Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Fairyland (MMORPG)
Anime-Club Forum > Non-Anime > Games > Role Playing Games (RPG)
MaTTh
Am dat de un nou mmorpg.care este momentan in beta...

pot sa va anunt ca este un turn based rpg [anime style graphics] care mere shi pe xnet.... si are ceva grafica 3d..



Deci yo le spun celor amatori ca daca doresc mai multe detalii sa intre pe

www.fairyland.com.my

shi sa vada despre ce este vorba...



Va astept in joc in curand

Me : MaTTh:level 16 Swordsman

MaYa:Level 6 Mage
MuadDib
Este foarte misto din cate vad dar se joaca online cumva . :shock: :shock:
MaTTh
yep.... dar nu e nici o problema .. mere shi pe xnet.. singura problema i pana downloadezi kitu... dar trust me.. merita
Chuppy
Mi se pare ca pe serveru in engleza sunt cam putini. E doar o prima impresie. E putin ciudat sistemu de dialog intre personaje. Cel putin eu nu am descoperit cum functioneaza biggrin.gif
Yoshi
Am dat peste un alt RPG online Ragnarok ..il gasesti pe www.ragnarokonline.com
Chuppy
De Ragnarok Online stiam de mult. E cu siguranta cel mai misto MMORPG in stil anime. Dar nu e free. Fairyland e free tongue.gif
MuadDib
Hey Chuppy ai vazut cumva cum arata sau daca ai avut ocazia de a juca Final Fantasy XI online??

Te intreb pe tine ca tu esti cel cu jocurile online (RPG) de pe aici.
MaTTh
Hes. not the only one....

yo unu am avut ocazia sa vad ce poate ff xI .. shi pot sa zic ca mii ciuda ca nu am de unde sa fac rost de el... nu este niciunde
Chuppy
Am vazut si eu FFXI. E foarte fain. Si se gaseste in multe locuri. Toate inaccesibile mie. Parca e si pe un hub de anime (use DC++) de downloadat (ask Apok pt informatii mai precise).
MuadDib
Eu incerc sa imi iau FFXI din afara cat de curand,cam in 2 luni cel mult o sa il am dar nu stiu pe ce platforma sa il iau (PS2 sau PC). Ce sugesti imi dati?
MaTTh
PLZPLZPLZPLZ... yal pe PC.. Mai sunt shi altii care il vor ..... laugh.gif
LordMethos
mdea...
nice game fairy .. il stiu de ceva vreme .. dar imi bat capu cu L2 asa ca pe asta l-am lasat pe bara
chuppy .. online freack !? since when .. credeam ca eu snt ala
... Ragnarok ... pt stiinta voastra este si free daca stii unde sa cauti .. am jucat vreo 2 luni jocu :-)) si inca cred ca mai am characterele .. pe FoxRo
cat despre FF XI cred cati bati capu depomana .. daca nu au facut astia serv pirat si din cate stiu nu sa facut ca daca era ma jucam demult ... il dldezi depomna ca e pe bani :-)
in res toate bune si frumoase si ne auzim in fairyland ,.. daac descopar ce tre sa dldez ..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.