Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Personajul preferat
Anime-Club Forum > Detaliat > Naruto
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Bawmwolle
Uchiha Sasuke forever!Pe un foarte indepartat loc doi ar fi Gaara si Uchiha Itachi.
ruxi
same goes for me. Sasuke este si va fi personajul meu preferat indiferent de intorsaturile de situatie. Multi il considera slab, dar de la bun inceput s-a dovedit a fi un super bun luptator. Sincer, nu prea vad care e diferenta ,din punctul asta de vedere, intre el si Naruto. Amandoi vor sa devina mai buni ca sa-si atinga scopul, chiar daca tzintele lor sunt diferite. Si, pe deasupra, Sasuke provine dintr-unul din cele mai tari clanuri de ninja. Pe vremea cand Naruto se chinuia cu Kage Bunshin, Sasuke era mult mai bun. Nu are umorul lui Naruto, dar e un prsonaj foarte complex, iar aura aia de cool si untouchable il prinde de minune.







Bawmwolle
Hmm, oricat de mult mi-ar placea mie Sasuke, trebuie sa te contrazic.Naruto nu se "chinuia" cu Kage Bunshin no Jutsu.Chiar si Sasuke a fost super uimit cand a aflat ca Naruto poate face asa ceva.Sasuke a avut avantajul unei familii de la care a avut ce invata(Katon Jutsu), pe cand Naruto nu, deci stapanirea unei tehnici de un nivel atat de ridicat precum Kage Bunshin no Jutsu este un merit chiar mai mare decat al lui Sasuke.
Serpico
anyhoo, me likes Shikamaru. In mare din cauza atitudinii nepasatoare. Si pentru ca are un simt al loialitatii asemanator cu al lui Naruto.
ruxi
Shikamaru rulz. e absolut bestial personajul. super inteligent si cu o mare durere in coate de agitatia celorlalti



[spoiler:abce6ebba2]faza in care se bate cu Temari in faza a treia a examenului pt Chuunin e cel putin geniala. mi-a placut teribil.[/spoiler:abce6ebba2]
naruto2004
hm sasuke in sus sasuke in jos, cred ca e cxam acelasi lucru ca si in DB. Mai toata lumea il prefera pe Vegeta, dupa mine e eronata alegerea. Oricum vom vedea daca sasuke se va intoarce pe calea ce buna cum a facut-o vegeta.

Deocamdata pentru mine Sasuke e un inamic.
Bawmwolle
Sincer, n-as vrea sa facem o comparatie intre DB si Naruto.Si sa stiic a nu Vegita este preferatul fanilor, ci Goku.Si te asigur ca Sasuke va reveni pe calea cea buna.
Serpico
Teoretic vorbind, in manga, cam prin volumul 25 (adica ultimul aparut pana acum pe net) apare o situatie in care Sasuke trebuie sa decida daca trece de partea lui Orochimaru sau ramane de partea "Leaves"... adica daca devine rau sau ramane bun...

Dupa mine, o sa treaca de partea lu' Orochimaru si-o sa redevina bun cand s-o bate din nou cu fra-su (banuiesc ca atunci ii va dezvalui motivul pt care a macelarit clanul Uchiha... but that's just me...)
ruxi
uff .... Nu stii ca nu e frumos sa dai cu spoileru? In fine... Sper totusi sa te inseli
Serpico
uh... sorry... m-a cam luat gura pe dinainte... Speram sa fiu mai vag si sa evit spoileru', da' n-a (prea) mers... cruds! :oops:

Pe de alta parte, la cat de des mi se adeveresc previziunile, nici nu mi-as face probleme.
ruxi
o veste proasta: NARUTO WILL BE LICENSED!!!!!!!



se va gasi totusi pe funsuburi, dar ceva mai greu si cu intarziere sad.gif
Serpico
Se licentiaza serialu' sau manga? Nu de alta, dar daca licentiaza manga, ii iau la omor pe toti!!

