Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalniri - Piatra Neamt
Anime-Club Forum > Ro Anime > Cafenea > Intalniri
Pages: 1, 2, 3
Katy
Am facut topicu asta ca sa nu mai trimit atatea pm cand e vb de o intalnire. E cam greu sa gasesti oamenii si-am economisi mult tp. Daca vreti sa stabiliti o intalnire postati aci ca sa nu se mai caute lumea ca disperatii unu pe altu si sa afle ca tocmai l-ai pierdut sau ce-o zis cutare.
MuadDib
Buna ideie Katy

Cum l-am putea convinge pe Majin sa isi ia si el o cartela (orange sau connex)ca sa putem da mai usor de el ?

Cand vreti sa ne intalnim,ca pana acuma au fost cam putini cand ne-am dat intalnire.Dati-mi si mie un semn laugh.gif
Katy
N-am chef sa ies acuma. Asta e. Pai in ultimu tp eu dau de Majin destul de des. Poate altadata. Ma retrag din orice activitate pe o perioada nedeterminata. Asta e. Oricum acu n-as fi o prezenta placuta.
MuadDib
Mia spus CyBeR ca vrei sa te retragi pe termen nelimitat dar de ce ?

Dar in caz de o intalnire vii ? laugh.gif
Majin
muad,faza cu cartela nu tine.nu vreau sami cumpar si gata.subiect inchis.cat despre katy si intalnire sincer nu stiu ca sa spun.am stabilit cu kalel sa ne intlanim duminica poe la 6 in fata muzeului.cine poate sa vine...e ok!oricum am sa va zun eu in weekend..

mata ne!
MuadDib
Bine Majin dar vino si tu mai devreme cu vreo 5 minute inainte . tongue.gif

O sa vina si Yoshi :twisted:
Katy
Degeaba vreau eu sa ma retrag daca nu ma lasati. Am vrut sa-mi vad de treaba mea, atata. N-aveam de gand sa mai dau un tp pur si simplu. I-am spus si lui CyBeR si vad ca s-a aflat. De ajuns pe forum nu cred ca mai ajung. E chiar mai mult ca sigur. Mai e pana dum. Om trai si-om vedea.
Sidonix
bai daca voi nu sunteti uniti la voi in oras atunci ce sa cerem de la membri de la orase de peste 300km departare...
Katy
Ati mai fost la intalnirea aia? S-o mai tinut? Sau ati lasat-o ca intotdeauna?

Sidonix> E doar o lipsa de sincronizare. Noi suntem uniti pt simplul fapt ca suntem fani anime. Si-apoi PN e un oras mic asa ca ne intalnim destul de des.
MuadDib
Ai revenit ?

Katy,a avut loc intalniera duminica .

Ce faci duminica asta sau mai bine zis zilele astea ca daca nu ma insel nu invatati nu-i asa ?

Ma gandeam ca poate ne intalnim si noi toti daca esti de acord spune cand si unde . :twisted: :twisted:
Majin
ok..am revenit.intalnire duminica la 6 in fata la muzeu.yoshi,muad,voi veniti pe la 6 fara un sfert in fata lqa sc2!ok?poate il luati is pe cyber cu voi!

mata ne!

p.s.:kalel,clau-chan..unde sunteti?nu pot da de voi deloc!!!
MuadDib
Ok hai ca eu vin ca de obicei dar cine mai vine,ca CyBeR nu stiu daca vine la fel si Yoshi.

Ne vedem duminica

:twisted: :twisted: :twisted:
Katy
nu stiu cum faceti voi cand puneti intalnirilre cand eu nu pot. nu stiu exact dar nu cred ca pot sa vin maine. cu claudia mam intalnit azi. nu stiu daca vine. cat despre ceilalti: ma indoisc ca o sa vina toti.

nu stiu ce sa zic. asta e. eu mai vad da' nu va faceti sperante.

nu nu invatam da mai sunt si alte chestii de facut pe lumea asta.
Majin
tin sa va multumesc pt prezenta voastra duminica.am fost 3 oameni!!!!!!ce naiba?!?!?!dati si voi telefoane sa spuneti daca veniti sau nu..sa nu ami asteptam,...ok?

mata ne!
Katy
totusi eu am zis ca nu vin. nam tp zilele astea. si-apoi pe cine sa sun? ti-ai luat cartela? eu nu stiu nik decat cu o ora inainte. asta e.
MuadDib
Macar duminimca asta puteti sa veniti la aceasi ora in acelasi loc?

