anunţa?
IceJack
Pai cam pana vinerea viitoare (pana in 17 parca)
APoKLips
Heh.. why not... chiar si inainte cu o saptamana biggrin.gif. Primim lumea .
Erynloth
probabil venim si eu cu max, si am si carte de retete, dar sunt chinezesti, nu japoneze... smile.gif daca e bine si asa, o aduc tongue.gif
IceJack
lol super biggrin.gif
APoKLips
Deci



1)

?????/happy.gif ?In data de 17.12.2004 ne intalnim sa incercam sa gatim cate /sweat ceva... japonez pe cat posibil .[img]http://www.anime-club.ro/images/blocks/shout_box/yes.gif[/img]



2)

??????Revelionul il tinem pana la urma la mine (adica subsemnatul) acasa datorita unor probleme "tehnice" [img]http://www.anime-club.ro/images/blocks/shout_box/dead.gif[/img].

??Mancarea o va fi procurata de cei din CJ :wink: , iar cei care vin din afara vin cu lichidele. [img]http://www.anime-club.ro/images/blocks/shout_box/laugh.gif[/img]



PS: minimul necesar e voi si persoana proprie [img]http://www.anime-club.ro/images/blocks/shout_box/smilewinkgrin.gif[/img] :wink:



PS: :gooood:
axi
apok ... shaki? sau la tine ???????? ... se pot face cumparaturi si dat banii cand ajungi acolo? tongue.gif ... asta asa ca sa mai postez si eu ... ca oricum detaliile le discutam in particular ... daca vin tongue.gif
APoKLips
"am zis" tongue.gif vorba lui cilu

shaki e 12 mil inchiriatu... de banii aia va indop cu mancare la comanda plus sake/tequilla etc

doar nu's nebun biggrin.gif
axi
ummm ... adica scapam de testul "mancarii japoneze" ??? tongue.gif
IceJack
Um...nu scapati...da macar testul il facem noi primi(in vinerea asta) si va anuntam daca o sa va incepeti anu cu intoxicatie alimentara sau nu biggrin.gif
TenshiMaxx
extraordinar, e o idee genial, si e ceva nou de ceea ce fac pana acuma de rev, mai ales k voi fi printre fani de animeuri, dar banii mei sunt limitati, de nu ar fi problema banilor, acuma m-as urca pe tren smile.gif)

eu va urez distractie placuta la toti si happpy japanese eating tongue.gif
Erynloth
heheheeeeeeeeee, ce fain ca ajung si eu in cj vinerea asta smile.gif be sure sa ii spuneti lui max, sau mie prin pm sau asa, cum si unde ne intalnim :gooood:

abea astept sa vin, ca acasa ma cam plict ....

matta ne!
IceJack
TenshiMaxx: Da macar strange bani de bilet...si de o cola sa nu vii cu mainile goale ca te primim(si fara cola daca vii) biggrin.gif



Erynloth: S-a facut lol
APoKLips
Mai postez si eu sa va mentin interesu "HI" /happy.gif Va stept cu nerabdare biggrin.gif si sa veniti cu idei :wink: /smile
IceJack
Hm...

Pai si eu va astept (mai ales pe cativa va astept cu UZI-u si multa munitzie ) :twisted: lol

Ce as vrea eu sa facem,si spun eu ca vocea ratiuni(Apok) nu prea e de acord,e sa luam niste neoane cu fosfor(ca acelea din discoteca) ca sa facem o atmosfera cat de cat.

De cumparat am gasit cam intre 6 si 10 euro...

Voi ce ziceti?
APoKLips
pfuuuuuuai

era intre 6 si 8 bah tongue.gif

tot nu vreau pt un singur rev

biggrin.gif
IceJack
Da il luam pt 2 revuri lol:D

Mh cred ca astia suntem de nu se mai anuntza nimeni...s-au epuizat resursele de oameni ale ro-anime lol
Chim3ra
Uhmmmmmmm /hmm /hmm /hmm cred ca eu voi fii din nou care se ocupa de muzica de revu asta /humm...asa ca ma ofer sa-mi pun amplifu la bataie si boxele la fel(imens sacrificiu avand in vedere ca tre sa-l infrunt pe taica-mio /cry )...I just don't like the way Apok's stuff sound...so i prefere mine(no offense Apok)...singura conditie /! Taxi dus-intors platit + reparatii daca se strica ceva...hope not /...
IceJack
Hehehe...se auzea asa de la mine...am boxele si cablurile distruse rau. Gomen

Apropo am mancat si castravetele...cu un sandwich si maioneza facuta de tine...super wink.gif

Mai are rost sa facem si de rev mancare japoneza?Ca rece nu prea e buna...eventual sa comandam cum zice apok ar fi mai bine
Immortality
Deci cine ma asteapta in gara?
axi
ummm ... Nashu? tongue.gif
Immortality
RAUTACIOSULE!Nu vin cu nashu.GRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!
axi
da ce ai bre cu nashu ... e un personaj legendar in peisajul transhumantei CFRiste tongue.gif ...

cat despre asteptat la gara ... cred ca o sa fie inghesuiala mare ... trust me tongue.gif
Immortality
Personaj legendar daca esti baiat.dar ca fata nu am tupeul necesar sa apelez la el.

GRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!
axi
sa fii fata iti confera anumite avantaje tongue.gif ...si in plus, exista si nashitze tongue.gif
Immortality
Vorbesti k ex-u meu.si el zicea la fel.
axi
hmmm ... "Vorbesti k ex-u meu.si el zicea la fel." ... asta e de bine sau de rau tongue.gif

oricum cred ca ne vedem la cluj (in sfarsit, ca de cand trebuia sa ne intalnim tongue.gif ) si o sa-mi spui acolo mai pe larg tongue.gif
Immortality
yep.btw,si mie imi place shiryu.dar parca mai bun e shaka.
Chim3ra
Eh vestitul Nash /happy.gif o data am fost cu el...si numai fete am fost...poate ca singura nu as fi avut curajul dar avand in vedere ca eram 3 fete nu am avut probleme...cu 100 de mii ne-am dus toate cu acceleratu pana-n Oradea tongue.gif

La gara te primesc eu Immortality...oricum trebuia sa-mi bat cortu demult acolo ca e ca si a doua casa a mea...din 2a-n 2-a saptamani eram acolo... :pekori:
APoKLips
Chim... se auzea rau de la calcu si boxele lui Ice... :>



PS: vin si eu la gara daca nu o sa trebuiasca sa stau cu musafirii... ca nu va las sa faceti prostioare :twisted:
axi
immo ... mie-mi place mai mult shiryuu biggrin.gif si in plus avatarul e temporar si consecintza unei discutii pe irc dintr-o seara ... nu rezista prea mult, tot sandwich-ul rulz biggrin.gif

apok si chim ... mutati-va bre la gara pe 30-31 ... cu cortu vorba lu chim ... ca la cati oaspeti va vin ... tehehehe
IceJack
QUOTE(APoKLips)
Chim... se auzea rau de la calcu si boxele lui Ice... :>



PS: vin si eu la gara daca nu o sa trebuiasca sa stau cu musafirii... ca nu va las sa faceti prostioare  :twisted:




Man era numai de la boxe...pc-u nu are nici o vina(ca oricum e mai performant ca al tau)

Hehe si eu vin la gara ca sa fiu sigur ca nu face Apok prosti...biggrin.gif (si ca n-am nimicm ia bun de facut pe acasa)



P.S. Immo...m-a inebunit avatarul tau... :shock:
Maximilian
Mama ce lista interesanta de invitatzi ......shoud be fun /gg .Axi am restanta la baute cu tine. Ma prezint cu buteliile de vin,la shoturi de tequila nu ma intind ca am vazut-o pe Chim in poze si nu mersi biggrin.gif
Chim3ra
QUOTE
nu ma intind ca am vazut-o pe Chim in poze si nu mersi
/cry

CUM ADIKAAAAAAAAAAAAAAAA? /angry

In primul si in primul rand cand eu am baut tequila nu mi-i s-a facut nici o poza!!!!!!!!

In al doilea rand....ca am fost beata ai auzit-o de la mine sau de la cei care ma ajutau sa umblu drept..(nu ca nu as fi putut sa merg de una singura /omg )

In posibila poza pe care ai vazut-o eram la o juma` de sticla de bere pe care o beam cu Onii al meu...nici macar urme de gretzuri sau de betzie nu aveam...
trust_no_more
Nu inteleg de ce a trebuit ca ideea cu Revelionul sa vina cuiva din Cluj.Hellou!!Capitalistilor?Wake up!!

Anyways...Clujul e destul de departe de Ploiesti,nici nu stiu cat face trenul pana acolo (la mine momentan banii nu sunt o problema-->fara laude or sumthin)...I`ll be thinkin`!!!Oricum,voi va cunoasteti intre voi,whetever,i`ll see.

Oricum,have fun!! and stuff! /happy.gif
axi
http://www.anime-club.ro/modules.php?name=...iewtopic&t=1579

de aici a venit ideea revelionului la cluj ... citeste apoi uitate la cei care se duc la cluj ... si o sa intelegi. sper
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.