In ceea ce priveste serialul, nu era de la inceput prin fansub? (eu nu stiu, ca nu l-am vazut, dar gasesc episoadele pe net ca ciupercile dupa ploaie, nu alta...)

In cel mai rau caz, n-o sa mai apara episoade vreo 2-3 saptamani, dupa care o sa-si revina. Am mai intalnit un caz d-asta si cam asa a fost si atunci, so don't worry! Think happy thoughts /happy.gif
Bawmwolle
Legat de anuntata veste proasta:si celebrul sistem de operare Microsoft Windows este licentiat.Teoretic.Practic, prin intermediul binecunoscutei retele Internet se poate obtine orice, prin cai mai mult sau mai putin legale. :wink:



PS:Sa nu citeasca nici un oficial de la Microsoft Romania postul asta.Nu m-ati vazut, nu ma cunoasteti. tongue.gif
blackinque
na mai comentat nimeni o luna?miar fi placut sa citesc siruri intregi de opinii.

in orice caz, i love naruto. e puternic, bun la suflet, mai bun la suflet decat oricine din serie, amuzant, si [spoiler:ecee288757]MEGA-KICKASS!![/spoiler:ecee288757]



cat despre sasuke, sunt apatetica in ceea cel priveste . am simtit ceva pentru el cand [spoiler:ecee288757]a primit sealul de la orochimaru si am crezut c o sa devina evil[/spoiler:ecee288757] :twisted: dar sa dovedit in majoritate fals . principalul lucru care numi placea era cand se dadea prin fata lui naruto ca el e cel mai puternic. opinia mea.



am ceva simpatie pentru orochimaru. bietul de el. era prea geniu pentru binele lui, ca in final a innebunit. e evident ca e nebun, se vede in ochii lui. dar imi place de el finndca nu are nici o frica[spoiler:ecee288757] nici cand vede in fata lui zeul mortii care ii devoreaza sufletul[/spoiler:ecee288757] decat de moarte si de aceea vrea sa cucereasca moartea.



ok, am cam deviat un pic. uitati o lista a personajelor mele preferate

1.Naruto

2.Orochimaru

3.Kakashi

si restu nu sunt prea sigura.lu sora mea ii place de gaara
Bawmwolle
Hmmm...faza e ca [spoiler:b1eb6ffa84]Sasuke chiar devine evil.Se duce sa il urmeze pe Orochimaru, crezand ca ii poate darui puterea necesara pentru a-l invinge pe Itachi.[/spoiler:b1eb6ffa84]
Ranma-kun
Mie-mi place de Naruto, duh... imi aminteshte asha de mult de Son Goku, e mis si prost si silly, dar este foarte determinat, nu se lasa niciodata invins, si munceshte mult pentru a-si imbunatatzi tehnica, pentru mine el e cel mai tare, si de aceea se si cheama Naruto seria, nu ajunge pe dark side niciodata, nu ca Sasuke.

Naruto rulzzzzzzz :ss:
Majin
personajul meu preferat e Sasuke! e rece,relaxat si e exact inversul lui Naruto! {in plus,Sasuke seamana ff mult cu Vegeta}.naruto imi aminteste de naivitatea lui Kakarotto,de bucuria sa de a lupta impotriva unui adversar mai puternic,mai bundar pana la urma pererea mea e ca daca naruto ar fi fost un baiat obisnui,ar fi fost un loser..

chestia care ma lasat putin perplex{dar miam revenit datorita levierului primit in cap-sankyu LSsjBrolli-}e ca Naruto si Sasuke sunt imbracati in culorile lui Kakarotto si Vegeta...

....
Bawmwolle
Vezi ca mai sus in cadrul topicului s-a exprimat dorinta de anu compara Dragon Ball Z cu Naruto, stim deja ca se aseamana foarte mult.Diferenta imensa dintre Vegita si Sasuke este ca acesta din urma are stil, clasa si charisma.Are si mult creier, pe langa muschi. tongue.gif
Demiurgus
Naruto si Sasuke, doua personaje obisnuite :> Naruto e aiuritul de serviciu, Sasuke coolness-ul in persoana. Mdeaa ...



