Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Hello
Anime-Club Forum > Forum > Membri noi
Yoite-San
Hajimemashite.
Numele meu este Daniela, am 19 ani si sunt studenta Aradeanca in Timisoara.
Eto... in general ascult orice fel de muzica, inafara de manele.
Sunt o persoana destul de retrasa si tacuta.
Sunt studenta la Facultatea de Arte si Design, Timisoara.
Suntem vro 3-4 oameni care suntem activi cu anime-uri. (Adica urmarim animeuri, discutam ce-am vazut, desenam)
Sunt interesata in Cosplay/Roleplay, si as fi foarte fericita sa gasesc pe cineva in Timisoara care ii interesat in Cosplay/Roleplay as well! happy.gif
Also, sunt interesata in crearea unui club anime, you know, after school clubs. Sa ne adunam mai multi, sa urmarim animeuri impreuna, sa facem schimb de mangauri, sa iesim in oras, sa desenam, the usual stuff.
So far, am reusit sa adun destule resurse ca sa fac Cosplay Yoite - din Nabari No Ou.
Ii pretty much my everyday clothing. Deci sunt 99% sanse sa ma vezi, daca esti din Timisoara, si circuli prin zona Pietelor Unirii si Operei. Sau pe la Iulius Mall <3 Ador smoothie-urile de la ultimu' etaj...
Numa sa nu te apuci sa strigi dupa mine ._. am casti in urechi tot timpu, nu o sa te aud. Eventual vii pan' la mine XD

user posted image user posted image

Eto... cam astai progresul meu cu

Anime-uri:

Watching:
---

Completed:
Angel Beats!
Claymore
Hellsing Ultimate
Higurashi No Naku Koro Ni
Higurashi No Naku Koro Kai
Higurashi No Naku Koro Rei
Nabari no Ou
Kaichou wa Maid-sama


Dropped:
Bleach
Naruto


Planning to watch:
Fullmetal Alchemist
Lovely Complex


Manga-uri:

Completed:
Katekyo Hitman Reborn!
Shaman King


Dropped:
Hellsing
Seikon No Qwaser


Eto, filme...
Death Note
Death Note: The Last Name


Some Voice Actors I love~


Takahashi Hiroki
Namikawa Daisuke
Okamoto Nobuhiko
Ikeda Masanori
Fujiwara Yuuki
Shishido Rumi
Yuzawa Kouichirou


Some Characters I love~

Yoite - Nabari no Ou
Belphegor - Katekyo Hitman Reborn!
Rokujo Miharu - Nabari no Ou
Accelerator - Toaru Majutsu no Index
Alucard - Hellsing
Schrödinger - Hellsing Ultimate
Lussuria - Katekyo Hitman Reborn!
Superbi Squalo - Katekyo Hitman Reborn!
Mammon - Katekyo Hitman Reborn!
Meguro Gau - Nabari no Ou
Griffith - Berserk


I'm open for commissions, si asta e pagina mea de DeviantART
Daca sunt intrebari, I will gladly answer!
Eto, sunt online pe Skype 24/7!
Akashiro Kitadawa
Bine ai venit Daniela in mica noastra comunitate! biggrin.gif

Sedere placuta si sa-ti faci multi prieteni pe aici !


P.S. Vad ca te-ai uitat la Angel Beats smile.gif.Cum ti s-a parut ?tongue.gif

UnDirector
Whoa... talk about being open and taking up the initiative! Credeam ca sunteti o specie pe cale de disparitie. M-ai surprins foarte placut. Bine ai venit pe Anime-Club!

Pacat ca nu esti din Constanta smile.gif)

Apreciez gusturile tale in materie de anime. Iti place genul horror? Majoritatea animeurilor pe care le-ai enumerat au o doza consistenta de horror. biggrin.gif

Sunt totusi curios, de ce Hellsing Ultimate si nu si Hellsing?
Yoite-San
QUOTE(Akashiro Kitadawa @ Jan 19 2013, 10:21 PM)
Bine ai venit Daniela in mica noastra comunitate! biggrin.gif

Sedere placuta si sa-ti faci multi prieteni pe aici !
P.S. Vad ca te-ai uitat la Angel Beats smile.gif.Cum ti s-a parut ?tongue.gif
*



Arigato gozaimasu.

