Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: anime intalniri ..........
Anime-Club Forum > Ro Anime > Cafenea > Intalniri
thira_chan
hey stiu ca sunt cativa anime intalniri cu prieteni... dar m-am gandit la ceva dece nu faceti .. cum sa-i zicem .. hm... anime intalnire cu toti fani din tara cred ca ar fii cativa oamenibuni care au veni pentru intalnire ... dar nu stiu era doar o idee ... ^^ :wink: cred ca ar fi fain sa fie u=n asemenea eveniment tongue.gif
zeri
Pai s-a mai facut o intalnire cu ocazia CERF-ului anul asta. Noi mai facem, dar depinde foarte mult de cei din provincie, cand pot ei sa vina. Noi in Bucuresti ne mobilizam destul de usor, exemplu e intalnirea saptamanala de JOI smile.gif
Kataracta
Yeap, noi avem program de bere/suc in fiecare joi. Daca sunt mai multi din afara Bucurestiului care vor sa vina sunt bineveniti. Cazare se gaseste. In general suntem cam vreo 20-30 la intalniri si crestem. In curand v-a trebui sa rezervam mese biggrin.gif
thira_chan
lol... sound cool ... as vrea sa merg si eu odata dar nu cred ca as putea desi am avut destule ocazi sa ma duc la bucuresti /sweat hmm .... ( listens to eminem ... a remix and wants to party ) daca totusi as avea ocazia tongue.gif atunce ne intalnim acolo smile.gif)
Sidonix
hehe...mdea..kata a.k.a Cpt. Spasm :twisted: are dreptate...comunitatea buc e in crestere...mai au putin si se inrudesc...cine e nashu lu Shibi?! biggrin.gif Kata? biggrin.gif sau Axi ?... /gg
Kataracta
He he, mai e destul pana la inrudire. Thira, stiu ca au mai facut cei de pe forum si niste escapade la munte si la mare. De obicei stiu ca se mai si posteaza pe forum.



Eu zic ca acum este vara, multi au vacanta, si este mai usor sa faca drumuri acum decat in timpul anului scolar
Sidonix
hm...mai e si partea cu muncitorii...eu cred ca o sa fac drumuri la buc macar o data pe luna incepind din toamna...tre sa ma intzolesc...sa-mi iau chilotzei de piele :twisted: si chestii pt sezonu friguros biggrin.gif
zeri
thira_chan tu de unde esti?
thira_chan
eu sunt din judtu Harghita tongue.gif un pic cam departe de bucuresti .... si din pacate nu prea vad ocazia sa merg la Buc. prea repede sad.gif(( cry ... darasta e ce sa fac.. trebuie sa ma multumesc cu petrecerile de aici cu prieteni tongue.gif /gg
Scorpio
thira_chan......de curiozitate cati anisori ai? Ca sa stim daca poate in 2-3 ani avem onoarea de a te avea printre noi permanet biggrin.gif...ca eu din toamna o sa fiu bucurestean biggrin.gif...si am asteptat 2 ani momentul asta.......iar acuma nu stiu cum sa plec mai repede de acasa biggrin.gif biggrin.gif
zeri
Scorpio....o sa te calmeze repede Politehnica biggrin.gif



Las' ca tot mai facem noi o intalnire mai mare cu toti otacii din tara, ne trebuie doar un evemiment mai mare.
Scorpio
Zeri...da cine a zis ca raman la poli??? biggrin.gif biggrin.gif Slabe sanse biggrin.gif biggrin.gif IAr daca mai e sa facem o intalnire nationala....cred ca ce-a mai apropiata ar fi de Revelion......numai sa avem unde sa-l facem :roll:
kaoru
so A-Chan....intalniri cu toti otacii din tara s-au mai facut.Au coincis cu CERF-ul.

Probabil ca incercari or sa mai fie.

Deocamdata si eu sunt impresionat de numarul din ce in ce mai mare al celor de la intalnirile din Bucuresti...Cand ma gandesc cati eram anul trecut....lol... /omg

sa ne inrudim?...lols....



esti binevenita oricand aici...noi ne intalnim in fiecare Joi la 19:30 in fata la TNB.