Personaje preferate? Uh, sunt mai multe si am impresia ca i-am mai enumerat eu acum ceva timp. Asadar, imi plac: Shikamaru, Haku, Ero-Senin (am uitat cum il cheama, nenea cu povesti deocheate) si Kakashi. Inteligenti, potoliti, puternici, loiali. o/
Ayumi
Personajul meu preferat ii Kakashi il ador imi place mult cum arata si imi place comportamentul lui biggrin.gif si imi mai plce de Sasuke,Haku si Itachi. /love
Majin
lolz..sethi!!nu o sa mai compar pe sasuke sau orice persoanj din naruto cu vreun pers din dbz,dar sasuke prea seamana cu vegeta ....si mai laso cu fazele de saiyan = baka...nu toti erau cretini....

kso ! !!
Japan-UchihaItachi
QUOTE(Majin)
personajul meu preferat e Sasuke! e rece,relaxat ....






daca sasuke e rece si relaxat atunci itachi ce e ?

nu-mi spune ca itachi ti se pare agitat si foarte calduros

tz





user posted image
Majin
da man..ai ff mare dreptate,doar ca atunci cand am facut postarea nu ajunsesem la intoarcerea lui ...dar aschia nu sare departe de trunchi ! biggrin.gif
ruxi
pana nu vad care a fost motivul real pentru care Itachi a facut ce-a facut, ma abtin sa emit pareri despre el. Sasuke macar e foarte motivat. Sasuke is still my favorite, urmat de Gaara si Shikamaru.
Kataracta
Ai sa afli o parte din motivul lui Itachi de abia peste vreo 10-11 luni cand ajung cu episoadele la povestea din manga.



Pentru cei care vor sa stie cititi manga-ul biggrin.gif
Japan-UchihaItachi
QUOTE(Majin)
da man..ai ff mare dreptate,doar ca atunci cand am facut postarea nu ajunsesem la intoarcerea lui ...dar aschia nu sare departe de trunchi ! biggrin.gif






Sasuke Is weak

It's nothing compared to Itachi or Naruto

Damn he doesn't stand a change against Neji either
Kataracta
Despre diferenta dintre Itachi si Sasuke nu am sa comentez deocamdata.



La comparatia dintre el si Naruto e alta treaba. Pe Naruto l-a scos de foarte multe ori din belea, demonul care e in el (parca ii zice Cubi). Fara el nu ar fi putut sa il bata pe Gaara, sau pe Haku (para casa ii zice)



O bataie intre Naruto si Sasuke este inevitabila, dar asta o sa fie mai incolo.



Cu Neiji chiar nu stiu. Acum facem doar speculatii. Amandoi au cate un Blood-line limit (parca asa ii zice) Ar fi interesanta o bataie intre ei doi dar nu cred ca o sa vedem asa ceva
Japan-UchihaItachi
QUOTE(ruxi)
pana nu vad care a fost motivul real pentru care Itachi a facut ce-a facut, ma abtin sa emit pareri despre el. Sasuke macar e foarte motivat. Sasuke is still my favorite, urmat de Gaara si Shikamaru.






You dont't know very much about Uchiha Ici zoku do u? [no offence , gomen]

[spoiler:d110930912]Itachi a aflat ca poseda capacitatea rara[aparea 1 data la cateva generatii la f putini membrii][dupa ce si-a omorat cel mai bun priten] de a folosi mangekyo sharingan!!

a realizat ce putere are cu mangekyou sharingan si a stiut ca este mult superior clanului sau cel putin banuia.

Ucigand pe toata lumea din clan a fost un test de putere a vrut sa vada cat de puternic e; think about it ....