Spuneti dinainte daca da sau nu .
Majin
pai...eu am facut anuntzl..dar nu cred ca la mai vazut cineva in afara de noi.eu o sai sun in weekend pe kalel si clau..voi veniti nu?
Katy
Dupa cum i-am spus si lui Majin nu cred ca vin dum pt ca nu stiu cand ajung inapoi de la Suceava. sad.gif Sorry. asta e as veni si eu odata da' credeti ca dupa 3 zile de fizica imi mai arde de ceva? poate de o baie sau un pat sub fund. laugh.gif biggrin.gif promit ca odata si odata vin si eu.
Majin
bakatayo,bakatayo....dar duminica viitoare nu mai ai scuza!!!vii neaparat!
Katy
Am auzit ca lumea era pe fuga data trecuta. Eu incerc. In acelasi loc? Aceeasi ora? Daca o luati cu jocuri nici n-are rost sa vin. Si-asa de ce tii asa mult sa vin si eu? Stiu, am promis si o sa ma tin de promisiune. cu alte cuv s-ar putea sa vin. Cine mai vine?
MuadDib
Imi pare rau ca nu am putut veni duminica dar a trebuit sa fiu la o sectie de votare (ca delegat,a unui partid)

Cine a venit pana la urma? :twisted: :twisted:
Majin
muad-sama..pana la urma a ajuns si cyber{minune!!!!}am fost eu,cyber,kalel,yoshi, de-de si catalina.gabi a fost si el cu tine la sectia de votare?
CyBeR
Majin...nu aveam nici o intentie sa ajung pe acolo dar imi era in drum :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kidding! laugh.gif :twisted:

Nu stiu cand mai dau si eu pe la asa ceva.
Katy
Ok, daca mai este si dum asta vin si eu, sigur. De data asta notez in agenda; pun alarma sa sune si vin. Oricum dupa aia nu stiu daca mai dau pe forum si prin Piatra o vreme.

CyBeR> si eu fusei surprinsa sa aud ca te-ai dus :shock: de! ai avut grija sa-mi subliniezi f clar... but hey I'm in a good... chiar f buna dispozitie so me is joking
Majin
ok,am mai vb cu lumea si o sa ne vedem ca de obicei in fata muzeului la 6 duminica.fiti acolo!!!!
Katy
Eu una o sa fiu. De data asta chiar vin. Ne vedem acolo.
MuadDib
Bine oameni buni (copii) ne vedem acolo deabia astept.

Kalel nu poate veni lucreaza.

:twisted: :twisted: :twisted:
Majin
tin sa va anunt ca nu o sa apar la intalnirea de duminica asta.o sa fiu la tara "observand" cum se lucreaza la viitoarea mea casa! gomen mina,dar nu o sa apar..oricum,sa beti o bere si pt mine!
CyBeR
Offtopic:



Am zis ca eu nu o sa prea postez pe aici ca oricum ajung rar la intalniri dar....[size]IA-TI NAIBII UN TELEFON MAJIN[size=18]

M-am saturat pana in gat sa te tot caut de nebun.
Majin
hehehe...am mai spus asta si o sa o mai spun.am 2 telefoane,dar nu vreau sami iau o cartela pana la toamna!!!!!!cyber,stii nr de fix,asa ca nu vad problema!!!!tongue.gif
Katy
Problema e ca a tuturor. Pai si eu te cautam de nebuna la inceput cand puneati intalniri si nimeni nu-mi zicea si mie ca nu se mai tin. Tu? Gomene, da numa acasa nu erai.

Intalnirea de dum asta se mai tine? Eu oricum nu cred ca ajung.
Majin
wow..iao mai usor.in primul rand nu au fost intalniri amanate sau ceva de genul asta.noi neam intalnit in fiecare seara duminica in fata la muzeu.de multe ori am asteptat si jumatate de ora ca sa mai apara cineva.nu venea lumea pana la 6 juma o luam din loc si mergean la o terasa.asta ar fi prima la mana .a doua ar fi urmatoarea faza.eu de vinerea asta plec in exil la tara.nu o sa mai ajung vreo saptamana prin oras.o sa ma ingrop in casa mea de la tara si o sa ma uit la anime!!!!cat despre intalnire,nu sunt sigur.pe yoshi ,ossian si pe muad dib ii gasesti la turn sigur.cam asta ar fi.eu va salut animaniaci din pn,ne vedem peste o saptamana!!!

mata ne!!!!!!!

p.s.:clau-dono,bafta la B.A.C. !!!!!!!
Katy
Eu ma refeream la inceput cand ne-am cunoscut. Mai tii minte atunci cand ne-am intalnit in Unicnet, welll... eu stiam ca se mai tine intalnirea iar tu cand ai postat ca nu se mai tine: dupa ora la care cica ne intalneam=> la aia ma refeream.

