Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Un bug mic
Anime-Club Forum > Forum > Probleme tehnice
Kataracta
Am observat ca daca atunci cand esti in forum index si duci mouseul in casuta din tabel atribuita unui anumit forum atunci aia de lumineaza putin si daca dai click te duce pe forumul respectiv



In schimb, daca in cadrul unui forum incerci sa dai click pe casuta unui topic, in loc sa te duca pe topicul respectiv te duce inapoi in home.



Nu este prea mare problema asta ca eu oricum eram obisnuit sa dau click direct pe link.
zeri
Am vazut si eu o chestie...sau se poate sa fie de la mine pentru ca folosesc Opera....atunci cand dau la Members List si ii dau Sort by Join Date, imi afiseaseaza numele in ordine un pic haotica. Dupa logica mea pe prima pagina ar trebui sa fie ultimii inscrisi, iar pe ultima primii inscrisi...si nu prea e asha.
SebyTheDragon
Am mai tipat o data la inceput despre chestia asta....Io ziceam ca nu mi se pare normal sa apesi pe langa scris ..si sa te bage in thread...Se pare ca nu s-a remediat "bugul" ...daca se poate numi asa.. :roll: !
chibimox
@ Zeri .. aia am rezolvat-o prin ocolire



@Kata si Seby .. am mai zis : asta e un feature nu un bug .. este chiar asa de deranjant ? .. il scot (daca pot tongue.gif)
Kataracta
Heh, pai eu se mai intampla sa apas din greseala pe langa, si in loc s ama duca pe threadul respectiv ma duce in alta parte. Ai putea ori sa il scoti ori sa il pui sa ma duca la threadul care trebuie biggrin.gif
chibimox
Pei asa functiona .. te ducea la topicul respectiv .. nu ? (cel putin la mine mergea) .. ma rog it's history now



enjoy
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.