Primele episoade mi se pareau okay, dar pe cum a progresat, am devenit din ce in ce mai interesata.
La sfarsit chiar mi-au dat lacrimile, cand Kanade a plecat.
Ah, am uitat sa mentionez... Ayato Naoi e unul dintre personajele mele preferate din Angel Beats! happy.gif



QUOTE(UnDirector @ Jan 19 2013, 10:29 PM)
Whoa... talk about being open and taking up the initiative! Credeam ca sunteti o specie pe cale de disparitie. M-ai surprins foarte placut. Bine ai venit pe Anime-Club!

Pacat ca nu esti din Constanta smile.gif)

Apreciez gusturile tale in materie de anime. Iti place genul horror? Majoritatea animeurilor pe care le-ai enumerat au o doza consistenta de horror. biggrin.gif

Sunt totusi curios, de ce Hellsing Ultimate si nu si Hellsing?
*



Hai desu.
Poate nu sunt genu care sa se uite la chestii cute and cuddly...
De obicei ma uit la filme horror, sau la documentare, actiuni, thrillere... chestii serioase
XD cei drept, imi place sa ma uit la ceva copilaresc from time to time.

Si Hellsing Ultimate pentru ca OVA m-a atras mai mult decat TV series-ul. Grafica and all... pare mai interesant!
UnDirector
QUOTE
Hai desu.
Poate nu sunt genu care sa se uite la chestii cute and cuddly...
De obicei ma uit la filme horror, sau la documentare, actiuni, thrillere... chestii serioase
XD cei drept, imi place sa ma uit la ceva copilaresc from time to time.

Si Hellsing Ultimate pentru ca OVA m-a atras mai mult decat TV series-ul. Grafica and all... pare mai interesant!


But cute and cuddly is .... kawaiiiiii desu neee~

Or maybe cute and cuddly eviscerated/sliced/diced/stabbed/etc ... nu vad Elfen Lied printre animeurile vizionate biggrin.gif Pana la urma, pana la un anumit nivel, seamana cu seriile Higurashi No Naku Koro Ni #.

Sincer si mie imi plac anime-urile care ma pun pe ganduri. Fie din punct de vedere sentimental, sau ahem ... intelectual *troll face*. Precum Wolf's Rain, respectiv Texhnolyze.

Yep, Hellsing Ultimate sure had a lot of eye candy.
Yoite-San
QUOTE(UnDirector @ Jan 19 2013, 10:45 PM)
But cute and cuddly is .... kawaiiiiii desu neee~

Or maybe cute and cuddly eviscerated/sliced/diced/stabbed/etc ... nu vad Elfen Lied printre animeurile vizionate biggrin.gif Pana la urma, pana la un anumit nivel, seamana cu seriile Higurashi No Naku Koro Ni #.

Sincer si mie imi plac anime-urile care ma pun pe ganduri. Fie din punct de vedere sentimental, sau ahem ... intelectual *troll face*. Precum Wolf's Rain, respectiv Texhnolyze.

Yep, Hellsing Ultimate sure had a lot of eye candy.
*



*chuckle*
Da, am un prieten care keeps going and going on about Elfen Lied...
Ii ceva gen Naruto/Bleach, cand fanii tot vorbesc despre asta, mai tot timpu...
Sau cel putin mentioneaza de el de fiecare data cand ne vedem...
Parca imi taie chefu sa ma uit...
Yoyo
Hey babe, welcome to my humble abode wink.gif
Clatite
Salut!
Likeing your anime viewed so far:D....ai sarit peste cateva?...par putine...app vad ca ai de gand sa vezi Fullmetal Alchemist...pls adauga si Fullmetal Alchemist Brotherhood...este diferit de Fullmetal Alchemist are si o grafica parca ceva mai faina:D...oricum mie mi-au placut aman2 foarte mult.
UnDirector
QUOTE
*chuckle*
Da, am un prieten care keeps going and going on about Elfen Lied...
Ii ceva gen Naruto/Bleach, cand fanii tot vorbesc despre asta, mai tot timpu...
Sau cel putin mentioneaza de el de fiecare data cand ne vedem...
Parca imi taie chefu sa ma uit...


Hmmm asa am fost eu cu Tengen Toppa Gurren Lagann. Dar pana la urma l-am vizionat si nu am regretat.

