Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tutorial !!!
Anime-Club Forum > Arhiva > Arhiva > Anunturi
Coyotee
Din acest moment, avem un tutorial pentru voi.



Enjoy



http://www.anime-club.biz/tutorial/
Zink
Wow ..Thats some good tutorial...dar nu este illegal? stii tu..copyright...

Shhh....mai stii shi altele?
Urfe
Oh.. rezolutii mari! Sigur ca imi place.



Dar intra sau nu la w*rez? Nu vor fi probleme?
APoKLips
Mega supa dupa WOOOOOaaaWWWWWWWW! tongue.gif

Cred ca ma apuc de el... biggrin.gif
CyBeR
Danke,Danke(fara vopsea va rog!).

Cui ii pasa daca-i legal sau nu?(i didn't say that).O idee foarte buna!

Mersy Coyotee![/i]
Zink
da! thanx
Bawmwolle
Hmm....sa fie oare ce am luat eu de la tine?Imi este foarte cunoscut.Oricum, felicitari pentru munca si pentru rezultat! biggrin.gif
Shingo
:weee:

Bravo Coyotee nota 10.

Cu asa tutorial cred ca ma apuc si eu de desenat biggrin.gif
Zink
Deja am imprimat cele 128 de pagini! smile.gif am ramas fara black ink shi paper :cry: :hammering:
Coyotee
Glad you guys an' gals like it biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif



Cand mai fac rost de tutoriale de genul asta o sa le incarc.



Sper numai sa le gasesc la calitate la fel de buna ca asta, sau mai buna wink.gif wink.gif
pwLiquid
pentru cei mai intirziati - ca mine - (dar nu la cap) tutorialul a fost relocat odata cu noul domeniu la http://www.anime-club.ro/tutorial/. sper ca zic bine ce zic biggrin.gif
APoKLips
da biggrin.gif ... zici bine... numai ca eu tot nu m'am apucat de el :shock:
Coyotee
Apok, ar trebui sa te apuci sa-l citesti macar, ca in momentul de fatza mai pregatesc cateva tutorile pentru voi :twisted: asha ca pregatiti-va ca o sa le lansez in curand biggrin.gif Muhaahahahahaha
APoKLips
E citit... nu e pus in aplicare :| ... curand ... curand ...
pwLiquid
coyotee, cu tot respectu', da' vorbesti de parca tutorialul asta (prezent acum) a fost facut de tine. si astea care zici ca o sa le pui pentru noi... sint facute de tine ? daca nu, da-le credit celor care le-au facut ca asa e frumos.



have fun drawing
Coyotee
pwLiquid> nu tin minte sa fi zis pe undeva ca EU am facut tutorialele. Eu doar am integrat imaginile in cadrul site-ului pentru o accesare mai rapida. Daca ai fi intrat pe http://www.anime-club.ro/tutorial/ ai fi observat ca pe prima pagina este un text care scrie:

Tutorialele apartin autorilor originali



Inainte sa mai zici ceva asha aiurit, uita-te mai intai.
pwLiquid
nu ma gindesc la un flamewar, DAR cuvintele astea care sint ale tale
QUOTE
in momentul de fatza mai pregatesc cateva tutorile pentru voi asha ca pregatiti-va ca o sa le lansez in curand
mi se par cam prea de tot. si da, am vazut dinainte de a posta mesajul ca scrie ce scrie, numai ca... na... in fine, hai sa lasam chestia asta deoparte.



si inca un lucru... de ce nu faci si cite o arhiva cu tutorialele ca sa le poata amatorii descarca ? e mult mai usor de manevrat, iar lumea tot pe pagina trebuie sa intre pentru a le downloada... deci nu vad care ar fi problema. stiu ca am mai cerut o data chestia asta si ideea a fost respinsa din motive necunoscute.



hai salut
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.