Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: "welcome"
Anime-Club Forum > Forum > Probleme tehnice
axi
la rugamintea lui chibi care nu mai avea timp (moamaa ce bataie isi ia acasa tongue.gif ) ... fac acest topic ...

utilizatorii subscrisi ar trebui sa vada acest "welcome" ... este vorba de randurile de intampinare care apar pe home deasupra campului cu ultimele posturi

opinati si voi asupra continutului acestor randuri ... dati-va cu parerea ce ar trebui sa contina, "ce e in plus si ce lipseste" vb cuiva cunoscut tongue.gif

eu mi-am exprimat partial opinia direct lu chibi asa ca nu o mai scriu aici ... DA, normal ca mi-e lene :wink: ... asha ca astept sa vad ce idei aveti voi, eventula si formulati sa vedem cum suna.
zeri
Pai mai intai de toate ar fi reformularea primei fraze:



QUOTE
Noilor veniti le urez sa isi doreasca se simta bine pentru ca sigur se vor simti ca acasa aici, printre oameni cu aceleasi interese.




/gg /gg /omg /happy.gif



Apoi probabil un mare banner mare pe care sa scrie ca Anime/Manga nu este egal cu Pron/Pedofilie biggrin.gif biggrin.gif Neah...just joking, e perfect cum e acuma.
momotaro
E frumos, dar ar fi si mai frumos daca s-ar formula la persoana I plural, asta ar insemna o comunitate, nu un om.



M.
Livache
mie ami place asa cum este el ,daca o sa fie ceva schimbari le iau ca pe niste surprize /gg /happy.gif
chibimox
am mai intors-o din condei .. mersi de tipuri .. se vede ca l-am facut pe graba si am formulta partial de jdemii de ori .. baaka /omg



aja .. hint me some more pls /happy.gif
Tenshi
Awwww!!! :? Am mai scris asta pe undeva... but nobody listens...... De ce nu se face o tema GIRLY a saitului.... cu culori faine (orange, de exemplu :oops: ) si la welcome sa fie personaje din Pita Ten sau DiGi Charat, sau Aru din Last Exile... ceva de genul asta...
momotaro
Acum e mai biene, da' tot nu ie persoana I plural peste tot /omg /angry /sweat



Pisoi, tema probabil ca e under construction; o sa mai dureze umpic. Eu am incercat sa pocnesc din degete ... dar nu a aparut nimic :roll: /sweat
chibimox
oi cip .. point it .. will ya ?



@Tenshi .. din pacate okiu meu de artist mi-a fost extirpat candva fara sa-mi dau seama. De cand am facut o tema, doua teme (facut - a se citi "modificat altele") si lumea nu prea a inteles ce inseamna sa faca critica constructiva am zis ca nu ma mai bag la teme deloc. Oficial Anime-Club nu are nici un responsabil cu "imaginea" din pacate .. ce putem face este, la insistentele unora, sa facem o tema cu aportul major al celui care o doreste (ceea ce nu s-a intamplat niciodata pana acum) .. oricum .. ca sa inchid paranteza offtopic inscrie-te la Develop si posteaza pe acolo
momotaro
Oki, hir gauz (citat exact, punctat pe alocuri cu punctatorul):



QUOTE
Noilor veniti le uram sa se simta cat mai bine la noi \"acasa\" si ca sa nu fie prea grea integrarea iata cateva sfaturi :  
* Cititi ce este deja scris pentru ca forumul are o vechime de 2 ani (aproximativ) si majoritatea subiectelor care va vin in minte s-au discutat deja. Va propun(em, N.A.) sa incepeti de la Anime FAQ



*Prezentati-va pe forumul dedicat noilor veniti



*Intrati si pe IRC : server=eu.undernet.org canal=#ro-anime



*Cei interesati se pot inscrie si in grupuri de useri care au topicuri de discutie ascunse din anumite motive



*Vizitati albumul. Veti gasi poze cu membri, wallpapere, FanArt si altele si asteptam mai multe de la voi (mai ales poza la albumul Membri)



*...restul va las(am N.A.) pe voi sa le descoperiti




Mai erau si alte scapari?



Tenshi: Daca vrei neaparat tema respectiva, hai sa facem un usergroup in care sa se poata inscrie cine vrea sa ajute (am vreo catziva in minte wink.gif) si sa incepem sa lucram; e clar ca de una singura nu o sa se simta sa se construiasca /sweat /angry
chibimox
Senchiu sau maci, Cip .. fixed /happy.gif



despre grup .. exista deja develop .. use that one !
momotaro
Con piacere senhor Mox. Cat priveste grupul ... eu aveam in minte un grup care sa se cheme "Salvati pisicile roz" sau ceva ... /sweat
axi
hehe ... cu toata bunavointa tenshi topicul se referea la altceva

alt big question ptr chibi... ai facut, ai dres, da eu de ce nu mai vad ce si cum? eu care mi-am dat primul cu parerea "constructiva" in stanga si-n dreapta (a se citi "peste ochi lui chibi")

ps. sper ca nu o sa apara asa cu stelutzele alea ... ce naiba?

si ce naiba cauta fan artul la paragraful ala cu vizitati albumu? nu mai zic de "si altele"

disclaimar: nevizualizand "conceptul" discut pe baza quote-ului lui momotaro
chibimox
- blocul ala acum se vede doar daca nu esti logat



- ce cauta fanart ? .. pai avem fanArt la album si oricat ai vrea tu sa fie numa poze cu membri in diferite ipostaze partea cu desenele facute de membri mi se pare mult mai importanta /hmm
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.