Ti-as da niste recomandari horror/serioase: Texhnolyze, Shigurui, Blue Gender, Boogiepop Phantom, Serial Experiments Lain si... Chobits (I know, but the acting/plot was so horrible it can easily fit into horror category xD )

Oh my, Yoyo and his grande entree.
Yoite-San
QUOTE(Yoyo @ Jan 19 2013, 10:57 PM)
Hey babe, welcome to my humble abode wink.gif
*


Arigato gozaimasu!


QUOTE(Clatite @ Jan 19 2013, 11:01 PM)
Salut!
  Likeing your anime viewed so far:D....ai sarit peste cateva?...par putine...app vad ca ai de gand sa vezi Fullmetal Alchemist...pls adauga si Fullmetal Alchemist Brotherhood...este diferit de Fullmetal Alchemist are si o grafica parca ceva mai faina:D...oricum mie mi-au placut aman2 foarte mult.
*



Mhm. *nods*
Mai intai sa vad cum e FMA, dupa aceea o sa vad daca voi urmari si FMAB happy.gif
Akashiro Kitadawa
QUOTE
La sfarsit chiar mi-au dat lacrimile, cand Kanade a plecat.


user posted image

Yoite-San
QUOTE(Akashiro Kitadawa @ Jan 19 2013, 11:13 PM)
user posted image
*




True!
user posted image
Akashiro Kitadawa
QUOTE(Yoite-San @ Jan 19 2013, 11:15 PM)
True!
user posted image

*




Si o faza tot de iti vine sa plangi,mai e atunci cand dispare Yui (cea cu poneytails roz) si ii zice cel roscat ca daca s-ar fii intalnit in viata reala s-ar fi indragostit de ea.

Mantears were shed sad.gif.


Dar sfarsitul a fost bittersweet,din cauza la ultima faza,inainte de final(dupa credits),cand Kanade si baiatul apar in IRL,ea intoneaza melodia ei preferata si el o recunoaste si fuge sa o atinga.

Adica de fapt a fost cam in coada de peste.Daca locul acela a fost ca sa-si traiasca viata intrerupta brusc,de ce i-a aratat pe cei 2 in viata ?
Doar ei s-au intors inapoi ?

Mind has been blown huh.gif .
UnDirector
QUOTE
Si o faza tot de iti vine sa plangi,mai e atunci cand dispare Yui (cea cu poneytails roz) si ii zice cel roscat ca daca s-ar fii intalnit in viata reala s-ar fi indragostit de ea.


I think you meant Hideki Hinata. He was my favorite from Angel Beats. biggrin.gif
Yoite-San
QUOTE(Akashiro Kitadawa @ Jan 19 2013, 11:19 PM)
Si o faza tot de iti vine sa plangi,mai e atunci cand dispare Yui (cea cu poneytails roz) si ii zice cel roscat ca daca s-ar fii intalnit in viata reala s-ar fi indragostit de ea.

Mantears were shed sad.gif.
Dar sfarsitul a fost bittersweet,din cauza la ultima faza,inainte de final(dupa credits),cand Kanade si baiatul apar in IRL,ea intoneaza melodia ei preferata si el o recunoaste si fuge sa o atinga.

Adica de fapt a fost cam in coada de peste.Daca locul acela a fost ca sa-si traiasca viata intrerupta brusc,de ce i-a aratat pe cei 2 in viata ?
Doar ei s-au intors inapoi ?

Mind has been blown  huh.gif .
*


Mh... Am plans si la faza cu Yui.
Pentru ca mai mult decat sigur voi ajunge si eu ca ea.
Am destul de multe probleme de sanatate, si stau in casa mai tot timpu...
exceptand atunci cand ma duc la facultate si inapoi...
Eto, o mica greseala, Hinata-san ii spune lui Otonashi-kun.

user posted image user posted image
Hinata - Otonashi






Da e unpic ciudat, poate e gen Higurashi? Another parallel world?



QUOTE(Akashiro Kitadawa @ Jan 19 2013, 11:26 PM)
Too bad to hear that  sad.gif .
*




Daijoubu.
Am invatat sa traiesc limitat...
Akashiro Kitadawa
QUOTE(UnDirector @ Jan 19 2013, 11:24 PM)
I think you meant Hideki Hinata. He was my favorite from Angel Beats. biggrin.gif
*




My bad smile.gif.Dar aia e chiar faza de plangi si te intrebi ce ai sad.gif.