Uchiha ici zoku era cel mai puternic cel mai superior clan din konoha, deci daca a reusit sa omoare tot clanul a realizat ca era mult prea puternic ca sa mai stea acolo!!

Sasuke e la fel!! Itachi said so

"Am ramas persoana pe care tu o admirai si m-am comportat ca fratele tau in care aveai incredere doar ca sa vad daca aceiasi putere ca a mea o ai si tu"

Si Itachi totusi cred ca tinea la Sasuke de vreme ce l-a lasat in viatza [oarecum un motiv idiot faza cu AVENGERUL] . Cred ca vroia ca si frate'sau sa devina la fel de puternic si stia ca daca sasuke nu e motivat destul nu va reusii deci prin masacrarea clanului nu numai ca si-a testat propria fortza dar a dat lu' sasuke un motiv sa caute sa devina puternic!!

Deci A FOST DOAR UN TEST DE PUTERE [a ucis de unul singur cei mai puternici shinobi][/spoiler:d110930912]





user posted image
Kataracta
Heh, Japan-UchihaItachi ruxi nu cred ca vrea sa stie ce o sa se intample. Mai e destul la anime ca sa ajunga la zi cu povestea din manga.



[spoiler:09c918dd24]Totusi eu ma indoiesc de motivul lui Itachi pentru care l-a lasat pe Sasuke in viata. Parerea mea e ca exista un ulterior motiv.

Ori sa i se alature odata ce Sasuke gusta din putere, sau poate ca are mustrari de constiinta si vrea sa fie cineva care sa il ucida.

Nu m-ar mira daca toata povestea cu uciderea clanului Uchiha a avut un alt scop. De exemplu infiltrarea in organizatia aia secreta (imi scapa numele) Si parca vad ca mai incolo in poveste Itachi o sa redevina protectorul satului. In fine, vom vedea[/spoiler:09c918dd24]
Japan-UchihaItachi
QUOTE(Kataracta)
Heh, Japan-UchihaItachi ruxi nu cred ca vrea sa stie ce o sa se intample. Mai e destul la anime ca sa ajunga la zi cu povestea din manga.  


[spoiler:96fd97ec97]Totusi eu ma indoiesc de motivul lui Itachi pentru care l-a lasat pe Sasuke in viata. Parerea mea e ca exista un ulterior motiv.  
Ori sa i se alature odata ce Sasuke gusta din putere, sau poate ca are mustrari de constiinta si vrea sa fie cineva care sa il ucida.

Nu m-ar mira daca toata povestea cu uciderea clanului Uchiha a avut un alt scop. De exemplu infiltrarea in organizatia aia secreta (imi scapa numele) Si parca vad ca mai incolo in poveste Itachi o sa redevina protectorul satului. In fine, vom vedea[/spoiler:96fd97ec97]








Intrebare: ai citit manga ??



user posted image
Kataracta
Pana la ultimul capitol biggrin.gif Acum astept sa apara azi urmatorul biggrin.gif
Japan-UchihaItachi
QUOTE(Kataracta)
Pana la ultimul capitol biggrin.gif Acum astept sa apara azi urmatorul biggrin.gif






No offence then

READ IT AGAIN si o sa vezi faza cu itachi





user posted image
Kataracta
Ce faza cu Itachi? Aia care ai zis-o tu? Am vazut-o dar asta nu inseamna ca nu poate mai incolo sa apara alte intrigi.



[spoiler:47a9d8cdaa]In manga s-a ajuns sa zica povestea din punctul lui Sasuke de vedere. Sunt sigur ca producatorii nu au facut asa de simplista povestea. Intotdeauna exista motive ulterioare[/spoiler:47a9d8cdaa]
Japan-UchihaItachi
QUOTE(Kataracta)
Ce faza cu Itachi? Aia care ai zis-o tu? Am vazut-o dar asta nu inseamna ca nu poate mai incolo sa apara alte intrigi.  


