Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sailor Moon - Episoade si filme
Anime-Club Forum > Detaliat > Sailor Moon
Iulian87
Acest topic vreu sa il adresez in special celor care nu au seriile Sailor Moon pe calculator, dar vor sa le aiba. Am gasit niste site-uri de pe care poti sa downlodezi episoadele 1-46 si 148-200 in format RealMedia si nu ai nevoie de BitTorret sau de alte programe ca sa le iei!!! Totusi va recomand sa le downlodati cu FlashGet ca sa mearga mai repede!



http://www.smvideo.meoko.com/download/index.htm

http://www.princessserenity.net/



A, da, am mai gasit un site de pe care poti sa downlodezi toate filmele Sailor Moon, numai ca viteza site-ului este cam mica! Iata site-ul:



http://www.maxiol.com/smproject/index.html



Cam atat. Sper ca v-au placut site-urile si daca stiti si alte site-uri de pe care poti sa downlodezi si restul episoadelor sa mi le ziceti ca eu numai episoadele alea le am pe calculator si as vrea sa fac rost si de restul!!!

Mersi anticipat!!! biggrin.gif
presedintele
chestia este ca nu inteleg nimic de pe acolo. nu stiu rusa sau slavona. Ce ma fac? /hmm
Iulian87
Nici nu trebuie sa intelegi ce scrie! Te iei dupa cifre (1=episodul 1 etc.) biggrin.gif

Oricum episoadele sunt in japoneza si sunt subtitrate de fani in engleza (sper ca stii engleza, ca daca nu... :cry: ).Sa nu uit... episoadele sunt impartite in 2 parti, asa ca downlodeazale pe amandoua!! Pe site-ul cu filmele apesi pe "download" si apoi ar trebui sa te descurci!!!
Immortality
Nice!Dar la downloadu meu de 15kbs/sec nu prea cred.presedintele,esti fan Seijuro Hiko?

Bine ai venit in clubul meu.
presedintele
QUOTE(Immortality)
presedintele,esti fan Seijuro Hiko?
Bine ai venit in clubul meu.
Din pacate, spre rusinea mea (cred :x ), nu stiu despre cine este vorba.

[later edit] Ok! M-am prins şi eu, ?ntr-un final despre ce este vorba. Drept să spun nici nu ştiu cine este, din ce anime este ( Rurouni Kenshin, probabil) /hmm . Aveam nevoie de un o imagine si din toate pe care le-am găsit aceasta mi s-a părut mie că mi se potriveşte /^_^ .
Ingerasu
Eh... ca tot veni vorba... uite ce am gasit eu azi pentru baieti si fete... e adevarat ca sunt torrent si mai au si multi giga dar asta e... macar calitatea e buna:



www.psihoterapie.ro/Radu/Torrent/sailormoon.zip



Just Save Target As si despachetati... sper sa va infigeti careva la ele biggrin.gif ca eu sigur nu o sa fac fata
shepte
pt care vrea poa sa ceara de la mine am eps 1-73, 90-145, 167-200 toate avi dvd rips ...





scriu dvd free numa blank imi trebe smile.gif
Immortality
www.boxtorrents.com
www.animeyume.org
www.anime-avatar.net
Dar aveti nevoie de bittorent ca sa le dld.Cam toate sunt ogm-uri.
Java-Leen
Asta chiar e o informatie de tinut minte pe viitor. Pana acum nu reusisem sa fac rost decat de un episod-rezumat, si chiar vroiam sa fac rost si de ceva nou....
Multzam din sufletzel! happy.gif
Julia Joanne Black
mai bine cauta pe www.torrentz.com.Dai search la Sailor Moon si vei gasi DVD-rip primele 4 serii(1-166).De fapt pe acest site gasesti orice vrei tu legat de Sailor Moon si nu numai wink.gif

PS:DVD-ripurile ocupa 60 de gb(un ep avand 300-400 mb).Dld placut biggrin.gif
Nessaja
Pe www.sailormooncenter.net gasesti R, S si SuperS in torrent si descarcare directa de pe SendSpace. Stars este in lucru si poti descarca direct primele 2 episoade. + Clasic dar doar Dub in engleza. Sunt OGM-uri exceptand Stars - AVI.
Axl_Rose
www.supersailoruniverse.com gasiti episoadele in format .rmvb
Jeanne
am luat pana akm Sailor Moon,Sailor Moon R,Sailor Moon R Movie si mai am cateva ep si termin si Sailor Moon S de pe www.sailormoonfansubs.com
Nessaja
Himura-Kaoru.com: seriile in format rm. Lipseste seria S iar SailorStars avanseaza pe masura ce avanseaza si pe Sailor Moon Center, ale caror episoade le recodeaza ei in format RealMedia. Plus mai multe serii si J-Drama.
Shayera Hol
Alte site-uri pentru download-area episoadelor nu mai stiu nici eu inafara de astea, dar prefer sa le vad pe internet la adresa www.youtube.com unde aveti tot ce va trebuie, adresa pe care sunt sigura ca o stiti si voi. rolleyes.gif
just girl
QUOTE(Shayera Hol @ Nov 11 2006, 11:24 PM)
Alte site-uri pentru download-area episoadelor nu mai stiu nici eu inafara de astea, dar prefer sa le vad pe internet la adresa www.youtube.com unde aveti tot ce va trebuie, adresa pe care sunt sigura ca o stiti si voi. rolleyes.gif
*


pe youtube sunt mai bine spus secvente de 5 10 sau chiar 2 minute...deci e mai mult un site cu secvente
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.