Cred ca si Arnold ar fi plans la faza aia sad.gif.

Edit:

QUOTE
Am destul de multe probleme de sanatate, si stau in casa mai tot timpu...


Too bad to hear that sad.gif.
UnDirector
QUOTE
Mh... Am plans si la faza cu Yui.
Pentru ca mai mult decat sigur voi ajunge si eu ca ea.
Am destul de multe probleme de sanatate, si stau in casa mai tot timpu...
exceptand atunci cand ma duc la facultate si inapoi...
Eto, o mica greseala, Hinata-san ii spune lui Otonashi-kun.


That's bad. Very bad...
Yoite-San
QUOTE(UnDirector @ Jan 19 2013, 11:29 PM)
That's bad. Very bad...
*



Mhm.
But we're humans, we can adapt happy.gif


UnDirector
QUOTE
Mhm.
But we're humans, we can adapt


That's nice. Optimistic. If you have the willpower. That's all what you need to survive.
Yoite-San
QUOTE(UnDirector @ Jan 19 2013, 11:40 PM)
That's nice. Optimistic. If you have the willpower. That's all what you need to survive.
*



Am fost pesimista, pana am vazut ca se poate. happy.gif
UnDirector
QUOTE
Am fost pesimista, pana am vazut ca se poate.


Motivatia si determinarea pot face minuni cu oamenii. SI sunt direct proportionale cu potentialul lor.
Yoite-San
QUOTE(UnDirector @ Jan 19 2013, 11:47 PM)
Motivatia si determinarea pot face minuni cu oamenii. SI sunt direct proportionale cu potentialul lor.
*


Mhm
BloodSamurai
Buna Daniela .... I give you strong hugs and "smochy-smochy" tongue.gif

Frumoasa descriere si interesant ca ai sarit cu o semilista de preferinte anime. Iti place de Griffith - Berserk .... hm in manga (care continua povestea fata de anime ) de la un punct m-a facut sa urasc acest personaj .. Guts se lupta cu toti demonii and shit si e tot un om in timp ce Griffith are puteri demonice si nu prea pune efort (ok sarim peste).

Hmm inca nu ai dat detalii suficiente: inaltime / greutate / animal favorit / culoare preferata / yaoi sau yuri tongue.gif / muzica etc. (boxeri slim sau panties s.a.m.d.)

Hey vezi ca am strigat dupa tine dar erai maniaca cu smoothie-ul ala tongue.gif

O da bine ai venit ... eu sunt Stefan tongue.gif
Yoite-San
QUOTE(BloodSamurai @ Jan 20 2013, 12:09 AM)
Buna Daniela  .... I give you strong hugs and "smochy-smochy" tongue.gif

Frumoasa descriere si interesant ca ai sarit cu o semilista de preferinte anime. Iti place de Griffith - Berserk .... hm in manga (care continua povestea fata de anime ) de la un punct m-a facut sa urasc acest personaj .. Guts se lupta cu toti demonii and shit si e tot un om in timp ce Griffith are puteri demonice si nu prea pune efort (ok sarim peste).

Hmm inca nu ai dat detalii suficiente: inaltime / greutate / animal favorit / culoare preferata / yaoi sau yuri tongue.gif / muzica etc. (boxeri slim sau panties s.a.m.d.)

Hey vezi ca am strigat dupa tine dar erai maniaca cu smoothie-ul ala tongue.gif

O da bine ai venit  ... eu sunt Stefan tongue.gif
*



..."smochy-smochy" *cringe, shivers*
Pai nah... as putea sa scriu si despre aia dar ar deveni un intro extrem de lung.
Douzo yoroshiku, Stefan-kun happy.gif
dopamine
Welcome ! biggrin.gif Can I stroke your pussy ?^^

O intrebare: De ce nu te-ai mai uitat la bleach ? huh.gif
BloodSamurai
Nice te-ai nascut in Iulie 8 ...... eu in 6 tongue.gif sa inteleg ca esti usor "shy" specific zodiei de rac (eu sunt timid dar sa nu zici si la ceilalti tongue.gif rolleyes.gif )??

