Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Atentie!
Anime-Club Forum > Detaliat > Bubblegum Crisis
Scorpio
Ca sa nu mai iasa discutii fac un anunt:

Atentie! Acest topic contine spoilere. Cine nu vrea sa afle cum decurge/se termina o serie discutata sa nu intre. Postatorii nu-si asuma raspunderea pt. cazuri de pierdere a interersului biggrin.gif
DMonk
Da, dar in cazut anumitor seriale care au mai multe serii, cum e Bubblegum Crisis, ce sa faca cineva care a vazut numai una din serii?
Eu ma gandesc ca ar fi util sistemul pe care l-am vazut pe alte site-uri:
*Spoiler 2040 sau
[Spoilers prima serie]
Sigur, asta se refera la sfarsituri sau la scene importante. Daca de ex. se vorbeste de armurile pe care le au intr-o serie sau alta, nu e chiar spoiler.

..Never mind, just sharing my thoughts
Scorpio
Acuma spune-mi si mie la ce ai postat aici? Cand asta era un anunt la care nu trebuia postat ceva. Da ma rog....

Nu zic ca ideea nu are ceva adevar.....dar tot acolo ajungi. E spoiler si gata. Nu ma intereseaza cei care au vazut numai 2040 si n-au vazut OAV-urile sau Crash! si nu vor sa afle cum sta treaba. Eu l-am facut pt. toti care au vazut si vor sa vorbeasca sau vor sa afle despre ce n-au vazut.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.