[spoiler:51dede8ff3]In manga s-a ajuns sa zica povestea din punctul lui Sasuke de vedere. Sunt sigur ca producatorii nu au facut asa de simplista povestea. Intotdeauna exista motive ulterioare[/spoiler:51dede8ff3]








sunt amintirile lu sasuke si zise chiar de itachi

Nu ai cum sa zici altfel cand, chiar itachi spune de ce a facut ce a facut



[img]http://home.ripway.com/2004-2/71871/LoStsig.jpg[/img]
Bawmwolle
Naruto a fost, asa cum ati spus, salvate de multe ori de Kyuubi.[spoiler:d220b2047d]Asta este norocul lui.Ganditi-va la o lupta Sasuke Cursed Seal lvl.2 vs. Naruto, fara ca acesta din urma sa beneficieze de puterea Kyuubi.[/spoiler:d220b2047d]In cazul lui Neji, nu are rost sa se faca aceasta comparatie si nu sunt nici indicii in serie.Personal, cred ca Sasuke a fost inca de devreme in serie mai puternic decat Neji.Cu Itachi este normal sa nu existe termen de comparatie(inca);doar scopul lui Sasuke este sa il omoare pe frati-su(si asta o stie toata lumea care a trecut de ep.4) si asta se va intampla probabil catre sfarsitul povestii.
blackinque
nu stiam ca sa ajuns asa de departe cu manga. poate reusesc so downloadez si eu odata, uff, e greu fara net
ptz
Ba degeaba comentati atata ca ala e mai tare ca celalalt e mai tare...e f simplu.

Fiecare are un IMBA in el (imba=imbalance)...incepand de la Kyuubi si Shusaku care sunt f.f.f imba continuand cu bloodline limit Uchiha,Hyuuga etc. sau altfel de IMBA Shikamaru de ex e mai destept decat prevede legea.

Naruto fara Kyuubi sio fura lejer si de la Sasuke si de la Neji si de la sora mai mica a lu Sakura(jk).Cu Kyuubi pana si Orochimaru vrea sai ia glanda.

Japane nu mai manca cacao ... Sasuke nu e slab...are potentialul sa devina la fel de puternic ca fracsu ... dar nu are rabdare si spre deosebire de Naruto alege calea mai usoara(curse seal bla bla).

Orochimaru nu cred ca a plecat din Akatsuki pt ca se simtea amenintat de Itachi ... doar dupa ce si-a pierdut mainile a spus ca Itachi e "poate" mai puternic decat el.A plecat pt ca obiectivele lor erau diferite el dorindusi sa distruga Konoha si sa devina immortal.Orochimaru inca este cel mai important evil character dp tabla.Long live Oro !!!
Japan-UchihaItachi
HUo ma :twisted:

Acum mi-a venit aliatul v-am mancat smile.gif)

Bey ptz sa stii ca nu ai dreptate la faza cu sasuke mai bun ca itachi...

Pentru ca naruto avea o cantitate de chakra mai mare ca a unui hokage [kyuubi] doar ca, corpul lui nu o accepta !!

Dar ai vazut cand e in primejdie are puteare de 10 ori mai mare si instinctul criminal ceea ce sasuke nu sau itachi nu vor reusii niciodata !!

Intr-adevar la ora actuala nu cred ca se poate compara cineva cu itachi , poate doar jiraya si tsunade.

Dar daca naruto ar avea carsta lu kakashi sa ziceam nu ar exista nimeni mai puternic ca el

SI despre faza cu ORO, oro a parasit akatsuki inainte de a ataca konoha

a parasit akatsuki cand a intrat in chunin exam de il vroia pe sasuke!!

si naruto fara kyuby pot sa pariez ca e mai tare decat sasuke fara curse seal!!

