Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Navigation menu
Anime-Club Forum > Forum > Probleme tehnice
andrixnet
Tocmai am dat click in "Navigation menu" pe "Probleme Tehnice" si m-a trimis intro pagina cu o gramada de tabele cu "Forum" in ele, si in fine, jos de tot, header-ul forumului "Probleme Tehnice".



Cinstit, ma asteptat sa ma trimita direct in interiorul forumului "Probleme Tehnice".

Lista ce apare in acea pagina mi se pare inutila si doar ma pune sa dau un click in plus si sa fac scroll in plus.
chibimox
Mda .. good point .. linkurile alea mergeau bine cand indexul nu se vedea tot. Initial am vrut ca in index sa nu se poata vedea decat cel mult cate o categorie odata si in meniul din stanga sa fie linkuri la categorii. Dupa ce s-a sugerat ca era mai bine inainte cand se vedeau toate in radacina am pus codul vechi dar care are problema asta.



Intre timp cred ca trebuie sa o iau de la capat cu pasii pe portal pentru ca nu stiu unde e problema care apare la Seby cu logatul si apoi sper sa imi sara in oki iar chestia asta biggrin.gif
SebyTheDragon
Mda..e posibil sa fie de la NetScape.....

Dar chiar daca is logat...si imi zice sus welcome....mie tot imi apare in partea dreapta mai jos..casuta de login ca si cum nu as fi logat....
andrixnet
Desi n-are legatura cu ce am raportat, o zic aici :



In semnatura lui Seby (mai sus) e o poza, pe care eu o vad cu iconita rupta.

Din Mozilla dau click dreapta, view image, si uite ce am primit :

CODE
phpBB : Critical Error



Could not open roanime template config file



DEBUG MODE



Line : 423

File : /hsphere/local/home/chibimox/anime-club.biz/forum/includes/functions.php
andrixnet
Un minuscul detaliu, tot in navigation menu :



Am vazut ca toate sectiunile care au poze similare cu un tree view din windows explorer, ultima intrare are o poza diferita, de terminare a listei.



Toate cu exceptia sectiunii "News", la care ultima, "Topics", are iconita de continuare a arborelui...
chibimox
Eu vad bine semnatura lu Seby, dar ce zici tu e posibil sa fie din cauza mudului in care am incercat sa rezolv problema cu avatarii si semnaturile luate din albumul vechi - quick&dirty -. Pe viitor cand albumul va fi functional din nou aceste probleme vor disparea.



Cu meniul am rezolvat .. era din cauza ca ultimul modul care trebuia sa aiba ramura "L" era inactiv :mrgreen:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.