Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Chitaristi!
Anime-Club Forum > Non-Anime > Muzica non-anime
Bawmwolle
Stie cineva sa cante la chitara?Eu unul am zis sa m-apuc sa invat.Stiu ca e cam tarziu, dar...Are cineva vreo chitara de vanzare?
Majin
man..as avea eu pe cineva care ar vine o chitara....vrei sa ma interesez???
Bawmwolle
Mah, vorbeste cu el, sa vedem ce putem face.
momotaro
De cantat la chitara stiu eu si stie si mox. Daca vrei sa inveti, cumpara-ti o metoda de chitara si get ready sa faci bashice la degete si sa cumperi seturi dupa seturi de coarde. Hnea hnea hnea :twisted:
Bawmwolle
Daca ai fi fost atent ai fi vazut ca am postat prin aprilie...E veche faza omule...S-au intamplat multe de atunci.Nu mai fac basici la deste tongue.gif Si nu am nevoie de nici o metoda de chitara...Ci de o lama, prietenii stiu de ce /cry
Xicer
I might consider selling mine dak vrei biggrin.gif desi nush cum facem... Apropo caut tobe!
BlackHeart004
Eh, Xicer, cauti tobe ca sa te apuci tu de ele sau iti trabuie un tobar pentru o trupa? Ca yo-s destul de bun (cred biggrin.gif ) la dat cu ciocanu in nicovala biggrin.gif Sau cu profesionalism in tobe. Daca te intereseaza set de tobe, sorry, nu am cunostintza de vreo oferta sad.gif Dar trebuie sa fie ceva anuntzuri pe Internet, cel putzin biggrin.gif
trust_no_more
Chitarishi buni is cel de la Metallica shi cel de la Pink Floyd...
sandokan
jimi hendrix dupa parerea mea a fost cel mai tare chitarist
sw
UNUL dintre cei mai buni.
cum s-a scris inainte david gilmoure si kirk hamett (cu toate ca nu-l consider nustiuce...)
das preferatii mei sunt BB King, Al Di Meola, Pete Townsed (i love The Who), Les Paul, Yngwie Malmsteen, Steve Ray Vaughan, Eric Johnson si muuuulti altii.

oh, da si eu cant la chitara tongue.gif
Black Devil
Preferatii mei: John Petrucci(Dream Theater), Steve Vai, Joe Satriani, Kirk Hammett(Metallica) , Dave Murray(Iron Maiden), Adrian Smith(Iron Maiden)
Butterfly25
Buna biggrin.gif Poate pare ciudat ca intreb ,dar... nu stie nimeni pe cineva care ar dona o chitara sau sa o vanda la un pret mai mic sad.gif ??
Chiar ma intereseaza,ca nu am bani de una noua...
Va multumesc !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.