Anyway welcome to the forum acum am cu cine sa postez si am aliat impotriva unora smile.gif) :roll: :twisted: :twisted:
ptz
parerea mea ca sasuke fara seal e mai tare decat sasuke cu seal...el poate sa evolueze ca si itachi are kekke gekkai Uchiha . Sealul este doar o lupta intre darkness si light care se da in el.Dak alege darkness devine mai puternic dar isi pierde vointa etc. Sasuke fara seal e totusi un Uchiha si are potentialul sa dezvolte ac. tehnici ca Itachi in viitor...tehnici pe care un Naruto fara Kyuubi n-are cum sa le opreasca imo.

Nu am spus ca Sasuke e mai bun ca Itachi doar ca ar avea potentialul sa ajunga dak nu mai bun macar la fel de bun dak tinea drumul drept...protecting the loved ones bla bla that is when u are truly strong.

La Oro sunt de acord a parasit Akatsuki pt ca si-a dat seama ca scopurile lui difera de ale organizatiei.Nu cred ca Itachi sau ceilalti din Akatsuki ar fi de acord cu un Oro cu Sharingan smile.gif ar fi prea IMBA.
Bawmwolle
Intraznesc sa te contrazio zicand ca Orochimaru este, cu singurata, cel putin la fel de puternic ca Itachi, chiar daca are manutele ferfenitite.Poate chiar si Naruto, daca ar beneficia de 100% din puterea Kyuubi-ului ar putea fi egal cu Itachi.Tine cont de faptul ca Orochimaru, desi a avut un handicap, cu greu a pierdut in fata lui Jiraiya si a lui Tsunade(chiar daca Jiraiya era drogat, este totusi un Sannin).
ptz
Orochimaru a pierdut grav cu Jiraya si Tsunade...de fapt nici nu sa batut cu amandoi simultan doar Tsunade la dominat.Ideea este ca Orochimaru fara jutsuri este imo la 20% ... imaginativa un Edo Tensei cu fracsu lu Tsunade sau fostu ei gagic...nu mai se misca saraca 6 luni si nui mai trecea tremuriciul.Sandaime Hokage a stiut el ce a stiut si na murit degeaba totusi cand ia luat mainile lui Oro.

Oro din ep 70 avea puterea sa distruga Konoha...era mai puternic decat Itachi...acum cauta sa isi recupereze cea mai mare putere a lui:jutsurile.

Imo Naruto nu are cum sa beneficieze de 100% Kyuubi ... pana la urma Kyuubi este un youma diabolic care a vrut sa distruga Konoha...dak Kyuubi l-ar poseda pe Naruto ar fi ca si cum el ar trece de parte intunericului si asta nu tre sa se intample.Oricat de puternici ar parea Naruto si Sasuke acum (in manga) totusi nu cred ca fac fata 1 minut in fata lui Itachi sau Kakashi...totusi au 13 ani si sunt genini.
Japan-UchihaItachi
I agree de faza cu 13 ani smile.gif

Anyway acum spoiler

[spoiler:4ed657653b]Ce credeti ca ar fii facut itachi daca s-ar fi luptat cu orochimaru exact cum s-a luptat oro cu sandaime?

Adica jutsu ala cu intunericul, sandaime a scapat ca a facut Fuin jutsul ala dar sunt curios ce ar fi facut itachi[/spoiler:4ed657653b]
Bawmwolle
Eu raman la parerea mea...Orochimaru nu a pierdut grav, putea sa castige chiar.Nu uita ca Jiraiya si-a fractura o coasta si un picior.Iar daca Tsunade nu avea "norocul" sa treaca peste hemofobie, nu stiu ce s-ar fi intamplat.Inca un avantaj pentru Orochimaru, Manda este cel mai puternic summon dintre cei trei.
Japan-UchihaItachi
1. niciunul dintre sanini nu cred ca se putea compara cu Tsunade si asta prin simplul fapt ca ea nu putea sa moara in lupta

2.Tsunade la zapacit pe oro lejer la rupt cu bataia sa moara masa

3.si daca naruto il naruto il sumona pe kyuuby ? smile.gif :twisted:
Kataracta
Voi uitati un lucru. Orochimaru nu putea sa lupte la maximul capabilitatilor sale (nu putea sa isi foloseasca mainile si, deci, nici un jutsu)
ptz
asta incerc sa spun de 8 zile...orochimaru nu era la full power in lupta cu jiraya si tsunade...daca avea jutsuri ii trimitea acasa repede (cel putin pe jiraya in stare drogata pt ca jiraya full power vreau sa cred ca poate sa ii faca fata lu orochimaru cu jutsuri macar asa un episod-doua).