Claudia=>mult succes la BAC. Make us proud.
Majin
momentan sunt exilat la tara..o sa ajung prin oras lunea viitoare.poate ne intalnim atunci! cine poate sa vina?!?!?
kalel
Merge cineva Duminica la intalnire? (intreaba Muad'Dib) ... shi io binentzeles wink.gif
Majin
eu ajung doar luni prin oras.....si asta pana pe la 7 seara...mergem la o bere luni pe la 2 ???
MuadDib
Bine hai ca merge si luni dar totusi vine cineva duminica

Succes la bac pt. Claudia :twisted: :twisted:
Claudia
Mersi mersi..abia astept sa scap de bac si promit ca vin si eu macar la o intalnire cu voi..pana acuma toate bune..urmeaza probele scrise iar acolo nu mai scap cu basmaua curata sad.gif

Bafta multa si celorlalti care au bac (ca stiu ca mai sunt pe forum destui...) si vacanta placuta la restul..
Katy
pai nu stiam ca se mai tine dum asta. ooops! deja e 18:30. well ne mai vedem noi si data viitoare poate vine si claudia ca doar o promis.
MuadDib
Nu-i asa ca mergem duminica asta la festivalul beri ciuc daca da ne intalnim in fata la muzeum la ora 5.00,poate vii si tu claudia. :twisted: :twisted:
Katy
laugh.gif Nu-i o idee rea. Mai ales ca s-au terminat si examenele. Inca un motiv sa mergem sa sarbatorim desi nu ne trebuie un motiv special ca sa bem o bere (mai ales ca e festivalu' berii) :twisted: biggrin.gif

In concluzie, cine merge?
MuadDib
Uite ca la asta nu m-am gandit,un motiv sa bem o bere numai ca la mine dupa o bere mai vine una si tot asa laugh.gif .

Deci cine vine?

:twisted: :twisted:
Majin
dupa cate vad eu nu vati mai intalnit...eu nu o sa mai ajung prea curand plec la mareeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!

o sa dau un semn de viatza cand ma intorc.

p.s.:yoshi,gomen pt desene..si akum sunt la mine...dar o sa le primesti sigur cand ma intorc..

la cat mai multa bere baieti {si fete} si la cate mai multe animeuri vazute!!

mata ne mina!
MuadDib
Datimi voie sa va spun ca dupa 2 ore de negocieri si vreo 5 beri eu cu majin ne-am hotarat ca intalnirea se va tine in fiecare luni la ora 2 in acelas loc (pt cei interesati) laugh.gif

Dar daca vreti sa ne inilnim si in alte zile anuntati-ma si pe mine ok. :twisted: :twisted:
Majin
ok.deci luni la 2 in fata la muzeu.fiti akolo!!!!!
CyBeR
S-ar putea sa apar si eu dar nu sunt sigur.De data asta sa aiba careva un plan unde mergem ca sa nu stam iar sa ne hotaram acolo.
Majin
ok animaniacilor.....luni la 2 juma in fata la muzeu sa fiti akolo!!!asteptam cam 15 minute.dupa aia plecam la gradina de vara...asa ca akolo ne vor gasi cei cee intarzie pe restul ...

p.s.:poate vin si niste fete.....chiar daca nu sunt de pe forum...baieti,dati telefoane!!!
Katy
cine o schimbat ora? parca era la 14:00 Am ajuns pe-acolo. Si Muad nu mi-o zis nik :evil: nevermind... ce mai conteaza... de-acu cand vin de la tara. in urmatoarele 2 sapt n-o sa ma vedeti............. nu ca pana acu m-ati vazut mult tare... /sweat
Majin
pai katy-chan..de ce nu citesti posturile anterioare?akolo scrie clar ca intalnirea s-a mutat de la 2 la 2 juma.

deci in fiecare luni la ora 2.30 in fata la muzeu{sau pe bancile din jurul fantanii arteziene}daca intarziati si nu mai suntem akolo nu disperati,de gasiti pe restu in gradina de vara!!!!!

mata ne!!!

p.s.:clau-chan!!!!!!!!unde esti?!?!?!?ne e dor de tine!!!!
MuadDib
Katy nu minti ca-ci de cand ne-am intalnit pe trecere eu am stat langa fantana inca o ora pana ce au venit restul de oameni . Asa ca nu ma invinui pe mine.

/angry /omg
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.