Ja!



de la CERF....cu otaci din tara

[img]http://www.chibi.dap.ro/albums/userpics/2004_04_24-CERF-DMonk/normal_cerf04-35.jpg[/img]
zeri
Ce moace de oameni destepti /happy.gif /happy.gif /happy.gif La cum decurg lucrurile la intalniri, in curand va trebui sa rezervam terasa aia cu totul joia. Dar asta numai si numai daca o sa ne ofere spectacole in fiecare seara, asha cum sa intamplat la ultima intalnire, un meci de box, o treaba acolo /gg /happy.gif /gg
thira_chan
lol.... haha.... cool... poate intr-o buna zi trag si eu o fuga pana la Buc.... dar nu prea cred ca o sa fie in curand ... imi inchipui eu cu mutra mea tongue.gif /sweat si mai ales ca eu nu sunt "o fetita cuminte" ... si nu-mi prea place sa fac cunostinte live... cu una din prietenele mele bune acuma nu demult discutam cum sa intalnit fiecare cu ea si cand a venit randul la mine.... am ramas cu gura cascata : " da eu cand am intalnit-o pe Szoszi (pe mine) prima oara eram doar noi doua afara langa club ca Kiss_csaj intrase si nu aveam curajul sa zic ceva gresit ca poate o enervam si ma pocnea .... cum era si cu cercei cu cruce si imbracata in still Rapp si un chipiu .... asa ma gandeam atunci , inainte sa o cunosc mai bine si sa-mi dau seama cat de draguta si ce buna prietena poate fii"... /smile cand am auzit prima parte am ramas cu gura cascata ... stiam ca arat infricosatoare cand nici macar nu arat un smile dar nici chiar asa tongue.gif .... ^^
zeri
Iti dai seama ca asta ne mareste curiozitatea si vrem si mai mult o poza cu tine /happy.gif
thira_chan
a da si pana nu uit .... urasc pozale cu mine .. e adevarat imi place la nebunie sa fac poze dar ca sa fiu eu in una din ele .... niciodata pfuiii... pur si simplu nu-mi place .... /angry /! si pe mirc acuma de 4 ani aproape ca sunt pe mirc ... dar oameni mai bine ma cunosc de un an live si si astia sunt oameni care sunt amici buni de ai mei sau numai cunoscuti cu care m-am intalnit si au aflat ca eu sunt tongue.gif
Kataracta
He he he Thira :twisted: Iti dai seama ce confesiune ne-ai facut aici? Cand vii la Bucuresti o sa fim cu aparatul de fotograiat doar pe tine :twisted: :twisted: :twisted:
thira_chan
ahh nu ..... grrrr.... nu cumva sa faceti asa ceva ca ma supar .... nu-mi palc pozele cu mine /omg dar poate ca nu o sa am ocazia sa merg si atunci nici n-o sa puteti sa faceti poze cu mine tongue.gif eh nu stiu ... poate o sa pun o poza pe net dar nu acuma in nici un caz tongue.gif /gg
kaoru
deja a inceput sa miroasa a spam.....thats not cool.

In privinta infatisarii....si eu sunt curios...

Iar cu pozatul...Kata...fac pariu ca deabia astepti..insa s-ar putea sa mai ai o gramada de asteptat.

Da....ar fi interesanta ideea cu rezervatul insa deja ne cunosc cei de la terasa respectiva...strada de vara e a noastra.....loll..iar spectacolul de joia trecuta a fost intr-adevar interesant....dar eu sincer nu-mi mai doresc inca unul /omg

Esti binevenita oricand Thira_chan.

Sper ca ti-a placut poza...insa acolo nu eram toti....o parte au trebuit s-o stearga mai devreme...pacat.Poate data viitoare....

Scuze...SIGUR data viitoare vom fi mai multi.



Ja ne! :wink:
Scorpio
thira...nici nu stii de unde sare aparatul..sau mai exact nu-l stii pe kata..........trust me.......o sa stai la poza :twisted:



Kaoru..........eu mai vreau....da unu mai avansat..si cu ceva material de stirile de la ora 5 :twisted: :twisted:



Iar cu "mai multi".......hmmm....poate.......desi nu cred
thira_chan
poate dar eu nu cred ca o sa particip la o intalnire din asta ... si v-ati gandit vreodata ce ar fi daca as trece pe acolo dar nu as zice nimic ... tongue.gif oricum nici voi nu stiti cumarat asa ca tongue.gif ahhh... ce rau mie cred ca iar ma inbolnaves ... o sper ca nu ........ :cry:
Sidonix
thira...stai linistita....baietii de pe forum asta sunt baieti inofensivi...nu stiu prea multe biggrin.gif ...mi-e mila de ei /cry /happy.gif
Thor
Spre deosebire de tine Sidonix :twisted: :wink: ...Bine macar k am scapat de gandul k ai fi putut veni la revelionul XII-a C tongue.gif ....Btw...Thira_chan...u... picture...NOW... tongue.gif :wink: Am mai vb noi pe tema asta...U're not gettin away this time :wink: :twisted:
zeri
Se intrevede inca un eveniment Diana la chestia asta cu pozele biggrin.gif cine stie cunoaste /gg /gg /gg
Scorpio
biggrin.gif biggrin.gif .........si pe urma sa avem un eveniment neea biggrin.gif biggrin.gif....de asemenea cine stie cunoaste.



p.s : Sid........lasa vrajeala biggrin.gif biggrin.gif........ca si tu esti baiat de pe forum /gg
kaoru
jeeeez'....ma doare capul deja....Vi s-au urcat hormonii la cap... /omg

Si mai si curge cu spam la greu....iar eu nu stiu dece naiba va stric toata distractia...gomenne.....

