Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /usr/home/roanime/forum.anime-club.ro/forum/lofiversion/index.php on line 655
Anime-Club Forum > Fantasy Special in Romania
Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Fantasy Special in Romania
Anime-Club Forum > Non-Anime > Fantasy
Fantasya
prea putin mediatizat in ro dupa parerea mea si a multora smile.gif acum avem un taram fantasy pe care incercam sa-l promovam

http://forum.ceainyk.ro
Ranma-kun
hm.. am dat o privire peste acel forum, nu mi-am prea dat seama despre ce este vorba, ar fi frumos daca ai face o descriere mai ampla decat cele 2 randuri postate anterior :wink:
Sidonix
hm...fantezia pe forumul asta nu ma incita...e prea la indemana...fantezia europeana e atat de diferita fata de cea asiatica...viziuni diferite asupra lumii...ceea ce cunosc nu ma mai atrage...mi-e sete de ceva nou...out of my reach :roll:
Tenshi
Sid wrote:

ceea ce cunosc nu ma mai atrage...mi-e sete de ceva nou...out of my reach

...imi pare rau sa te dezamagesc... Nimic nu e nou sub soare... /hmm /smile
Sidonix
heh...tenshi u're so wrong...if u watch with the inner eye u'll see amazing things...things that will make u wonder why u couldn't see them before....eu nu am timp sa admir cite lucruri uimitoare se ascund pe cararile mele :roll:
Samidare
Mai eu sunt pe forumul ala si tin sa va spun ca e super misto. Sunt fel de fel de sectiuni. Nu vreti fantasy european, foarte bine, puneti un thread cu fantasy asiatic. Chiar ar prinde bine..;P /happy.gif
Demona
Yeah! Go Samidare go! wink.gif Mi-e ca iar se incepe cu batai shi replici acide care "fantasy" e mai bun. Oricum prin Romania nu sunt multzi care sa cunoasca prea bine nici un fel de fantasy. Nu zic ca eu shtiu, zic in general, pentru ca nah, e shi asta un subiect care mai trebuie shi studiat, nu numai citit... But whatever! :roll:
Samidare
Yeah! Go me!! Woot!! (does happy dance) /happy.gif
BlackHand
Nu pot sa cred ca nu sunt multi. Sunt chiar foarte multi (cel putin asa-mi place mie sa cred). Poate m-am uitat prea mult pe Wizards of the Coast, poate am citit prea multe chestii aiurea dar Fantasy-ul european (desi este FALS spus european, trebuie numit vestic pentru ca include si creatii Americane) este o lume mult mai bogata in elemente si detalii decat oricare chestie care mi-a fost dat sa vad. Dar e pe moarte. Tindem cu totii spre lumea estului. Noi suntem dovada.
just girl
la mine nu functionesthe nush ce are..of..dar cine imik explik..si mie ce e pe forum? smile.gif
Adela
nici la mne nu merge...o sa mai incerc...poate pana la urma...
Java-Leen
Nu mai functioneaza pt ca nu mai exista, zic eu...

Am facut ochii mari cand am vazut scris Fantasy Special... exista o comunitate fantasy formata in jurul unui forum numit astfel... (me a member, yeah biggrin.gif)

http://fantasy.invd.hostwdp.ro/forum/index.php

Nu e f aratos la prima vedere, dar are niste povesti si o comunitate remarcabila... Va recomand sa va uitati mai bine inainte de a trece mai departe.. pentru ca e imposibil sa iubesti genul fanasy si sa nu iti placa acolo wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.