Yooo Dopamine (Theoooo) ce ai sarit asa gen "stroke etc etc" vrei sa o sperii sau sa o cuceresti???
Yoite-San
QUOTE(dopamine @ Jan 20 2013, 12:22 AM)
Welcome ! biggrin.gif Can I stroke your pussy ?^^

O intrebare: De ce nu te-ai mai uitat la bleach ?  huh.gif
*



*chuckle* Gomen, aia nu-i pisica mea.
Dar am una pe canapea langa mine care doarme XD

Am pierdut interes si nici n-am prea mai avut timp... dupa ce m-am lasat, toata lumea era "OMG BLEACH!!1!!1ONE!!1ASDFG" ...
Cred ca o sa ma pun sa ma uit din nou... nu stiu. M-am lasat dupa lupta lui Ichigo cu Grimmjow.
Am plans cand am vazut ca Grimmy a pierdut T_T



QUOTE(BloodSamurai @ Jan 20 2013, 12:22AM)
  Nice te-ai nascut in Iulie 8 ...... eu in 6 tongue.gif sa inteleg ca esti usor "shy" specific zodiei de rac (eu sunt timid dar sa nu zici si la ceilalti tongue.gif  rolleyes.gif  )??

*



Don't worry! XD
BloodSamurai
QUOTE(Yoite-San @ Jan 20 2013, 12:30 AM)
.............
Cred ca o sa ma pun sa ma uit din nou... nu stiu. M-am lasat dupa lupta lui Ichigo cu Grimmjow.
Am plans cand am vazut ca Grimmy a pierdut T_T


*



Eu nu am plans dar GrimJaw was one cool cat biggrin.gif si nu imi place ca a pierdut (la fel cum nu am suportat infrangerea lui Toguro jr. in YuYuHakushO sad.gif desii am recunoscut ca ala a fost un super final pt. Toguro jr. si ca fost cel mai tare din YYH). Dar o sa vezi ca parca asa uneori povestea lor ca au sfarsit intregeste ansamblul imaginii caracterului personajului respectiv (ai inceput - life - end). De aceea in unele animeuri eroii sau personajele principale pt. ca nu au un "sfarsit" in timp ajung sa aiba o personalitate repetitativa sau seaca.
Yoite-San
QUOTE(BloodSamurai @ Jan 20 2013, 12:37 AM)
Eu nu am plans dar GrimJaw was one cool cat biggrin.gif  si nu imi place ca a pierdut (la fel cum nu am suportat infrangerea lui Toguro jr. in YuYuHakushO sad.gif  desii am recunoscut ca ala a fost un super final pt. Toguro jr. si ca fost cel mai tare din YYH).  Dar o sa vezi ca parca asa uneori povestea lor ca au sfarsit intregeste ansamblul imaginii caracterului personajului respectiv (ai inceput - life - end). De aceea in unele animeuri eroii sau personajele principale pt. ca nu au un "sfarsit" in timp ajung sa aiba o personalitate repetitativa sau seaca.
*



De obicei personajele principale primesc super mega multe upgradeuri si devin foarte over powered... it gets annoying...
Mumusan
Konbanwa! Yoroshiku onegaishimasu, welcome and make your stay comfortable.
In primul rand, uite inca o persoana care se autointituleaza cu "san" ... aren't we arrogant? biggrin.gif

Cat desprea anime-uriile acelea lungi, those are not for the weak ones wink.gif , adica iti trebuie rabdare si ceva nervi sa te uiti la o astfel de serie, mai ales cand dai de filere, anyway ... tastes are not to be debated, even twins could have totally different tastes, this one goes for anyone who can't watch a long serie.

Yoite-San
QUOTE(Mumusan @ Jan 20 2013, 12:49 AM)
Konbanwa! Yoroshiku onegaishimasu, welcome and make your stay comfortable.
In primul rand, uite inca o persoana care se autointituleaza cu "san" ... aren't we arrogant? biggrin.gif

Cat desprea anime-uriile acelea lungi, those are not for the weak ones wink.gif , adica iti trebuie rabdare si ceva nervi sa te uiti la o astfel de serie, mai ales cand dai de filere, anyway ... tastes are not to be debated, even twins could have totally different tastes, this one goes for anyone who can't watch a long serie.
*



Gomen. In roleplay, lumea ii spunea "Yoite-san" la Yoite, si am ramas asa.
Si not really, am nervi si rabdare, just no time to do so. Daca ma uit la ceva, ma uit de la cap la coada, gen maraton.
Mumusan
QUOTE(Yoite-San @ Jan 20 2013, 12:52 AM)
  Daca ma uit la ceva, ma uit de la cap la coada, gen maraton.