Si nu o sa te imbolnavesti deloc Thira_chan...si i-ati inima in dinti si indrazneste sa speri ca probabil in cativa ani vei veni la una din intalniri.Ar fi tare interesant si sunt sigur ca ti-ar placea....



Si pt. ca sunt si eu baiat si sunt chestii pe care nu mi le explic... /smile

Ia zi tu Sid....cum e cu baietii de pe forum?....Ce anume nu stiu?...e ceva si eu nu stiu? /hmm



Ja!
Sidonix
eh....baietii de pe forum vorbesc mult si nu "fac" nimic :twisted: ....

PS: scorpan tu esti baiat...eu am fost recunoscut ca barbat biggrin.gif
thira_chan
lol.... ai avut dreptate kaoru nu m-am inbolnavit ... doar nervi ma lasa.... cand ma gandesc ca trebuie sa-mi aranjez camera iarasi .... grrr cum totul e invartit in sus si jos s. Ca sa ajung la haine trebuie sa ma unrc peste tot tongue.gif /omg si nici macar nu ma lasa sa dorm calumea ... nici internet nu mai am pentru ceva timp tot la club trebuie sa vin ... poza cu mine lol mai asteapta ... cu intal;nirea mai vedem
Sidonix
da...nu abuzati de thira...va rog....e mica si inocenta /happy.gif ....kata ar trebui sa se multumeasca cu ce are acasa /gg
thira_chan
aia inteleg ca sunt mica ... sidonix... dar inocenta lol ti-ai gasit-o sid ... eu nu am stiut ca pot fi si cuminte tongue.gif si cand ma enerveaza cineva pot sa fiu de-al dracului de rau ... grrr :wink: lol ce bine se distreaza astia cu discmanul meu tongue.gif ... cum obisnuesc sa zic deobicei " ce-i al tau e al meu si ce-i al meu aia nu-i treaba ta " tongue.gif
Sidonix
hm...pai daca nu esti cuminte meriti putin spankin' on da ass :twisted: ...ori te cumintesti...ori iti place...din 2 una /gg
Thor
Okey Sid, te inteleg(k de la man to man) :twisted: , dar saraca fata...come on...mai usor cu fantaziile tale please...poate fata nu e genul ala care sa-ti satisfaca toate dorintele fierbinti.... :twisted:
Sidonix
hm...conversam si eu..thor...doar atat...fanteziile mele nu au nici o legatura cu forumu sau membri ei :roll:
thira_chan
hey Thor smile.gif) lol nici nu stiam ca my daddy is a perv. c c c so daddy addica asa :twisted: well asta e ce sa faci nimeni nu perfect asai Sid ? tongue.gif dar cum se zice marul nu cade departe de pom tongue.gif din asta intelegeti nu chiar ce vreti /! /smile
Sidonix
bad baby..bad baby...this is no way to treat your daddy... /cry
thira_chan
lol I know Daddy sorry ... stiu ca adevarul doare ... :cry: dar asta e tongue.gif /gg /humm si cum ar zice Kaoru SPAM asa ca gata .... /! :twisted: /happy.gif me is happy . face cerculete si se gandeste mai departe ... my life sux /omg that's all.........
kaoru
Sid...esti penibil deja.Termina cu aberatiile

Fata asta are doar 14 ani....lasa vrajeala asta proasta....e plictisitoare.



Si daca esti 'barbat' si te comporti asa.....e deadreptul jenibil...te faci de ras.

Si nu mi-ai raspuns la intrebare....Ma eviti....Nu-i frumos.

hai....ja ne!
Sidonix
hehe...kaoru...sincer imi pare rau /sweat ...totusi la 14 ani cum zici tu nu ar trebui sa fumeze /omg



PS: ti-am raspuns la intrebare...open :shock: your eyes....blind angel...
chibimox
Mmm .. mi se pare mie sau s-au perindat vr-o 3 subiecte pe aici .. cred ca a expirat de mult topicu.



fara suparare *closed*
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.