Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Knock Knock!
Anime-Club Forum > Forum > Membri noi
Sarah
Salut! Numele meu este Sarah.
Sunt o persoana vesela, sociabila si deschisa. A trecut destul de mult timp de cand nu am mai fost activa pe un site legat de anime, dar mi s-a facut dor de aceasta lume asa ca am gasit acest loc si mi se pare destul de interesant.
Sunt fan anime de vreo 10 ani si am vazut foarte multe animeuri. Dar preferatul meu este si va ramane Death note.
In timpul liber imi place sa desenez, cu toate ca fac asta si atunci cand nu am timp liber (asta fiind "calea" pe care am ales-o in viata laugh.gif ).
Am vazut ca aveti o sectiune de fan art, ceea ce mi se pare interesant si imi voi baga nasul pe acolo.
Nu stiu ce mai pot spune despre mine, dar daca aveti intrebari voi raspunde ce cea mai mare placere.
Mumusan
Bun venit! Printre putinele forumuri care mai sunt active la ora actuala, de anime, din pacate si pe aici activitatea e foarte subtire. Enjoy your stay here.
IceJack
Bine ai venit prin pustietatea noastra! Dupa cum zicea si Mumu, forumurile mai toate, sunt pe duca. Pe la noi, pe majoritatea o sa ii gasesti prin colturi la diverse si /b/.

Sper totusi sa nu fii dezamagita si speriata de pesimismul nostru, cine stie ce se poate intampla. wink.gif
Ranma-kun
Bun venit si multa distractie.

Forumul este cam inactiv, dar daca te intereseaza vr-un topic incearca sa postezi, sau mai bine deschide un topic. Sunt multi oameni care mai trag o privire din cand in cand, si vor raspunde daca sunt interesati.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.