Itachi nush d c am impresia ca nu tine cu genjutsu impotriva lui pt ca deh...sharingan imba.
blackinque
Orochimaru rox. eu zic ca el e cel mai puternic , cu mainile in perfecta functiune binenteles... si sunt de acord cu ptz. am impresia ca sa jucat cu tsunade in ep 96-97, fiindca la sfarsit nu parea suparat de infrangere. avand in vedere ca poate sa invie mortii ca sa lupte de partea lui si isi poate creea servitori puternici (sound's five) nu prea stiu cine ar putea sal invinga. cu greu pot sa mil imaginez pe itachi batandu-l...
ptz
confuzie...nu am zis ca oro sa jucat cu tsunade dimpotriva...si-a furat-o in ultimul hal.Dar asta e nivelul lui dupa lupta cu Sandaime... este un ninja care se bazeaza pe jutsuri(no maini=no jutsuri)...dupa cum a si spuso crezul lui este ca cel mai puternic ninja este cel care stie toate jutsurile si din ac. cauza vrea sa devina nemuritor.Deocamdata Orochimaru trebuie sa revina la puterea din ep 69-70 (a ucis 2 hokage si a redus la jumate puterea celor din Konoha) adik sa isi recapete mainile.
Japan-UchihaItachi
QUOTE(blackinque)
Orochimaru rox. eu zic ca el e cel mai puternic , cu mainile in perfecta functiune binenteles... si sunt de acord cu ptz. am impresia ca sa jucat cu tsunade in ep 96-97, fiindca la sfarsit nu parea suparat de infrangere. avand in vedere ca poate sa invie mortii ca sa lupte de partea lui si isi poate creea servitori puternici (sound's five) nu prea stiu cine ar putea sal invinga. cu greu pot sa mil imaginez pe itachi batandu-l...






BTW dooh itachi= sharingan = copying jutsu ???

Orochimaru Vs itachi da?

Foloseste cum ai zis tu kucyiose edo tensei, itachi copiasa si il foloseste....

Si daca itachi il imobilizeaza pe oro it's over

Mangekyou ......bye bye
ptz
bullshit amice...copiaza kuchyose sora lu ciprian...in caz ca nu ai fost atent kuchyose merge la putine persoane...cel putin pe Gamabunta il sumoneaza doar aia care sunt scrisi pe ditai pergamentu ala care il cara Jiraya dupa el...presupun ca la fel e si cu toata summonurile celelalte(Mando, Enko Enma si melcu ala chiar si javrele lu kakashi).Auzi copiaza kuchyose si apar ce ? 2 de mando ? luooool hai acu sa nu exageram cu sharinganu.La fel Edo-Tensei si alte kinjutsuri de ale lui Oro pe care nu ai cum sa le copiezi ca doar no fi sacrificat Itachi vreo 5-6 persoane just in case poa tre sa copieze vreun jutsu care cere sacrificii.Cu sharinganu copiezi jutsuri din astea mai de vara un Katon un Suiton o atentie.Nu pe Gamabunta!

Si la final dau un citat din semnatura unuia d p gotwoot special pt japan :

"Dear forum members:

In a VS thread, saying something in the lines of "Itachi will do mangakyou sharingan and win" will be counted as crap from now on. So by all means, please restrain your crap outlet to the toliet, and avoid sparding shit on the messge board.



Thank you. "

lol saaaau ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.