Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Naruto 100 comments
Anime-Club Forum > Detaliat > Naruto
Japan-UchihaItachi
Anyway!! biggrin.gif [chibi postul tine 10 zile asa ca relax smile.gif ]

S-asa am ajuns si la 100 biggrin.gif

Ce freaks suntem smile.gif

Episod misto zic io ca si 99 destul de relaxant si FUN

Mai "grea" a fost partea cu Lee dinspre sfarsit sa vezi pe cineva cum i se ia si ultima sansa de a isi indeplini visul sad.gif

Oricum se pare ca tot raul spre bine Tsunade cu 58% al ei smile.gif

[spoiler:9daac6e08c]Credeti o violeaza lee pe tsunade inainte de operatie?[/spoiler:9daac6e08c]
ptz
au dato in fillere grav oamenii.
Bawmwolle
Idei, idei, idei....[spoiler:4fa7edd730]Nu, nu o violeaza, regret sa te dezamagesc.[/spoiler:4fa7edd730]
Japan-UchihaItachi
la draq si io care credeam ca Lee has balls tongue.gif
z-kun
din punctul meu de vedere naruto si-a pierdut foarte mult din feeling. Nici nu se mai compara cu tensiunea de la primele 10-20 episoade (partea cu Zabuza). Mai mult fillere si flashback-uri numai ca sa mearga mai departe. De la episodul 64 incolo am si sters episoadele. Incet-incet imi pierd tot interesul. Ce mi s-a parut mai interesant a fost partea cu Itachi, dar vad ca au lasat-o in aer. /omg
blackinque
ma rog, fiecare cu ce-i place. sfat:sari peste urmatoarele 40 de episoade pana cand va reveni itachi in forta
ptz
teoretic pana la flashbackurile cu itachi ar trebui sa fie mai putin de 20-25 de ep. dar cum au inceput astia cu fillere e f. posibil sa fie 40 sad.gif
Demona
Bine mey, Naruto-Naruto, da` nu credetzi ca e cam lungita seria? huh.gif dry.gif
Majin
cum ma mai spus si pe alte forumuri, seria e f luyngita..si daca o tine in ritmu asta o sa aiba cam 300 de eps...cel putin...manga e mult mai ...restransa...dar astia fac un dintrun capitol manga 2-3 eps...
ja!
Coyotee
De fapt, ei intr-un episod folosesc 2 capitole. Din acest motiv au inceput cu fillerele astea cretine.

Momentan, n-avem ce face decat sa asteptam terminarea fillerelor.
Demona
QUOTE(Coyotee @ Oct 14 2005, 06:20 PM)
Momentan, n-avem ce face decat sa asteptam terminarea fillerelor.
*


Da` mai vizioneaza careva seria? Sau doar se ashtepata sfarshitul ei? blink.gif Eu nu am avut radare sa trec de episodul 25... mellow.gif
Majin
demona...numa 25 de eps ai vazut?!?!?!?!?!?!!? blink.gif ..nasol bre!!! ia pune manutza si uitate incontinuare..pana la 150 si ceva mai ai..biggrin.gif
ja!
RTS-Bone
Intradevar s-a schimbat un pic feelingu de cand a plecat Sasuke dar oricum e fain sa vezi ce misto isi folosesc si ceilalti puterile... eu vanez fiecare episod cum apare l-am si luat !
Kingofcartmanland
idem aici... toate aproape leam vazut, da ultimele is f f lame; in fine, mai avem de asteptat numa pana la 217... atunci se gata fillerele biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.