*


Then dont start with any of THESE series from top 20.
Yoite-San
QUOTE(Mumusan @ Jan 20 2013, 01:00 AM)
Then dont start with any of THESE series from top 20.
*



.__. Holy. E mai rau decat Tanar si Nelinistit...
Mumusan
QUOTE(Yoite-San @ Jan 20 2013, 01:02 AM)
.__. Holy. E mai rau decat Tanar si Nelinistit...

*


Ahhh .... NO! Tin sa te contrazic. laugh.gif
Yoite-San
QUOTE(Mumusan @ Jan 20 2013, 01:06 AM)
Ahhh .... NO! Tin sa te contrazic.  laugh.gif
*


"No. of episodes 10,078 "
NANI KORE?! (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻
bughy_89
Bun venit pe forum. N-am stat sa citesc toate mesajele dar am vazut ceva probleme asa ca o sa iti doresc multa sanatate. M-ai facut curios cu Nabari no Ou asa ca o sa il incerc in seara asta, daca tot e sesiune avem timp. Si legat de Elfen Lied da-i o sansa, merita;)

Enjoy your time!
Yoite-San
QUOTE(bughy_89 @ Jan 21 2013, 12:17 AM)
Bun venit pe forum. N-am stat sa citesc toate mesajele dar am vazut ceva probleme asa ca o sa iti doresc multa sanatate. M-ai facut curios cu Nabari no Ou asa ca o sa il incerc in seara asta, daca tot e sesiune avem timp. Si legat de Elfen Lied da-i o sansa, merita;)

Enjoy your time!
*


Arigato.
Your feels shall be hurt. A heads up. Daca esti sensibil la unele scene.
Si Elfen Lied... o sa vad eu happy.gif
zeratus
Bun venit pe forum. Se pare ca am mai gasit inca un motiv ca sa trec prin Timisoara. I hope you enjoy our comunity and have fun.^^
Yoite-San
QUOTE(zeratus @ Jan 21 2013, 03:12 PM)
Bun venit pe forum. Se pare ca am mai gasit inca un motiv ca sa trec prin Timisoara. I hope you enjoy our comunity and have fun.^^
*


Ne, inca un motiv? XD
Arigato happy.gif
darczon69
Scuze de late reply, dar welcome :3

A trecut ceva vreme de cand nu am mai vazut o prezentare in care s-au investit mai mult de 3 minute. This says something about you. Something I like cool.gif

Folosesti vreun site pentru a tine minte anime-urile vizionate? Fiindca lista ta pare micuta dar de calitate, eu regasind multe dintre favoritele mele acolo wink.gif

Anyhow, I hope you'll enjoy your stay here iar daca trec prin Timisoara, o sa strig dupa tine tongue.gif Sper ca vei face la fel daca treci prin Mures tongue.gif
Yoite-San
QUOTE(darczon69 @ Jan 21 2013, 05:24 PM)
Scuze de late reply, dar welcome :3

A trecut ceva vreme de cand nu am mai vazut o prezentare in care s-au investit mai mult de 3 minute. This says something about you. Something I like  cool.gif

Folosesti vreun site pentru a tine minte anime-urile vizionate? Fiindca lista ta pare micuta dar de calitate, eu regasind multe dintre favoritele mele acolo  wink.gif

Anyhow, I hope you'll enjoy your stay here iar daca trec prin Timisoara, o sa strig dupa tine tongue.gif Sper ca vei face la fel daca treci prin Mures tongue.gif
*


Da. Folosesc MyAnimeList.net to keep track of my stuff,
dar in general am o lista foaaarte mica de anime-uri care pot sa spun ca imi plac, si ca le-am parcurs.
BUT
Am vazut secvente here and there din alte anime-uri as well.

Also, domo arigato gozaimasu.

Si nu ma striga, 99% din timp port casti in urechi, la volum destul de mare. user posted image
Eventual daca imi faci cu mana like a spazz poate atunci ma voi opri si o fi un moment de "What the fu..." or something like that.

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.