Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Inuyasha revine pe RTL2
Anime-Club Forum > Detaliat > Inuyasha
Ranma-kun
Nu stiu daca v-ati dat seama, cei care prind RTL2 desigur, ca deja de vre-o 3 zile RTL2 reia Inuyasha de la primul episod, in fiecare zi de la 4:45 pm sau asha ceva, dar vestea e si mai buna, pentru ca vor da si episoade noi fix cum se termina reluarile, si anume din 31 Ianuarie 2005 /happy.gif , yupppppppppeeeeeeeee, deabea ashtept biggrin.gif



Articolul original



RTL II zeigt ab Januar neue "Yu-Gi-Oh!"- und "Inuyasha"-Folgen



vom 18.11.04: Gepostet von Mb

Ab Januar 2005 pr?sentiert RTL II neue Episoden der Serien "Yu-Gi-Oh!" und "Inuyasha". Die f?nfte "Yu-Gi-Oh!"-Staffel startet am 17. Januar, 52 neue "Inuyasha"-Episoden laufen ab dem 31. Januar, gleich im Anschluss an die seit dem 16. November laufende Wiederholung der ersten Staffel.



Quelle: RTL Presselounge
Miko
oau, vesti bune!o sa fie in sfarsit continuata seria si la RTL2.Bucurie mare pentru cei care nu au vazut decat episoadele date pana acum ! /^_^
Ranma-kun
Stiu, ain't it great /happy.gif Mie-mi place mult mai mult sa vad un anime la TV decat de pe computer, nush dar, It just ain't the same pe PC :roll: , deabea ashtept sa continue si Ranma 1/2, din pacate nu cred ca vor face asta foarte curand, dar inca mai sper :wink:
Kagome
OMG!!! yeeeeeeeeeeeeeee asta e cea mai buna veste din ultimele luni! i think i'm gonna be glued to the tv! deabia astept, /smile /happy.gif biggrin.gif :twisted: /gg :wink: deabia astept!
Ranma-kun
Kagome, eram sigura ca o sa sari in sus cand auzi de asta, de aia am si postat, sper totushi sa mai fie oameni pe aicea care se uita la Inuyasha pe rtl2, cred ca ash trebui sa postez asta si pe manga.ro ca acolo sunt mai multi care stiu germana si au rtl2, ah well.... biggrin.gif
ela
rtl2? aaaabine k nu prind!!nuuuuuuuuuu se poate!
Ranma-kun
Nici eu nu-l mai prind, si m-am lasat batut, sunt satul sa tot fac scandal ca sa-l bage la loc, am net nu-mi mai trebe anime la TV, le iau de pe net..
erikson
desi rtl2 meu merge cu purici... mai prind si eu ceva...
cica din toamna continua seria cu urmatoarele 52 ep.. s-ar putea sa fie un nou opening. detectiv conan incepe de la inceput si mai vor sa bage o serie dar amu nu-mi aduc aminte ce...
Anzai
nu mai prind rtl2 dar imi trimite in fiecare luna animangaul german un mail...vor primii inu si yugioh ep noi asta era vorba dar am auzit ceva si de conan dar nu-l mai prind !Shimata!nu-mi mai amintesc pana unde au dat ranma n-a fost toata seria?adica pana cand vine mama lui...(atatea s-au facut din pacate)nu mai stiu...ca ranma a fost de mult pe rtl2......
Narumi
Am auzit ca se va redifuza pe RTl incepand de luna viitoare; asta pt. cine mai prinde!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.