Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: sugestie
Anime-Club Forum > Forum > Probleme tehnice
zeri
Am si eu alta sugestie: daca va tot pricepeti voi la treburi d-astea de ce nu faceti cumva ca stirile alea ce apar in josul paginii sa fie trimise cumva pe mail, ca un topic reply notification.



De exemplu era sa ratez stire de senzatie:

QUOTE
The new Ah! My Goddess TV series, set to air later this year, will take place after the OVA series and follow the stories laid out in the original manga series. Hiroaki Ghoda has stated in a TV interview that, should the show prove to be popular, he would like to animate the entire manga series
:shock: :shock: :shock:



Anyways...doar daca nu e mare bataie de cap...ca e usor sa dai din gura cand nu stii nimic biggrin.gif
chibimox
Ar fi o idee .. dar sa vedem cum am pute sa o punem in practica si daca ar folosi la ceva. Scopul blocului de la AnimeNewsNetwork e se te uiti la el destul de des pentru ca e generat automat si sunt .. stiri biggrin.gif .. plus ca ai primi mailuri de instiintare destul de des pentru ca astia sunt destul de harnici si ai sa ajungi la un moment dat sa le ignori la fel cum le ignori si pe pagina de index.



dar o sa tinem cont de propunere si poate daca mai insista lumea poate o sa o si punem in aplicare inaintea altor planuri biggrin.gif
zeri
Tocmai am vazut o treaba. E o poza in albumul de la Spirited Away care nu are ce cauta acolo...please fix it or you'll get you ars kicked. :twisted: laugh.gif
Sidonix
yep e din Gunm...la faza cu emailu..heh...eu prefer sa fiu ignorat..prea multe stiri bune sau proaste imi afecteaza imoralu din mine biggrin.gif
Kataracta
Ti-am mutat eu poza Zeri dar sa stii iti dau voie sa chicui Chibi's ars tongue.gif
chibimox
moved
zeri
Nu ma pricep eu prea bine, dar, daca tot avem domeniul, nu se poate face o redirectare automata pe roanime.dap.ro. Avem host (DAP), avem domeniu, de ce cand tastezi anime-club.ro nu se poate face sa te trimita pe dap?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.